Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 233

Wątek: Od czego zaczac???????

  1. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Koz.///Mazowieckie
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ja bym zaczoł od CBR600 F4 bo taka mam okzaje pojeździc czasem z kolegą i samemu pare metrasów sie przeietrzyć

  2. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    Łódź
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dzięki za sugestię, ale.. ja bym raczej wolał jakiegoś nakeda, a nie typowego ścigacza Poza tym cena też jest ważna :P <7000 zł poszukuję

  3. #43
    Użytkownik Awatar Igła
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    EG F23T in progres
    Skąd
    wroclaw
    Posty
    182

    Domyślnie

    kupujcie tysiaki na pierwsze moto... beda nerki jesli za mocno sie nie roz...biecie a i duzo aftermarketowych czesci... latam na moto od 14 roku zycia zaczynalem od 50ccm przez aprilie 125 , ZXR 400 , cbr 900 , r1 , cbr 954 i teraz latam na 600rr i powiem wam ze wielu mam znajomych ktorzy motocykle traktuja jako pasje a nie sposob na lachona i zazwyczaj mimo tego ze *******alaja nic im sie nie dzieje... a tacy ktorzy moto kupuja do lansu czesto padaja po pierwszych kilometrach bo ich fantazja ponosi.... a gadanie o oleju w glowie to zwykle bzdury..... np taka R1 to nie zabawka.. wogole praktycznie kazdy motocykl to nie zabawka bo ma tylko 2 kola i chociazby zwykle awaryjne hamowanie to jestjuz sztuka.. pozdrwiam wszystkich zapalenców ale nie lanserów... lanserom mowie zdecydowane nie !! :bicie:

  4. #44
    Użytkownik Awatar spamior00
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Mati
    Auto
    Czarna Strzała
    Skąd
    okol. Kielce
    Posty
    33

    Domyślnie

    Jeżeli masz pojecie o jeździe motocyklem to czy to będzie R1 czy cokolwiek innego nie ma znaczenia. Jeżeli nie umiesz jeździć i obsługiwać się manetką to moto o mocy 80KM cię sponiewiera, a jedyną "wadą" takiego 180 konnego motocykla jest to że jeździsz tak szybko jak tylko zechcesz, więc jak masz jakąś wyobraźnie to nie ma problemu. Motocykl sportowy oprócz większej mocy i może dla niektórych niewygodnej - sportowej pozycji jazdy ma taką przewagę nad nakedami, klasykami itp jak owiewkę która chroni przed wiatrem, dobrą geometrię, małą masę, super heble. A takie gadki że zacznij od 125 i idź poprzez gs 500 to raczej średnia rada, bo szkoda kasy i nerwów. Więc zacznij od najlepszej fury na jaką cię stać

  5. #45
    Użytkownik Awatar Mierzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Damian
    Auto
    EP2 / CW1
    Skąd
    CIN
    Posty
    2,638

    Domyślnie

    ja mam pytanko:
    mój brat chce sobie kupić motorek i wymyślił hondę NSR 125cm^3 to dobry wybór?
    czy moze wybrac cos innego?

  6. #46
    Użytkownik Awatar kenny
    Dołączył
    Dec 2004
    Imię
    Michał
    Auto
    Honda
    Skąd
    Sydney
    Posty
    7,300

    Domyślnie

    Zależy czy braciak jest rozsądny czy wariat. Ja zaczynałem od 600 i żyję choć raz mało brakowało. Jeśli szybko nauczy się ogarniać to po 2 mcach będzie rzygał tą NSRką i chciał dorosłe moto.

  7. #47
    Użytkownik Awatar Mierzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Damian
    Auto
    EP2 / CW1
    Skąd
    CIN
    Posty
    2,638

    Domyślnie

    NSR juz jedzie z niemiec
    poszukalismy troche i to jest taki w maire ekonomiczny, w miare szybki i nie awaryjny motorek jak na 125 wiec bedzie ok mysle


    ps.
    600 na 50 sie nie zarejestruje :P a 125 mozna pokombinowac

  8. #48
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    A ja wlasnie kupilem Hondke CBF 125 !

    W zasadzie dla syna, ale ma dopiero 15 lat (A1 jeszcze nie moze miec), takze w tym roku bede jezdzil JA!

    Co prawda mam kategorie A, ale ostatni raz jedzilem motorem jakies 25 lat temu na wfm-ce, podczas kursu na prawo jazdy, haha, takze odrobina treningu na takiej zabawce na pewno mi sie przyda.

  9. #49
    Użytkownik Awatar Qrczak86
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Karol
    Auto
    Navara d40
    Skąd
    TKN
    Posty
    214

    Domyślnie

    Gratuluję zakupu Nówka sztuka? Założę się, że w bordowym kolorze, piękny jest!
    Ja najprawdopodobniej w przyszłym sezonie też upoluję CBF-a, ale w wersji 600 S. To jest dopiero cudo

  10. #50
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    ja planuje na nowy sezon kupić 1000RR taka 06-07r... Ale zobaczymy co z tego wyjdzie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •