PDA

Zobacz pełną wersję : Maska Civic VI



Beiron
14-04-11, 19:39
Witam, jest dłuższego czasu jestem szczęśliwym właścicielem czerwonej Hondy Civic VI H/B. Jednak w ostatnie ulewy doszło do wypadku, Honda pocałowała się z barierą energochłonną i oto efekty:


http://img153.imageshack.us/g/p2070625.jpg/

Poszukiwałem maski w podobnym kolorze, jedna osoba mówi że nie będzie potrzebne malowanie jeśli jest podobny rocznik używanej maski a druga osoba jest zdania że i tak bez malowania się nie obejdzie. Jakie jest wasze zdanie? Czy jednak trzeba będzie się przekonać?
Kolejna sprawa to taka, czy we wszystkich modelach Hondy Civic VI maski są identyczne? Czy maska z coupe lub sedana będzie pasować bez problemu do h/b?
(chyba że ma ktoś znajomości to zderzak, maskę oraz reflektory kupię hurtem :) )
Z góry dziękuję za pomoc!

szymon16v
14-04-11, 22:26
W czerwonym maski nie dobierzesz pod kolor, i tak będziesz musiał malować, ja kupiłem to jest różowa :o Maska z sedana i coupe pasują do hb. Oczywiście odpowiednio przed i po lifcie.

L0k0
04-02-14, 01:11
aj jak jest z błotnikami? czy do civica 3d hb polift pasują błotniki z sedana lub coupe oczywiście też polift?

mlodyxx
04-02-14, 01:24
tak pasuja ja do copety zakladalem caly przod z hb

L0k0
04-02-14, 02:39
to lux, mam większe wybór części
dzięki