Zobacz pełną wersję : Lampy jak osiągnąć taki efekt :O <3
Jak w temacie jak osiągnąć taki efekt czy ktoś wie jak to zrobic krok po krok albo cokolwiek wie ?
https://c2.staticflickr.com/8/7250/7512230026_0b0601ccd7_b.jpg
Niebieskie światła drogowe to zapewne efekt jakiejś niebieskiej żarówki.
Dokładnie to niebieska żarówka i tak zdjęcie zrobione że tak wyszedł kolor
super dzięki za info a co wiecie co foliach zmienających kolor klosza moze juz bylo gdzies o tym ale jak mam waszą uwagę to skorzystam :P
mam em2 po lifcie w klasycznym niebieskim kolorku i tak myślę nad lekko błękitnym kolorem lamp i jak to wyglada pod wzgledem :
1) prawa
2) wykonania
3) trwałości
4) demontarzu ( powrocie to oryginału )
pozdrawiam
1) w Polsce jest to zabronione, lampa ma dawac białe swiatło (swiatla drogowe oraz mijania),
2) potrzebujesz cierpliwosci i opalarki, oklejenie to mysle jakies 30 min na lampe
3) jesli kupisz dobra folie i zrobisz to porzadnie to nie powinno nic sie dziac, dobre folie sa odporne na warunki atmosferyczne
4) szybciutko bedziesz sciagac ta folie przy pierwszej kontroli :) totalny bezsens z ta folia szczególnie przy przednich lampach... nie idz ta drogą :)
No ale jakby klosze były lekko błękitne a żarówki zwyczajne żółte to światło nie miałoby barwy zbliżonej do białej? Te wszystkie niebieskie żarówki w końcu chyba świecą prawie na biało.
a jaki kolor daje błekit z zołtym :)?? bo z tego co pamietam ze szkoly podstawowej z plastyki to zielony :)
http://www.philips.pl/c-m-li/colorvision :D
a jaki kolor daje błekit z zołtym :)?? bo z tego co pamietam ze szkoly podstawowej z plastyki to zielony :)
No z plastyki to zielony, ale tak się zastanawiam, bo w sumie większość tych żarówek z niebieskim szkłem świeci prawie że na biało, więc tutaj efekt mógłby być podobny :P Chyba że jest w nich jakiś gaz który daje barwę światła która po zmieszaniu z niebieskim daje biały :P Może więcej się nie będę wypowiadał bo doktorem w tej dziedzinie nie jestem hehe... :)
Color version *****ista sprawa tylko znajdz hb4 i hb3 :/
To żarówka jak chcesz bawić się w folie to sobie daruj lampa z przedlifta jest wypukła i cholernie trudno tę cholerną folie naciągnąć oczywiście ktoś bardzo ogarnięty to zrobi, ale lepiej kupić inne lampy :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.