Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: MOCOWANIE KUBŁÓW W 4 gen...........

  1. #1
    Użytkownik Awatar Ralf
    Dołączył
    Aug 2004
    Skąd
    Kobyłka pod Wars
    Posty
    595

    Domyślnie MOCOWANIE KUBŁÓW W 4 gen...........

    kupiłem kubły Bi Marco i tak soebie czekaja az je zaloze.... chce je przymocowac do orygianalych szyn tylko ze:
    1.rozstaw szyn oryginalnie to ok 32cm a w BiMarco to ok 38cm
    2.rzstaw srub na szyne jest inny -ale to nie bedzie problemem :wink:
    3.szyna od środka samochodu jest wyzej niz ta od zewnątrz....(seryjny fotel nie ma mocowan w poziomie i wsio pasuje a z kublem jest juz inaczej)

    Ktos montował kubły w 4gen ???!!! Przemir moze Ty mi podpowiesz.... bo juz mnie denerwuje widok seryjnych foteli w samochodzie a kubełków w pokoju :?
    jak ktos zamiescił lub przesłał mi fotki to bylbym very happy !!!! :grin:

  2. #2
    Użytkownik Awatar przemir
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Fałtekowo
    Posty
    708

    Domyślnie

    aluminiowe katowniki i jedziesz - fotki zrobie Ci w weekend!!

  3. #3
    omnipower
    Gość

    Domyślnie

    jacky produkuje stelaże, wystarczy tlylko poskładać do kupy i powinno się obejść bez komplikacji. Jedyny minus to cena, o ile dobrze pamiętam to ok 120zł za komplet na 1 fotel, tylko nie pamiętam czy to była szyna z podnoszeniem fotela. Zawsze możesz napisać do jacky maila to mapewno Ci powiedzą
    sklep@jacky.pl tel: (071) 327-50-43

  4. #4
    Użytkownik Awatar Ralf
    Dołączył
    Aug 2004
    Skąd
    Kobyłka pod Wars
    Posty
    595

    Domyślnie

    no chlopaki! pomocy !! :wink: szyny za 120 x2 to troche sporo kaski wiec wole z kontowników poskładac... tylko nie wiem za bardzo jak sie zabrac zeby bylo dobrze ...

  5. #5
    Użytkownik Awatar przemir
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Fałtekowo
    Posty
    708

    Domyślnie

    ja nie mam apatracika - kupielm kontowniczki z alumin. dokrecilem szyny postawilem fotel wymierzylem ile i gdzie trzeba wiercic - przeiweriercilem mocowania do szyn - znowu przymiarka juz ze srubami w fotelu odrysowalem gdzie dotykaja kontownika dziurka i gra oba sa ruchome - kierowcy mniej bo troche go pod siebie zamontowalem na lekki ukos i pupa nizej zeby ladnie nogi pracowaly

  6. #6
    Użytkownik Awatar badyl
    Dołączył
    Jul 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    WRX STI PPP
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    746

    Domyślnie

    ja mam na szyniach z angielskiej budy bo innej na szrocie nie było,troche pokombinowałem i działa nawet sie przesuwa,i w kazdej chwili moge zmienic na oryginał.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    30

    Domyślnie

    Witam!

    Jezeli chcesz profi to mozna dokupic/dorobic obpowiednie mocowania dosc latwo (aluminiowe ksztaltowniki np Castorama) - looknij
    zice i mocowania
    takie na sankach nie polecam - ile razy probowalem to zawsze sie fotele bujaly.

    Powodzenia
    Wanios

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •