Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: sprowadzacze motocykli z zachodu

  1. #21
    Użytkownik Awatar Taz
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Bonifacy
    Auto
    d13b2
    Skąd
    Leszno
    Posty
    254

    Domyślnie

    ziomy odkpuje temat....ile moze kosztowac samo sprowadzenie do PL moto z GB?? (chodzi mi o zakup w moim imieniu i transport)

  2. #22
    Użytkownik Awatar Cairo
    Dołączył
    Sep 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic 1st gen 5D 7
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,143

    Domyślnie

    Mogę Ci przywieźć, jak coś wal na PW, lub tel.

  3. #23
    Użytkownik Awatar .:Yoshi:.
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    Ej6
    Skąd
    Kraków
    Posty
    103

    Domyślnie

    co do świecenia przedniej lampy w komarkach z Uk to faktycznie świecą w drugą strone i trzeba zmieniać lampe( chyba że ma sie znajomych na stacji diagnostycznej). Sam przywiozłem R1, fzs1000 i cbr600rr z UK .Faktycznie motorki z Uk maja duzo mniejsze przebiegi niż te z włoch. Fazer jeszcze mam na sprzedarz jakby ktoś szukał rok 2004 przebieg cos w granicy 17000tyskm motor juz zarejestrowany i opłacony R1 chyba zostanie w rodzinie

  4. #24
    Użytkownik Awatar Salwek
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Sławek
    Skąd
    Iława
    Posty
    239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Yoshi:. Zobacz posta
    Fazer jeszcze mam na sprzedarz jakby ktoś szukał rok 2004 przebieg cos w granicy 17000tyskm
    kurde ktoś nieźle musiał mieć kasy i czasu żeby zrobić nim tyle kilosów w tak krótkim czasie. 17milionów kilometrów niezły przebieg. popraw te "Żet" bo troszke w oczy razi takie coś.
    wiem wiem czepiam się

  5. #25
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    motocykle z angli może i maja małe przebiegi ale to są największe psy jakie tylko są - po 1 to przechowywane są pod gołym niebem (a wiadomo jaki tam jest klimat) a po 2 anglicy uzywają chyba jakiegoś niezłego gówna do mycia moto, bo wszędzie są zacieki. Reasumując to te motory są całe zaśniedziałe i wszędzie rdza wychodzi

  6. #26
    Użytkownik Awatar .:Yoshi:.
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    Ej6
    Skąd
    Kraków
    Posty
    103

    Domyślnie

    fakt 17000km jest, co do jakości motorków , to powiem tak ,że mój kumpel który pracuje w serwisie Yamahy na ul.rydla tez mi nieraz opowiadał jakie to padalce są sciagane z UK , ale jak zobaczył (przetestował) fazera i R1 ( sam też ma R1 z tego samego roku i ten sam model to odrazu np zamówił nowe sprzegło. teraz jest na etapie kupowania 2go juz motorka z UK .Wazne aby nie kupować taniochy bo wiadomo co bedzie... Klimat ... hmm ja na armi krajowej na parkingu widuje fajnego KTM-a który juz od sierpnia stoi pod plandeką , wiatr zawieje to stoi bez niej . Do wiosny gwarantuje że bedzie miał wypieki , wiec co do tego klimatu i trzymania komarków pod chmurka w UK to mysle lekka przesada. W Uk tez sa ludzie co kochaja swoje komarki i tak jak ja np kopcója na zimie w ogrzewanej piwniczce u dziadka coć jestem wiesniakiem i mam 3 garaze w których znalazł byś ie kont do przezimowania , ale wole w ogrzewanym pomieszczeniu

  7. #27
    Użytkownik Awatar civic lsi dubi
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    daniel
    Auto
    [H]coupe vgen [H]CBR f2
    Skąd
    Lipnik,okolice krakowa
    Posty
    396

    Domyślnie

    panowie jest ktoś w okolicach krk kto ladna cebre f3 sciagnie? macie moze jakies opinie o handl. z rzeszowa moto-raj firma sie nazywaa?

  8. #28
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    http://moto.allegro.pl/show_user_auc...hp?uid=6126135 to są motocykle mojego znajomego. On nigdy nic nie kręci. Jak coś cie naprawde interesuje (bez piany) to mogę się go dokładnie wypytać co i jak z jakimś moto...

  9. #29
    Użytkownik Awatar civic lsi dubi
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    daniel
    Auto
    [H]coupe vgen [H]CBR f2
    Skąd
    Lipnik,okolice krakowa
    Posty
    396

    Domyślnie

    piotrze interesuje mnie moto-> dokladnie cebra 600 f3 (od 1997r) ta z okragłą lampą i poliftingowym zadupkiem ceny są od 6500-9300,,,ja bede miał 8koła ale za tą cene chciałbym juz aby vat był zapłacony,papiery przetłumaczone czyli tylko rejestr nalezy do mnie,,,w tamtym sezonie kupiłem taką za 7800 ale musiłem sprzedac bo potrzebowałem kasy (teraz zaluje) i szukam teraz,,,jak cos to niechaj twoj znajomy poluka czy cos za te pieniadze bedZIe w jakims najblizszym czasie miał,,,termin zakupu ok koncówka maja czyli za ok 2miechy


    moto ot takie cos
    1. http://moto.allegro.pl/item965502025...br_600_f3.html
    2. http://moto.allegro.pl/item965803017...7_635_052.html
    3. http://moto.allegro.pl/item956470994..._oryginal.html


    najlepiej w malowaniu z 3linqa
    Ostatnio edytowane przez civic lsi dubi ; 24-03-10 o 16:49

  10. #30
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    Jak się dobrze rozejrzysz to za 9.300 kupisz już ładną f4... Trzeba tylko poszukać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •