Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 313

Wątek: Tuning optyczny VIII gena

  1. #1
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie Tuning optyczny VIII gena

    Helou. Grzebiąc jak kura pazurem po necie szukałem jakichś ciekawych modów do FK2. Wszyscy wsadzają albo atrapę od TypeSa, albo zakładają spojler od TypeSa lub TypeRa. Hmm... no ja też założyłem Ci bardziej kombinujący przekładają ospojlerowanie z TypeRa do 5d - nie powiem sam tak chciałem, ale trzeba mieć zaplecze do kombinowania z tymi bocznymi spojlerami (przedłużanie, docinanie etc). Generalnie śledząc wątki tu i na Civinfo widzę jak wszyscy jarają się tymi samymi modami Nie powiem sam bym chciał widzieć u siebie taki zestaw GP od tajpera, ale postanowiłem pogrzebać za innymi alternatywami. I co? SŁABO. Niewiele tego jest. Założyłem ten wątek, abyśmy wklejali tu najciekawsze mody naszych Hanek - wszystkich 8genów.
    Na początek - coś takiego:

    http://board.civic-fx.de/viewtopic.php?f=27&t=7908













    Ostatnio edytowane przez kvas ; 18-09-10 o 23:10

  2. #2
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    O gustach sie nie dyskutuje, ale to co powyzej wyglada okropnie. Jak ktos z wlasnej i nie przymuszonej woli mogl tak skaszanic Type R'a?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pik Zobacz posta
    O gustach sie nie dyskutuje, ale to co powyzej wyglada okropnie. Jak ktos z wlasnej i nie przymuszonej woli mogl tak skaszanic Type R'a?
    Tak, zgadzam się całkowicie, po prostu "wiocha"

  4. #4
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    Tiaa... a co wg szanownych kolegów nie jest wiochą Myślę, że daleko w tym przypadku od wiejskiego tuningu. Mi sie akurat podoba ten zębaty przedni spojler Może jakieś przykłady gustownych modów?

  5. #5
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    Civic ma dosc spojna i jednoczesnie agresywna stylistyke, tak wiec na dobra sprawe bardzo trudno o gustownego moda. Latwo zepsuc linie auta albo popasc w przesade. Nawet sama Honda miala z tym problem, bo face lifting byl raczej delikatny i srednio udany, taka troche zmiana na sile. U nas probowal w swoim czasie cos kombinowac BDavid zlecajac wykonanie spojlerow dla Neodesign jak pamietam i efekt byl raczej mocno przecietny...

  6. #6
    Użytkownik Awatar Manwe
    Dołączył
    Jun 2008
    Auto
    civic EK3 było / i
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3,190

    Domyślnie

    i właśnie stąd bierze się unifikacja modzenia civic'ów. To z kolei prowadzi do prostego wniosku. Honda stworzyła auto o naprawdę dobrej stylizacji w której niewiele można / trzeba zmienić.

  7. #7
    Użytkownik Awatar h16v
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Michał
    Auto
    2.2 i-CTDi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pik Zobacz posta
    O gustach sie nie dyskutuje, ale to co powyzej wyglada okropnie. Jak ktos z wlasnej i nie przymuszonej woli mogl tak skaszanic Type R'a?
    Nie chciałem się jako pierwszy wypowiadać ale widzę, że nie jestem odosobniony. Totalnie beznadziejnie wygląda ten Civic. I podpisuję się pod tym co napisał Manwe, że ten samochód wygląda już dostatecznie egzotycznie. Nic mu nie potrzeba więcej. Nie będę sobie budował Type-R'a skoro go nie mam

  8. #8
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    Panowie, ten watek zalozylem bysmy wklejali tu rozne mody Czasem totalne kichy, czasem perelki. Tak jak Pik napisal, o gustach sie nie dyskutuje - jednemu sie spodoba, inny sie obrazi na sam widok. Ja mam jeszcze pare innych ciekawostek, ale na lapie w domu. Wieczorkiem zapodam

  9. #9
    Oczekujący Awatar alphaOne
    Dołączył
    Oct 2008
    Auto
    bylo FN2 NHB
    Skąd
    Wrocław / Warsza
    Posty
    691

    Domyślnie

    jest taki bodykit Feel's - troche w guscie tego Seekera z postów kvasa, ale z tylu wyglada dopiero strasznie:



    a z przodu juz w miare:


  10. #10
    Użytkownik Awatar Hultay WRC
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Arni
    Auto
    F1 R26(ex EP3)
    Skąd
    pow. Siedlce
    Posty
    255

    Domyślnie

    Chyba ciężko zmodzić tak oryginaly i futurystyczny samochód bez robienia z niego kompletnej dyskoteki. Albo delikatnie, albo prawie wcale moim zdaniem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •