Strona 2576 z 2580 PierwszyPierwszy ... 1576207624762526256625742575257625772578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,751 do 25,760 z 25797

Wątek: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź TYLKO NADWOZIE MA/MB/MC!

  1. #25751
    Użytkownik Awatar Siny83
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    CIVIC EV1 2.0 160K
    Skąd
    KWA
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mtgad Zobacz posta
    Przerabiał ktoś temat swapa stabilizatora tył? Kupiłem stabilizator od diesla, średnica 18mm i nie mogę nigdzie znaleźć gum mocujących stabilizator. Katalogowe zamienniki do 5d mają średnice wew 15mm. Kupiłem poliuretany niby dedykowane do 5d o średnicy 18mm ale rozmiarowo są za małe i latają w obejmach. Podobno pasuje z IV gen lub crx z przodu na tył do angielki. Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim tematem?
    mam taki stab do angielki na sprzedaż, też walczyłem z gumami ze strongflexa przysłali mi luźne i na specjalne zamówienie załatwiałem wymianę na takie co pasują idealnie, oprucz tego mam stare seryjne takie troche wyklepane. Na olx zobacz

  2. #25752
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    EDIT: teraz już właściwy link

    http://civicklub.pl/forum/showthread...=1#post2890729

    Tu początek mojego wątku, brakuje mi jednej gumy i obejmy, reszta wyczyszczona i pomalowana, do tego wahacze z otworami na stabilizator. Nie będę montował, wiec miałem zamiar wystawić na sprzedaż, będziesz zainteresowany to pisz priv.
    Ostatnio edytowane przez Radzyn ; 20-06-20 o 02:48

  3. #25753
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2020
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    Civic VI MA8 D14A2
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam szanowne forum
    może ktoś wie, czy zbiornik paliwa z MB1 (1.6 l) będzie pasował do MA8 (D14A2)?

  4. #25754
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez synthet Zobacz posta
    Witam szanowne forum
    może ktoś wie, czy zbiornik paliwa z MB1 (1.6 l) będzie pasował do MA8 (D14A2)?
    Pasuje, są te same zbiorniki.

  5. #25755
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków

  6. #25756
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adicivic16 Zobacz posta
    Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków
    http://civicklub.pl/forum/showthread...olska!/page727

  7. #25757
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adicivic16 Zobacz posta
    Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków
    Pierwsze od czego powinieneś zacząć to się przywitać.
    Druga sprawa B2 posiada uproszczony wtrysk (2 wtryski leją parami) Rzeźby w wiązce jest sporo, chociażby przejście na normalne sterowanie wtryskiem. Sporo swapów ogarnąłem, ostatnio nawet Guscioren'kowi pomagałem i chłopak doszedł co z czym ;-) Jeśli nie masz pojęcia o elektryce samochodowej - nie bierz się za to.

  8. #25758
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Ej6
    Skąd
    Poznań
    Posty
    39

    Domyślnie Fotele

    Witam
    Czy ktoś się orientuję czy fotele z Ma. MB mc pasują do ej6? Chodzi mi o mocowanie bo pewnie wysokość będzie inne?

  9. #25759
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rzulff Zobacz posta
    Witam
    Czy ktoś się orientuję czy fotele z Ma. MB mc pasują do ej6? Chodzi mi o mocowanie bo pewnie wysokość będzie inne?
    P&P mocowania nie pasują, bo to całkowicie inna buda. Pewnie rozstaw szyn też może być inny. No i stylistycznie to by była porażka.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  10. #25760
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    P&P mocowania nie pasują, bo to całkowicie inna buda. Pewnie rozstaw szyn też może być inny. No i stylistycznie to by była porażka.
    No i ciekawe jak by ktoś wsiadał na tył auta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •