Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: lokalizator gsm/gps warto , ? info, opinie mile widziane

  1. #1
    Użytkownik Awatar mops
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    7

    Domyślnie lokalizator gsm/gps warto , ? info, opinie mile widziane

    siema, pewnie byly podobne tematy ale czy uzywa ktoś tego typu lokalizatorów ewentualnie ma jakies info czy to zdaje egzamin ? oczywiscie nie poruszając drugiej strony medalu typu zakłuszacze gsm itp bo to inna sprawa, a przeciez nie kazdy musi wiedziec ze takie cos mamy.
    Mam na mysli tego typu rzeczy działające na sieci gsm badz satelitach

    http://allegro.pl/lokalizator-antykr...470514344.html

    http://allegro.pl/lokalizator-gps-tk...462105979.html

    ewentualnie moze ktos cos polecić ? te wszystkie bajery typu podsłuch itd malo wazne, na pierwszym miejscu by spelnial funkcje lokalizatora, zeby sprawdzic gdzie obecnie auto sie znajduje czy stoi jedzie itp, wiem ze pewnie lepiej isc do zakladu specjalizującego sie w tych bajerach i oplacać sobie abonament, ale to moze za pare lat gdy auto bedzie tego warte

    pozdrowienia

  2. #2
    Użytkownik Awatar Feniks333
    Dołączył
    Mar 2011
    Imię
    Mariusz
    Auto
    EJ9 D14a3
    Skąd
    Piątek
    Posty
    373

    Domyślnie

    Te tanie lokalizatorki co ich ostatnio pełno na allegro to obawiam się że nie za wiele są warte.
    Te droższe zestawy to już interes warty zachodu. U mnie w firmie montują to w ciężarowych i z tego co wiem, to już dwie albo trzy fury udało im się dzięki temu odzyskać.

  3. #3
    Użytkownik Awatar probestic
    Dołączył
    Aug 2011
    Auto
    VQ35DE E114EFE
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    Poszperaj trochę w necie. Pamiętam że znalazłem kiedyś gdzieś na niezbyt rozpowszechnianej stronie taki test podobnych gadżetów i urządzenia już coś od około 300zł. w górę naprawdę dawały rade i były polecane przez fachowców.
    Sam teraz nie znajdę, ale warto poszukać.

  4. #4
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    za taka cene to kup lepiej smart fona będziesz miał to samo +milion innych opcji


    aplikacji do śledzenia sa dziesiątki dodatkowo telefon [ wpołaczeniu zgoogle mapsem ]jest w stanie ustalać położenie po nazach sieci wi fi które napotka na drodze

    + z tego co idze większość zakłócaczy na razie nie obejmuje pasma lte czyli 4g
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 20-08-13 o 15:45

  5. #5
    Użytkownik Awatar mops
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez probestic Zobacz posta
    Poszperaj trochę w necie. Pamiętam że znalazłem kiedyś gdzieś na niezbyt rozpowszechnianej stronie taki test podobnych gadżetów i urządzenia już coś od około 300zł. w górę naprawdę dawały rade i były polecane przez fachowców.
    Sam teraz nie znajdę, ale warto poszukać.
    czyli cos tam dziala ; D, w ciezarowce latwiej takie cos wiekszego schowac ; p niektóre to wyglądają jak czarna skrzynka ; d,

    Cytat Zamieszczone przez probestic Zobacz posta
    Poszperaj trochę w necie. Pamiętam że znalazłem kiedyś gdzieś na niezbyt rozpowszechnianej stronie taki test podobnych gadżetów i urządzenia już coś od około 300zł. w górę naprawdę dawały rade i były polecane przez fachowców.
    Sam teraz nie znajdę, ale warto poszukać.
    cos tam znalazlem i niby te bardziej znane dają rade, ale to tez co innego gdy to nie bedzie test a prawdziwa sytuacja w zyciu chociaz moze nie kazdy sobie pomysli ze cos takiego mozesz miec w aucie

    narazie pozyczylem od kolegi jakies tanie chinskie gówno zobacze czy to daje rade i dam znac,



    Cytat Zamieszczone przez reaktor Zobacz posta
    za taka cene to kup lepiej smart fona będziesz miał to samo +milion innych opcji


    aplikacji do śledzenia sa dziesiątki dodatkowo telefon [ wpołaczeniu zgoogle mapsem ]jest w stanie ustalać położenie po nazach sieci wi fi które napotka na drodze

    + z tego co idze większość zakłócaczy na razie nie obejmuje pasma lte czyli 4g
    dobry pomysl , musze sprawdzic bo wydaje sie ciekawą opcją tylko musialbym rozwiązać jakoś problem ładowania ewentualnie rozdwoić dojscie do zapalniczki i schować pof frontową deską, bo jakiegos nowszego smartphona ze zbitym ale dzialajacym ekranem tanio mozna dostac

    posprawdzam i dam znac

  6. #6
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mops Zobacz posta


    dobry pomysl , musze sprawdzic bo wydaje sie ciekawą opcją tylko musialbym rozwiązać jakoś problem ładowania ewentualnie rozdwoić dojscie do zapalniczki i schować pof frontową deską, bo jakiegos nowszego smartphona ze zbitym ale dzialajacym ekranem tanio mozna dostac

    posprawdzam i dam znac
    bez probleu za nieiwelkie pieniadze można dostać baterie zewnętrzne do smart fonów


    +takie cos zasze sie moze przydać jak gdzieś wyjeżdżasz gdzie nie ma dostępu do ładowarki
    http://allegro.pl/power-bank-bateria...466239764.html

    powinno starczyć na 1-2 ,3 tygodnie bez ładowania w zależności od modelu telefonu

  7. #7
    Użytkownik Awatar karwal128
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Bartek
    Auto
    Civic MC2 B18C4
    Skąd
    toner-hurt.pl
    Posty
    1,500

    Domyślnie

    A ja mogę ci polecić http://www.cartrack.pl/ . Nie tylko dla floty ale również klientów indywidualnych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •