Strona 101 z 2580 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 25797

Wątek: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź TYLKO NADWOZIE MA/MB/MC!

  1. #1001
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    WWA
    Posty
    28

    Domyślnie

    czyli radzicie nie brać? Książka prowadzona do 2004 roku- wtedy miała 94 tys przejechane, gaz założony po kupnie. Niby silniczek nie kopci oleju i wszystko jest ok, dywanik rzeczywiście wytarty strasznie..

  2. #1002
    Użytkownik Awatar vtec
    Dołączył
    Feb 2007
    Imię
    Mati
    Auto
    330D/EJ2/CN2/R21
    Skąd
    Toruń
    Posty
    3,514

    Domyślnie

    A kierownica w przedliftowej była chyba inna nie??? To jest poliftowa tylko że pewnie w tył bita. A lampy przed liftem tańsze od tych po lifcie, jak ktoś oszczędzał na tym to nie chce wiedzieć jak była naprawiana reszta.

  3. #1003
    Użytkownik Awatar Radiowiec
    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Bydgoszcz/Osielsko
    Posty
    152

    Domyślnie

    Koledzy, właśnie wróciłem z przeglądu w ASO (darmowy) i dowiedziałem się kilku rzeczy, ale co do kilku mam teraz wątpliwości.

    1. Mam do wymiany cukierki z tyłu, cena po rabacie wynosi 72 złote za sztukę. To dobra cena? Zamienniki Febi kosztują u mnie w JC 51 złotych.

    2. Uszkodzona jest osłona końcówki drążka prawego, a pan w tabelce napisał mi, że mogę zakupić u nich końcówkę za 279 złotych :bicie: Oczywiście wybiorę zamiennik, ale czy pod pojęciem końcówki kryje się już wspomniana wcześniej osłona? Czy to dwie osobne części i trzeba kupować osobno?

    3. Hałas w okolicach urządzeń pomocniczych? Co to jest? Zapomniałem niestety zapytać.

    No i w ogóle jestem zadowolony z przeglądu, warto jechać chociażby ze względu na rabat na częście. W bydgoskim ASO udało mi się ugadać z gościem, żeby zaliczył rozpórkę górną, białe kierunki i bat anteny do rabatu i na wszystko dostałem 30 procent. Np. rozpórka wyniesie mnie teraz 41 złotych A co do moich pytań, proszę o pomoc. Pozdrawiam!

  4. #1004
    Użytkownik Awatar misiek1
    Dołączył
    Jan 2008
    Imię
    Michał
    Auto
    Honda Civic D14Z4
    Skąd
    Krosno
    Posty
    813

    Domyślnie przewód dodatni zasilania?

    gdzie w puszcze bezpieczników pod kierownicą jest przewód dodatni doprowadzający zasilanie do tej puszki? potrzebuję podłączyć centralkę centralnego zamka.

  5. #1005
    Użytkownik Awatar mAgik
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Maciek
    Auto
    MB6 B18C4
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radiowiec
    . Mam do wymiany cukierki z tyłu, cena po rabacie wynosi 72 złote za sztukę. To dobra cena? Zamienniki Febi kosztują u mnie w JC 51 złotych.
    Bierz oryginał
    Cytat Zamieszczone przez Radiowiec
    2. Uszkodzona jest osłona końcówki drążka prawego, a pan w tabelce napisał mi, że mogę zakupić u nich końcówkę za 279 złotych :bicie: Oczywiście wybiorę zamiennik, ale czy pod pojęciem końcówki kryje się już wspomniana wcześniej osłona? Czy to dwie osobne części i trzeba kupować osobno?
    Osłona drążka czy przegubu? Za tą kasę co Ci zaproponował to kupisz drążek, końcówkę i osłonę przegubu
    Cytat Zamieszczone przez Radiowiec
    3. Hałas w okolicach urządzeń pomocniczych? Co to jest? Zapomniałem niestety zapytać.
    Jako urządzenia pomocnicze pewno chodziło mu o alternator, wspomaganie, klime itp. to jest tzn. osprzęt. Prawdopodobnie szumi Ci rolka napinacza. Cena rolki w ASO ok 210zł, w zamienniku nie występuje ale można zrobić tak też jak ja zrobiłem tzn. zdjąłem rolkę, wyjąłem łożysko z niej i kupiłem na wzór takie samo w Inter Carsie za 10zł

    P.S. Co jakaś akcja wiosenna jest przeglądowa?

  6. #1006
    Użytkownik Awatar mirasek
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Mirek
    Auto
    MA9/BD9/SF5/LN108
    Skąd
    Libia
    Posty
    3,196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vtec
    A kierownica w przedliftowej była chyba inna nie??? To jest poliftowa tylko że pewnie w tył bita. A lampy przed liftem tańsze od tych po lifcie, jak ktoś oszczędzał na tym to nie chce wiedzieć jak była naprawiana reszta.
    Kierownica taka sama w obu wersjach, bez poduszki była inna. Ja raczej obstawiam uszkodzony przód, te zaślepki na halogeny home-made jakoś mi nie leżą Jaki to model idzie dojść po VINie, przeszłość auta można wydusić z właściciela jak sie wie o co chodzi, trudno teraz o auto bez napraw. Egzemplarza nie odradzam, trzeba go tylko dokładnie sprawdzić, a przez internet to se można... Ważne aby konstrukcja była prosta i najlepiej nie ruszana, a oblachowaniem sie nie jeździ, ma tylko wyglądać

  7. #1007
    Użytkownik Awatar Gruszka
    Dołączył
    Jul 2004
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Honda
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vtec
    To jest poliftowa tylko że pewnie w tył bita.
    Zielone 1.6 z ogloszenia, to wersja przed liftem. Po odcieniu "drewnianych" wstawek w desce i tapicerce to widac. Obstawiam, ze pewnie poduszek w niej nie ma. Moim zdaniem nie warto.

    Kontynuujac watek - nie warto zawracac sobie glowy i tym egzemplarzem:
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4891507

    Gosc sie naprodukowal w opisie a tu przod po dzwonie, deska z 1.4/1/6, nawet licznika mu sie krecic nie chcialo tylko predkosciomierz wymieniony na ten z wersji 1.4/1.6.

  8. #1008
    Użytkownik Awatar mirasek
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Mirek
    Auto
    MA9/BD9/SF5/LN108
    Skąd
    Libia
    Posty
    3,196

    Domyślnie

    Te VTI to był anglik, popatrz w środku na drzwi pasażera... nawet przyciski przy zegarach (halogeny i dimmer) włożone odwrotnie oraz naklejka na słupku kierowcy od poduszki pasażera

  9. #1009
    Użytkownik Awatar Gruszka
    Dołączył
    Jul 2004
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Honda
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,216

    Domyślnie

    Masz racje... ale numer

  10. #1010
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    WWA
    Posty
    28

    Domyślnie

    http://moto.allegro.pl/item342148204...vic_2000r.html

    to teraz taka skoro tamta jest bita itp. co sądzicie? trochę podejrzany ten stożek skoro kobieta jeździła i te dywaniki jakieś takie... i tanio jak na ten rok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •