Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Pytanie o dywaniki gumowe do 5D

  1. #11
    Użytkownik Awatar geo
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Rafał
    Auto
    Civic VIII
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    620

    Domyślnie

    Dokładnie tak też byłem w szoku zero przykrego zapachu, nic nie jeździ pod nogami pomimo tego ze nie mam mocowań i struktura gumy, mam tu na myśli wzór jest dość ciekawy.. Myślę że to najlepiej wydane pieniądze na akcesoria do Hondy w moim życiu

  2. #12
    Użytkownik Awatar h16v
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Michał
    Auto
    2.2 i-CTDi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    344

    Domyślnie

    Czy da się gdzieś kupić dywanik tylko dla kierowcy do naszego modelu? Tylko ten mam kompletnie zniszczony - reszta w stanie idealnym - szkoda wywalać.
    Jeśli nie to czy ktoś może polecić jakieś dobre dywaniki welurowe na lato?? Będę wdzięczny.

  3. #13
    Stowarzyszenie CKPL Awatar TeeS1975
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Tomek
    Auto
    EP3; FN1
    Skąd
    Zielonka WWL
    Posty
    6,225

    Domyślnie

    Welury to albo allegro (jakieś 120 pln) albo ASO (tańsza opcja jakieś 170 droższa jakieś 250)
    トマシウ


    no ABS, no Airbag, DIE LIKE A MAN
    mój Batmobile

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Auto
    civic VIII 4d 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez h16v Zobacz posta
    Czy da się gdzieś kupić dywanik tylko dla kierowcy do naszego modelu? Tylko ten mam kompletnie zniszczony - reszta w stanie idealnym - szkoda wywalać.
    Jeśli nie to czy ktoś może polecić jakieś dobre dywaniki welurowe na lato?? Będę wdzięczny.
    Ceny w ASO:
    Dywaniki gumowe przód - Cena 123,59 PLN
    Nr katalogowy 08P18-SMG-613
    (cena na tył taka sama)

    Dywaniki welurowe Elegance (komplet) - Cena 260,74 PLN
    Nr katalogowy 08P15-SMG-611A

    Dywaniki welurowe Standard (komplet) - Cena 167,96 PLN
    Nr katalogowy 08P14-SMG-611A

    Mówimy tu o 5D oczywiście
    Ostatnio edytowane przez szelpietrek ; 08-03-12 o 13:41

  5. #15
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    dywaniki welurowe są lepsze i na lato (bo fajnie wyglądają) i też na zimę bo szybciej w aucie wysycha woda niż z tej podłej gumy http://www.motohobby.pl/pl/content/8-welur-czy-guma

  6. #16
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    a ja ci powiem ,że to bzdura,wodę z gumowych /zimowych dywaników wylewam regularnie i nie mam z tym problemu,nic mi się nie ulewa,a jestem bardzo ciekawy jak wyschnie Ci dywanik welurowy,gdy wrócisz z mokrym od wody i zostawisz go w aucie pod domem ,blokiem itp

  7. #17
    Użytkownik Awatar january
    Dołączył
    May 2012
    Imię
    Rafał
    Auto
    FK1
    Skąd
    Nowy Sącz
    Posty
    96

    Domyślnie

    +1
    Cytat Zamieszczone przez zyga502 Zobacz posta
    a ja ci powiem ,że to bzdura,wodę z gumowych /zimowych dywaników wylewam regularnie i nie mam z tym problemu,nic mi się nie ulewa,a jestem bardzo ciekawy jak wyschnie Ci dywanik welurowy,gdy wrócisz z mokrym od wody i zostawisz go w aucie pod domem ,blokiem itp

  8. #18
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Ja też byłem kiedyś taki kozak miałem wprawdzie gumowy dywanik ale bez rantu na brzegu więc woda z roztopionego śniegu miała duże szanse się przelewać więc woziłem pod gumiakami rozłożone gazety (sposób taksówkarski), które systematycznie wymieniałem.
    Efekt był taki, że na wiosnę wykładzina podłogi była mega nasiąknięta wodą i dopiero jej podniesienie i wielogodzinne sesje z farelką w garażu pomogły ją osuszyć.

    Teraz jak kupuję dywawniki na zimę to muszą być to tzw korytka, z których się nie przelewa na wykładzinę.
    A swobodnie można kupić dywaniki gumowe, które nie śmierdzą - i to nie tylko OEM w ASO.

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    MB2 -> FK3
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szubek Zobacz posta
    Tak można tą listwę metalową z bolacami odkręcieć. Zdejmujesz ochronę plastikową mocowania fotela kierowcy i tam jest śruba do której jest przykręcony ten płaskownik z bolcami.
    A jak można zdjąć tę plastikową ochronę mocowania fotela? Próbowałem odginać, podważać w różne strony i jakoś nie chciało "wyskoczyć". Nie chcę używać zbyt dużej siły by nie urwać jakiś zaczepów. Na zimę chcę usunąć tę metalową listwę z bolcami, bo gumowe dywaniki nierówno leżą i mi się przesuwają w kierunku pedałów.

  10. #20
    Użytkownik Awatar CMC
    Dołączył
    Jul 2013
    Auto
    UFO 2.2 i-CTDi
    Skąd
    PL
    Posty
    399

    Domyślnie

    Ja kupiłem Rezaw Plast polskie, dedykowane do UFO i jest oki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •