Strona 2557 z 2566 PierwszyPierwszy ... 1557205724572507254725552556255725582559 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,561 do 25,570 z 25659

Wątek: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź TYLKO NADWOZIE MA/MB/MC!

Użytkownik Awatar MM63
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Radzyn Zobacz posta
    Pisz do MM63
    A zanim napisze to od razu powiem, że 200zł.
    Tak żeby oszczędzić komuś czasu, bo na forum piszą do mnie jedynie "A bo może ja bym ci wysłał swój i ty byś mi zrobił" albo "a może taniej".

Nie regeneruję, sprzedaję zregenerowane.
    Ostatnio edytowane przez MM63 ; 01-12-18 o 15:33

Użytkownik Awatar lookaty
    Imię
    Łukasz
    Auto
    MB2 D14Z4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robsky Zobacz posta
    Siema, jak wam odpalaja hondy ?
    Zauwazylem dziwna przypadlosc, czasami honda mi odpala od strzala, praktycznie odrazu z przekreceniem kluczyka a czasami zakreci 2 razy, czy dluzsze trzymanie na zaplonie ma na to wplyw?Jezdze na lpg(sekwencja) i na lpg tez jest gaszona
    Trzeba wozic wiecej niz 1/4 zbiornika benzyny serio

Użytkownik Awatar Mały wol
    Imię
    Adrian
    Auto
    Vgen. coupe/MB2

Domyślnie

panowie proszę was nie działa mi szyba lewa przód prądy dochodzą wszystkie kabelki mają przejscie silnik szyby sprawdziłem na krótko to też działa, wymieniłem moduł co jest w drzwiach i włącznik przeczyściłem styki i dalej nic niechce ruszyć szyba pomóżcie prosze

Użytkownik

Domyślnie

Dzień dobry
    Jestem tu w sumie nowy, ale trafił mi się drogą rodzinnych przekazań Civic VI w liftbacku. Blacharsko w większości to cud miód i orzeszki dlatego mając na uwadze że mam 18 lat wziąłem się za doprowadzenie go do stanu ślicznego dupowoziska (mimo że z 1996 ma natrzaskane tylko 200tys). Z związku z tym pytanie jak zregenerować listwy zbierające wodę z szyb bocznych. Czym je odmalować oraz co wkleić zamiast starych uszczelek? Filc techniczny czy coś innego?

Użytkownik Awatar MM63
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez codypl Zobacz posta
    Dzień dobry
    Jestem tu w sumie nowy, ale trafił mi się drogą rodzinnych przekazań Civic VI w liftbacku. Blacharsko w większości to cud miód i orzeszki dlatego mając na uwadze że mam 18 lat wziąłem się za doprowadzenie go do stanu ślicznego dupowoziska (mimo że z 1996 ma natrzaskane tylko 200tys). Z związku z tym pytanie jak zregenerować listwy zbierające wodę z szyb bocznych. Czym je odmalować oraz co wkleić zamiast starych uszczelek? Filc techniczny czy coś innego?
    Osobiście nie regenerowałem, kupiłem używane w fajnym stanie. Uszczelek nie trzeba wklejać, wystarczy umyć pod ciepłą wodą i poodginać. Ale i tak nie będą dolegać przy opuszczonych szybach, ten typ tak ma.

Użytkownik
    Imię
    Bartlomiej
    Auto
    MB8 D15Z8 VTi

Domyślnie

kup od polifta albo kombi sa dużo trwalsze

Użytkownik Awatar mat2432
    Auto
    D15Z8 D14A8 D13

Domyślnie

wie ktoś może czy czujnik absu tylny w civic mb 99r jest taki sam w hamulcach bebnowych jak i w tarczowych?

Użytkownik
    Auto
    MC2

Domyślnie

Inny

Użytkownik Awatar MM63
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mat2432 Zobacz posta
    wie ktoś może czy czujnik absu tylny w civic mb 99r jest taki sam w hamulcach bebnowych jak i w tarczowych?
    na pewno inna wtyczka, bo abs przy bębnach to nie w 5D :>
    5D diesle też mają inne wtyczki czujników :>

Użytkownik Awatar kubala95
    Imię
    Jakub
    Auto
    MB3

Domyślnie

Mam problem z fiksujacym prędkościomierzem. Nie jest to spowodowane czujnikiem przy skrzyni biegów, ponieważ wskazówka "wraca do żywych" po uderzeniu w daszek zegarów lub przy wyższych prędkościach. Miał ktoś taki przypadek? Co może to powodować? Bawić się w rozmontowanie obecnego/wymienić mechanizm prędkościomierza czy szukać innych zegarów? Licznik z ABS i ECONO, więc trudniejszy do dostania w porównaniu z tymi "biedniejszymi"

Uprawnienia umieszczania postów