Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Pytanie o dywaniki gumowe do 5D

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    O'le
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez h16v Zobacz posta
    Czy da się gdzieś kupić dywanik tylko dla kierowcy do naszego modelu? Tylko ten mam kompletnie zniszczony - reszta w stanie idealnym - szkoda wywalać.
    Jeśli nie to czy ktoś może polecić jakieś dobre dywaniki welurowe na lato?? Będę wdzięczny.
    http://www.4mat.com.pl/dywaniki-welurowe/
    ja mam premium 95 + dodatkowy dla kierowcy z czerwonym napisem civic, są grubsze i sztywniejsze od ori, ale solidniejsze. Jeżdżę cały rok z welurowymi, są podgumowane i to co wsiąka to w dywanik a nie tapicerkę, wolę jeżdzić z nogami na mokrym niż w wodzie

  2. #22
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asta Zobacz posta
    http://www.4mat.com.pl/dywaniki-welurowe/
    ja mam premium 95 + dodatkowy dla kierowcy z czerwonym napisem civic, są grubsze i sztywniejsze od ori, ale solidniejsze. Jeżdżę cały rok z welurowymi, są podgumowane i to co wsiąka to w dywanik a nie tapicerkę, wolę jeżdzić z nogami na mokrym niż w wodzie
    hm rozumiem,że to co mokre w nocy Ci wyparuje...

  3. #23
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zyga502 Zobacz posta
    hm rozumiem,że to co mokre w nocy Ci wyparuje...
    Zanim dojedziesz do domu to z weluru wszystko ładnie odparuje z użyciem klimatyzacji. Z gumowego nie odparuje tak szybko i będzie woda stała, którą trzeba wylewać bo zrobi się lodowisko (a komu się po powrocie chce bawić w wylewanie wody, dla mnie to by była porażka jak bym musiał wyjmować co chwilę gumowe korytka i wylewać z nich wodę...)

  4. #24
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    ja mam wydaje mi sie oryginalne dywaniki,nie gumowe tylko material podbity gumą.dzis sporo jezdzilem,kilka godzin po miescie,ze w kozakach to w koncu tak mi bylo goraco w nogi ze na koniec jechalem na boso (honda troszke nie ciekawie to rozwiazala ze niema jak wlaczyc delikatnie dmuchawy na szybe,tylko albo wichura albo manualnie i na szybe i na nogi) na podlodze na tych dywanikach to jest normalnie gnoj. po powroci do domu sa tak samo mokre a w samochodzie bylo goraco,nie wlaczalem klimy,ale i nie wierze ze wysuszyla by mi dywaniki,one maja zadanie chlonac wode i troche jej w nich jest.musialo by to trwac naprawde dlugo zeby je wysuszyc,a dzis nie padalo zebym na niósł wody,sniegu niema wogole. ja mimo ze takich nie mam to na zime stawial bym na cale gumowe,wody tak czesto nie trzeba wywalac,dopiero jak sie nazbiera np po kilku dniach. jesli masz materialowe dywaniki to dotknij swojego od kierowcy,zawsze bedzie mokry,a z gumowego jak wode wylejesz to rano wkladasz nogi na sucha podloge

  5. #25
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Dziwne, że masz gnój w dywanikach, skoro nie było śniegu, ani nie padało. Ja swoje dywaniki wczoraj wyjmowałem, żeby je przeczyścić/wytrzepać i były dosłownie suche jak pieprz. Klimy nie używałem od długiego już czasu.

  6. #26
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    acha, nie dopisalem,padalo dzien wczesniej i to dosc mocno,no i kilka wejsc i wyjsc z auta i zrobily sie mokre. nie wyciagalem ich z samochodu do suszenia,dzis mimo ze samochod stoi w sloncu to wilgotne jeszcze troche sa

  7. #27
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donelvis Zobacz posta
    Zanim dojedziesz do domu to z weluru wszystko ładnie odparuje z użyciem klimatyzacji. Z gumowego nie odparuje tak szybko i będzie woda stała, którą trzeba wylewać bo zrobi się lodowisko (a komu się po powrocie chce bawić w wylewanie wody, dla mnie to by była porażka jak bym musiał wyjmować co chwilę gumowe korytka i wylewać z nich wodę...)
    rozumiem,że piszesz jak jest a nie bronisz swego zdania?
    odparuje Ci woda z welurów buuhhahahaa,daj spokój temat do żartów jest w innym miejscu

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    O'le
    Posty
    84

    Domyślnie

    dywaniki muszą być gumowe i nie tylko na zimę, ale tez latem gdy pada deszcz, no i obowiązkowo pokrowce na siedzenia bo sie tapicerka może zmoczyć, pobrudzić albo i wytrzeć. Ja wkładam jeszcze czepek żeby włosy na zagłówku nie zostawały.

  9. #29
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobert Zobacz posta
    honda troszke nie ciekawie to rozwiazala ze niema jak wlaczyc delikatnie dmuchawy na szybe
    Siema to znowu ja Piszesz jak zwykle bzdury Jak to nie można włączyć delikatnego nadmuchu na szybę?? Włączasz nadmuch na szybę(dodatkowy przycisk z ikoną przedniej szyby z żółtą diodą) i strzałkami góra/dół regulujesz siłę nadmuchu . Prawda że proste ?

  10. #30
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter7766 Zobacz posta
    Siema to znowu ja Piszesz jak zwykle bzdury Jak to nie można włączyć delikatnego nadmuchu na szybę?? Włączasz nadmuch na szybę(dodatkowy przycisk z ikoną przedniej szyby z żółtą diodą) i strzałkami góra/dół regulujesz siłę nadmuchu . Prawda że proste ?
    ten przycisk chyba też dodatkowo załącza klimę, żeby szybę szybko odparować. nie wiem tylko, czy wtedy wieje tylko na samą szybę, czy też np. na nogi?

    Cytat Zamieszczone przez asta Zobacz posta
    dywaniki muszą być gumowe i nie tylko na zimę, ale tez latem gdy pada deszcz, no i obowiązkowo pokrowce na siedzenia bo sie tapicerka może zmoczyć, pobrudzić albo i wytrzeć. Ja wkładam jeszcze czepek żeby włosy na zagłówku nie zostawały.
    pozostaje jeszcze kwestia sierści zwierząt, wnoszonej do auta na ubraniu

    Cytat Zamieszczone przez kobert Zobacz posta
    acha, nie dopisalem,padalo dzien wczesniej i to dosc mocno,no i kilka wejsc i wyjsc z auta i zrobily sie mokre. nie wyciagalem ich z samochodu do suszenia,dzis mimo ze samochod stoi w sloncu to wilgotne jeszcze troche sa
    w takim przypadku, jak pada, to klima powinna pracować i wtedy ona wynosi wilgoć poza kabinę pojazdu.
    Ostatnio edytowane przez donelvis ; 22-12-13 o 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •