Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 233

Wątek: Od czego zaczac???????

  1. #11
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    motocykl klasy 1000 ma wyzej umiejscowiony środek ciezkosci. Jest tez wiekszy i ciezszy choc w dzisiejszych czasach tysiaczki waza tyle co szescsetki z przed paru lat. Jakie ma to znaczene dla prowadzenia? 600tka łatwiej kladzie sie w zakretach, prowadzi sie znacznie lzej. Nie takiego nadmiaru mocy, kolo nie pojdzie ci na trojce niekotrolowanie w gore, jak ma to miejsce w tysiaczkach. W sprincie do setki prowadza 600tki, roznica robi sie predekoscia ch 200 i powyzej. Moja Cbeerka przyspiesza do 200 w jakies 10 sekund, 1000RR w siedem... Tysiacem nie musisz tak wachlowac biegami i trzymac moto na obrotach, zalezy kto co lubi. Zabić sie mozna i na motorynce nie wiem ile masz ale osobiscie wyznaje zasade ze do superbikeow trzeba dorosnac...

  2. #12
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie

    no widzisz stary da sie.... powiem szczerze ze przekonales mnie do r6... mam jeszcze takie pytanko. Jako ze jestem dosyc wysoki bo 194cm to czy mniejszy superbike nie bedzie jakos przeszkadzal? z tego co sie orientuje to r6 jest dosyc niewielkim motocyklem w porownaniu np do CBR. Wzrost jest jakims utrudnieniem w prowadzeniu SB?

  3. #13
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    a dlaczego nie chcesz 600RR tylko upierasz sie na Yamahę ?

    przy twoim wzroscie mozesz wygladac na 600tce jak na kocie...

  4. #14
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie

    tak tez myslalem wiec co proponujesz?

  5. #15
    Użytkownik Awatar damios
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Damian
    Skąd
    Piaseczno
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    CBR 1100XX, wieksza jest

  6. #16
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M302359

    piekna ale strasznie malo ich jest:/ co sadzicie?

    1100xx nijako wyglada...

    ok dzieki panowie bede cos myslal...

  7. #17
    Użytkownik Awatar michwil
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Michał
    Auto
    był CTR 30TH
    Posty
    815

    Domyślnie

    Ej no rzeczywiscie ładny motorek
    Ja na poczotęk polecam ci HONDE CBR600RR. Ja od takiej właśnie zaczynam i sądze że jeśli ma się trochę oleju w głowie i nie będzie się za bardzo saleć na samym początku to jest ok. Ja mam 183 cm wzrostu i jest dość wygodnie na niej.
    pozdr
    P.S. Jednak na sam początek to za 1000 bym się nie brał...

  8. #18
    tomi4a
    Gość

    Domyślnie

    Witam!! Myśle ze R1 na pierwszy większy Motorek to za duzo!! To jest bardzo niebezpieczna zabawka!! ale spokojnie radze zacząć od jakiejś 500 (polecam GS500E sam jeździłem to wiem) a potem stopniowo dojdziesz do R1!! Powodzenia i zycze dobrego wyboru!! Pozdro!! :smile:

  9. #19
    Użytkownik Awatar Filon
    Dołączył
    Jun 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    D15Z6 SEDAN
    Skąd
    SWARZĘDZ
    Posty
    141

    Domyślnie

    Mój przyjaciel kupił parę miesięcy temu CBR 1000F. Jest facetem koło 30-stki i od dzieciaka jeżdził motocyklami (od motorynki poprzez 250, 500, 750). Na 1000 zdecydował się dopiero teraz i mówi mi, że czasem ta moc go przeraża. He. To istna fabryka adrenaliny, ale dla bardzo rozważnych i na 100% nie na początek.
    Ja również przymierzam się do kupna motocykla. Na razie moim faworytem jest Bandit 600N. Moto, które jest dość spokojne i wygodne, ale jak się przekroczy 7,500 obr to zaczyna pokazywać swoje pazurki :shock: naprawde. Uppps, przecież to forum Hondy ops:
    Pozdro.

  10. #20
    Użytkownik Awatar arek801
    Dołączył
    Dec 2005
    Imię
    Arek
    Auto
    Civic EJ9 3d
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    60

    Domyślnie

    Kolego ja ci coś powiem jak masz kasę na 1000 to cię nie zastanawiaj nad 600, bo ja to nie mogę pojąc jak ktoś pisze że 1000 to za duża ?????? o co chodzi!!!! nie wiem koledzy każdy motor który może osiągną ci 100km można się zabić, jeżeli chodzi o prędkość to 1000 od 600 jest szybszy o jakieś 30km no tyle że r1 szybciej może cię nakryć czyli jak dasz za dużo gazu lecisz na plecy, ale jak nie masz oleju w głowie to czy to będzie 1000 czy 600 czy MZ to się wywalisz i połamiesz, ja przesiadłem się z komarka na r600 bo też mi tak każdy gadał 1000 to za dużo, ale żałowałem strasznie i od razu sprzedałem i kupiłem GSXR1000 i jeszcze nie miałem żadnej wywrotki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •