Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: B16A1 nie wkreca sie na jałowym przy postoju

  1. #1
    Użytkownik Awatar arszenik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Kielce
    Posty
    86

    Domyślnie B16A1 nie wkreca sie na jałowym przy postoju

    Czy ktos wie moze czemu nie wkreca mi sie auto do konca do odcinki gdy stoje w miejscu na jałowym biegu? leci do ~6000 i odbija takim głupim głuchym dzwiekiem....

    WrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU...

    a jak rusze i jade wrzuce na luz to kreci na maxa do odcinki ładnie... ru ru ru ru ru...

    plz help

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Czeladź
    Posty
    339

    Domyślnie Re: B16A1 nie wkreca sie na jałowym przy postoju

    Cytat Zamieszczone przez arszenik
    Czy ktos wie moze czemu nie wkreca mi sie auto do konca do odcinki gdy stoje w miejscu na jałowym biegu? leci do ~6000 i odbija takim głupim głuchym dzwiekiem....

    WrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU...

    a jak rusze i jade wrzuce na luz to kreci na maxa do odcinki ładnie... ru ru ru ru ru...

    plz help
    a nie powinno byc czasem łut łut łut łut łut :mrgreen:

  3. #3
    Użytkownik Awatar arszenik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Kielce
    Posty
    86

    Domyślnie

    powinno... a jest UUUUuuuuu

  4. #4
    chico
    Gość

    Domyślnie Re: B16A1 nie wkreca sie na jałowym przy postoju

    Cytat Zamieszczone przez arszenik
    Czy ktos wie moze czemu nie wkreca mi sie auto do konca do odcinki gdy stoje w miejscu na jałowym biegu? leci do ~6000 i odbija takim głupim głuchym dzwiekiem....

    WrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU... rrrrrrRRRR UUUUUUU...

    a jak rusze i jade wrzuce na luz to kreci na maxa do odcinki ładnie... ru ru ru ru ru...

    plz help
    norma

  5. #5
    Moderator Awatar TENCIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    bartek
    Auto
    kilka Hundów
    Skąd
    MOTUL-owo
    Posty
    6,302

    Domyślnie

    ze sie tak podepne, co prawda mam b16a2 ale mi nawet na ajlowym kreci do odcinki. corolla tsport znajomej nie da sie zakrecic na zimnym silniku wyzej (uwazam ze to dobra sprawa) , szkoda ze b seria tak nie ma
    Oleje MOTUL , GULF, filtry, elementy eksploatacyjne do Twojego auta. Pytaj...tel 604597098 email tencio@o2.pl

  6. #6
    chico
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TENCIO
    ze sie tak podepne, co prawda mam b16a2 ale mi nawet na ajlowym kreci do odcinki. corolla tsport znajomej nie da sie zakrecic na zimnym silniku wyzej (uwazam ze to dobra sprawa) , szkoda ze b seria tak nie ma
    czemu szkoda, kto wie ten wie zeby nie katowac na zimnym silniku, poki nie osiagnie temperatury nie przekraczam 3000obr

  7. #7
    Moderator Awatar TENCIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    bartek
    Auto
    kilka Hundów
    Skąd
    MOTUL-owo
    Posty
    6,302

    Domyślnie

    ano dlatego ze od czasu do czasu zdarzyc sie moze ze na chwile za kierownica usiadzie ktos kto to ma w dupie
    Oleje MOTUL , GULF, filtry, elementy eksploatacyjne do Twojego auta. Pytaj...tel 604597098 email tencio@o2.pl

  8. #8
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    albo wlasciciel po pijaku nie kontrolujacy sie i na zlocie krecacy na zimnym i na gazie do 10500obr/min :lol:
    SPPJ Member

  9. #9
    Użytkownik Awatar arszenik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Kielce
    Posty
    86

    Domyślnie

    kurde, zamiast pie... glupoty i wypisywac hipotetyczne przyczyny powstania problemu zastanowilibyscie sie lepiej i pomogli...

    napisalem w czym rzecz problem ale widze ze istotną instukcją dla was jest napisać ze dopiero auto zakupilem i p... mnie to kto i jak nim jezdzil wczesniej czy palowal na zimnym czy nie.

    Myslalem ze to forum jest do udzielania sensownych odpowiedzi. Na rozgrzanym silniku przy postoju auto dokreca sie do 6000tys i nie ma "łut łut łut łut" odcinki tylko "BBBBbuuuuuu do 5000 i spowrotem do 6000" dziwny objaw ktorego nie ma po ruszeniu autem...

    i pytam ponownie czy to normalny objaw! jesli nie to co moze byc przyczyna!

  10. #10
    denon
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arszenik
    urde, zamiast pie... glupoty i wypisywac hipotetyczne przyczyny powstania problemu zastanowilibyscie sie lepiej i pomogli...
    napisalem w czym rzecz problem ale widze ze istotną instukcją dla was jest napisać ze dopiero auto zakupilem i p... mnie to kto i jak nim jezdzil wczesniej czy palowal na zimnym czy nie.

    Myslalem ze to forum jest do udzielania sensownych odpowiedzi. Na rozgrzanym silniku przy postoju auto dokreca sie do 6000tys i nie ma "łut łut łut łut" odcinki tylko "BBBBbuuuuuu do 5000 i spowrotem do 6000" dziwny objaw ktorego nie ma po ruszeniu autem...

    Witam po dłuższej nieobecności i szkoda że akurat trafiłem na ten temat ....

    Twoje auto pragnie nowego, normalnego i mądrego właściciela... a jak ci ktoś pisze żeby nie pałować na zimnym silniku to wydaje mi sie ze raczej to sensowna porada a jak cie to pier..... to po co wogole pytasz? Przeciez masz w d... silnik wienc nie przejmuj sie, paluj na jalowym ile wlezie az do wykonczenia benzyny a zamiast oleju wlej wode, odkrec korek na pokrywie zaworow i dodawaj sobie dzwiek tu tuuuu ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •