Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128

Wątek: jestem nowy, type R

  1. #121
    omada
    Gość

    Domyślnie

    a jak z eksplatacją? czesci drogie, oczekiwanie? awaryjność?

  2. #122
    Użytkownik Awatar michwil
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Michał
    Auto
    był CTR 30TH
    Posty
    815

    Domyślnie

    jeździłem czymś takim i szczerze mówiąc bardzo przyjemne autko. Nie jeździłem nim za długo - bo tylko parę tysięcy km ale na tej trasie sprawowało się bez problemu. Przyspieszenie i komfort bez zarzutu - oczywiście zaiwas jest odpowiednio twardy jak na auto sportowe. W środku wykończenie tez mistrzowski - chyba jedno z najlepszych w tej klasie aut. Jeyną rzeczą która mi przeszkadzała to zabyt twarde kubełkowe fotele.
    That's all

  3. #123
    Użytkownik Awatar hcc
    Dołączył
    Aug 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FD7
    Skąd
    Wall Street
    Posty
    1,323

    Domyślnie

    chyba pora zamknac ten topic smietnikowy,- kolego to nie jest forum mazdy, toyoty, subaru - zrobiles juz przeglad chyba calego rynku z kazdego segmentu. Sprecyzuj konkretnie swoje oczekiwania a nie wyjezdzasz nam tu z za kazdym razem z czyms innym i do tego nie zwiazanym z H.

  4. #124
    Użytkownik Awatar civic45
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    PIOTREK
    Auto
    EP2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    271

    Domyślnie



    chyba pora zamknac ten topic smietnikowy,- kolego to nie jest forum mazdy, toyoty, subaru - zrobiles juz przeglad chyba calego rynku z kazdego segmentu. Sprecyzuj konkretnie swoje oczekiwania a nie wyjezdzasz nam tu z za kazdym razem z czyms innym i do tego nie zwiazanym z H.
    _________________
    heheheeeeeee zamknąć to wreszcie :ban:

  5. #125
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    34

    Domyślnie

    Mógłby ktoś mi przybliżyć czym się rożni Type R od Type R 30th?

    Też zastanawiam się pomiędzy Mazdą, a Civiciem

    Jak jest z awaryjnością.. czy Type R też jest od Brytyjczyków.. czy może Japończyk? :chinczykk:

  6. #126
    Użytkownik Awatar Limak9
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Kamil
    Auto
    EU8 D16V1, Seat Ib
    Skąd
    Krk
    Posty
    73

    Domyślnie

    nie wiem czy jest juz taki temat ale .... widzialem cennik i liste wyp. cifow 8 generacji 3d czyli type s i type R i mysle iz cena nowego ctr w porownaniu z 7 generacja jest bardzo dobra za 102900 zl dostajemy te same osiagi co 7 generacja tylko ze na pokladzie mamy 2 strefowa klime, xenony , radio z mp3 i wiele elektrycznych ( wg mnie nie potrzebnych rzeczy) jak np el. skladane lusterka itp. i co najsmieszniejsze na tyle samo czyli ponad 100000 zl wyliczona jest najlepiej wyp. wersja type s plus z 2,2 ctdi to juz lekkie nieporozumienie chyba w koncu to klasa c doplacamy 10tys i mamy accorda 2,4 type S

  7. #127
    Użytkownik Awatar Marek Podlaskie
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    Honda Civic 160km 2.0 i
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    255

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisnia Zobacz posta
    tak wersja Si jest na rynek USA ale Si moze sie schować do CTR ma 160KM a nie 200KM
    I 160 km wystarczy do dobrej jazdy.Ale sa tacy co chca miec i 200.I niepisz ze sie moze schowac,bo jazda jest mila i przyjemna

    Cytat Zamieszczone przez Milek Zobacz posta
    Omada, VSA jest tylko oferowane w roczniku '07 Coupe Si - i to tylko na rynek US (dla super amerykanow :lol: ) W Kanadzie juz nie ma tego systemu chociaz produkcja tej wersji odbywa sie wlasnie w tym kraju. W Europie CTRy nigdy nie mialy kontroli trakcji czy ESP, jest to zbedne i odbiera ten "fun" z radosci jazdy ta "wiertarą". Konkurencja posiada to rozwiazanie i niby mozna nawet to wylaczac ale jak zauwazyles dodalem "niby". Przy upalaniu system sie sam wlacza.
    CTRy/Si maja to do siebie, ze osiagaja swoja maksymalna moc przy ok 8000rpm a max. Nm przy ok 6000. Takze ruszajac, buksowanie kol nie jest tak uciazliwe jak w przypadku aut Turbo np. nowy Golf GTI - gdzie ciagna juz na maxa z samego dolu od nawet 2000rpm i wtedy TC moze okazac sie rzeczywiscie przydatnym rozwiazaniem
    Nie tylko .Honda Civic VSA 160 km 2.o i i byl na rynku europejskim

    Cytat Zamieszczone przez foreks Zobacz posta
    bosz, jak mozna to koreanskie szkaradztwo porownywac do CTR :roll: mozesz cuda tym autem wyczyniac i nie przekroczysz 14l/100km. bawiac sie ta szlifierka zapominasz, ze seks oralny tez daje frajde, gwizd zaloczonego v-teca ryczy jak niedopieszczona czterdziestka podczas drugiej mlodosci, tego sie nie da opisac, kiedy jestes v-teceeed :mrgreen: wyglada pieknie, nie psuje sie, kochasz te fure po tygodniu, zajmuje kazda wolna chwile, szukasz wciaz okazji do przejechania sie.
    nawet rodzine w polsce na swieta chcesz odwiedzic ponownie
    Swietnie opisane auto ,a wlasciwie to co z tego auta mozna wydobyc.Tak wlasnie jest
    Ostatnio edytowane przez Marek Podlaskie ; 10-08-08 o 15:13 Powód: Automerged Doublepost

  8. #128
    Użytkownik Awatar Cobweb
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,354

    Domyślnie

    zamykam

    polecam do edukacji w sprawach CTRów
    http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/forumdisplay.php?f=21
    ale radze tam czytać dobrze i nie spamować
    アダム R ガレージセール

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •