IX Zlot Civic Klub Polska już za nami.

Stało się. Po roku oczekiwania od ostatniego zlotu w Debrznie, niestety za nami jest już także kolejny, tegoroczny, IX Zlot Stowarzyszenia Civic Klub Polska. Po raz kolejny właściciele i miłośnicy Hondy Civic zebrali się, tym razem na lotnisku w Ułężu. Jak co roku pojawiły się również inne auta z pod znaku Hondy, jak Accordy, CRX-y, S2000, Integry a nawet torowy NSX! W sumie odwiedziło nas prawie 400 aut i ok 1000 osób! Dla tak wysokiej liczby zgromadzonych przygotowano wiele atrakcji. Od lat prym wiodą wśród nich wyścigi na 1/4 mili a także Time Attack, czyli jazda na czas po ułożonym torze, w tym roku jego długość wynosiła 3 km. Popularność tych zmagań jest tak duża, ponieważ dają one możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności jak i możliwości swojego auta, ale także sprawdzenia się z innymi. W tegorocznej edycji, po kilkuletniej przerwie do grona naszych sponsorów dołączyła Honda Polska. Na stoisku Honda Plaza natomiast wszyscy zainteresowani mieli możliwość zobaczyć na żywo nową Hondę Civic Type R w dobrze znanym Hondziarzom kolorze Milano Red.
Aby tradycji stało się zadość wśród uczestników zlotu wybrano Auto Zlotu, najlepsze Car Audio oraz najniższe auto zlotu i najładniejszą komorę silnika.
Niezmiernie miło było nam gościć wielu gości z zagranicy, którzy przybyli do nas z Litwy i Ukrainy, Niemiec a nawet z Anglii!

Strategicznym sponsorem tegorocznego zlotu po raz kolejny była firma INTERCARS, profesjonalny serwis zapewnił MOTORICUS a pomiary na 1/4 mili wykonał SCS Szczecinek.
Tegoroczne nagrody w konkursach i dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach sprawnościowych ufundowali: ENEOS Motor Oil, PLAK, RS Detailing, a także KYB, Monroe i STOPTECH. To dzięki nim, nasz tegoroczny IX zlot mógł się odbyć i sprawić radość tak wielu osobom w jednym miejscu.

Za rok czeka nas jubileuszowy, X Zlot Stowarzyszenia Civic Klub Polska, którego organizacja zacznie się już niebawem. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zjawi się was jeszcze więcej!

You may also like...