Strona 3 z 2580 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 25797

Wątek: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź TYLKO NADWOZIE MA/MB/MC!

  1. #21
    Użytkownik Awatar Diups
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Marek
    Auto
    Brak
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,547

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gruszka
    Na bank trafisz dobra 4-zylowa sonde. Daj tez info w dziale Kupie.
    czyli wkoncu cztero zylowa ? a jakie Ona ma gniazdo ? bo jak podepne 4 zylowa w gniazdo jedno zylowej ? Macie jakas fotke gniazdka ? i tego co wchodzi w gniazdo ?

    Cytat Zamieszczone przez Konrad84
    Dzięki Diups za ten temat, dziękuje bo skorzystam.
    dlatego pisalem ze powinien byc podwieszony... unikneloby sie setek tematow w ktorych krotka odpowiedz konczy temat
    co do zawiasu... opisalem Ci co i jak... niestety w Warszawie nie wiem

  2. #22
    Prezes SCKPL Awatar Windykator
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    MiSieK
    Auto
    FK2R
    Skąd
    Warszawa/Wilanów
    Posty
    8,905

    Domyślnie

    potrzebuję wymienić żarówkę u siebie w kombi co podświetla bagażnik, jest ona w suficie. Nie mogłem nic tam podważyć tego plastiku, nie chciał wogóle odejść,a na siłę nie chciałem,zeby się nie połamało. Z przodu wszystko ok było,ale z tyłu wogole nie mogłem dać rady. jest jakas instrukcja do tego??

    Dzięki i pozdro
    MiSieK

  3. #23
    Użytkownik Awatar Konrad84
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Konrad
    Auto
    Bullit, Vgen k20c1
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5,065

    Domyślnie

    Masz na forum manuala, Gruszka kiedyś wrzucił.

    [ Dodano: Pią 22 Gru, 2006 ]
    Szybkie pytanie:
    Jak zrobić kolumnę kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach w moim civicu (patrz pod zdjęciem) :lol:

  4. #24
    Prezes SCKPL Awatar Windykator
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    MiSieK
    Auto
    FK2R
    Skąd
    Warszawa/Wilanów
    Posty
    8,905

    Domyślnie

    Wrzucił do przedniej!! A ja potrzebuję do tylniej w kombi

  5. #25
    Użytkownik Awatar Konrad84
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Konrad
    Auto
    Bullit, Vgen k20c1
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5,065

    Domyślnie

    Wydawało mi się że tam był manual do całego areodecka ?

  6. #26
    Użytkownik Awatar Diups
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Marek
    Auto
    Brak
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,547

    Domyślnie

    Konrad84, dobrze mowi... Gruszka dawal linka do calego manuala 5d... nie tylko do jednej lampki

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    34

    Domyślnie

    Pytania:

    1. Mam problem, otóż auta czasami ma zwiechy.. tzn. jadę.. wszystko ok.. nagle spadają obroty.. auto jakby przygasa.. kilka razy wciskam gaz i jedzie. Kwestia benzyny czy czegoś innego?

    2.Siadł centralny zamek.. tzn. gdy otwieram drzwi przy kierowcy.. otwierają się wszystkie drzwi ... gdy zamykam.. zamykają się tylko kierowcy.. co się zepsuło?

    3.Fotel się buja do tyłu.. czego to przyczyna?

    4.Ile kosztuje zainstalowanie elektrycznych szyb + części do tego?

    5.Bardzo duży problem... a mianowicie: gdy myję auto.. to przy drzwiach.. przednich i tylnich bodajże.. woda spływa po szybie.. następnie zamiast lecieć przez drzwi od zewnątrz.. wpada pod uszczelkę szyba<=>drzwi i wylewa się jakby ze środka drzwi, (nie wpada do środka).. i np. dzieje się tak w połowie uszczelki..

    6.Chcę wymienić wydech.. muszę wymienić całe tłumik.. czy tylko tą końcówkę?

    Honda '99 Anglik 5d.

  8. #28
    Użytkownik Awatar przemo78
    Dołączył
    Jun 2005
    Skąd
    Siedlce i Wawka
    Posty
    235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uhr
    Pytania:



    3.Fotel się buja do tyłu.. czego to przyczyna?

    6.Chcę wymienić wydech.. muszę wymienić całe tłumik.. czy tylko tą końcówkę?

    Honda '99 Anglik 5d.
    Ad.3

    Prawdopodobnie pękła blacha pod siedziskiem albo też w oparciu, ewentualnie masz niedokręconą którąś ze śrub mocujących fotel do podłogi

    Ad.6

    To zależy co chcesz osiągnąć i ile masz kaski na wymianę, za końcowy sportowy uniwersalny zapłacisz pewnie około 250 pln i do tego robota spawacza z 50 pln, za seryjny końcowy do 200 pln z montażem, natomiast jak chcesz się bawić w montowanie całego wydechu od kolektora to szykuj około 1500 pln, mam nadzieje że wstępnie wyjaśniłem różnice :wink:

  9. #29
    Użytkownik Awatar draffter
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Sławek
    Auto
    5D - Anglik
    Skąd
    Poznań
    Posty
    362

    Domyślnie

    2.Siadł centralny zamek.. tzn. gdy otwieram drzwi przy kierowcy.. otwierają się wszystkie drzwi ... gdy zamykam.. zamykają się tylko kierowcy.. co się zepsuło?
    Cytat Zamieszczone przez uhr
    5.Bardzo duży problem... a mianowicie: gdy myję auto.. to przy drzwiach.. przednich i tylnich bodajże.. woda spływa po szybie.. następnie zamiast lecieć przez drzwi od zewnątrz.. wpada pod uszczelkę szyba<=>drzwi i wylewa się jakby ze środka drzwi, (nie wpada do środka).. i np. dzieje się tak w połowie uszczelki..
    Mam jakieś dziwne psie-czucie, że ma to bezpośredni związek
    Poza tym odnośnie fotela, był już taki temat, odnośnie szyb, chyba też, ale tak w sumie to szybciej byś uzyskał odpowiedź, gdybyś kliknął na szukaj :evil:

  10. #30
    PAWEŁ 27
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich , tez mam problem z sądą w D14A3 ,mam jednożyłowa , komputer wyrzuca uszkodzenie sądy lub błąd w jej układzie , pali się check engine , założyłem drugą sądę i nadal jest tak samo .co robić ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •