Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 233

Wątek: Od czego zaczac???????

  1. #1
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie Od czego zaczac???????

    Panowie jaki motocykl proponujecie na paczatek?? planuje zaczac przygode z motocyklem klasy sport... Czasy komarkow simsonow MZ i tym podobnych mam juz za soba... Myslalem o YZF R1 co sadzicie?

  2. #2
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    czyli jakim najmocniejszym motocyklem jezdziles? Jakie masz doswiadczenie z szybkimi maszynami? R1 na pierwsze moto to nie jest dobry wybór. Jak chcesz pożyc dłuzej zacznij od jakiejs spokojnej 600stki albo lepiej 500...

  3. #3
    Użytkownik Awatar michwil
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Michał
    Auto
    był CTR 30TH
    Posty
    815

    Domyślnie

    A co sadzicie o poczatkach na CBR60RR?

  4. #4
    Użytkownik Awatar damios
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Damian
    Skąd
    Piaseczno
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Wiadomo, zlezy od osoby ile ma oleju w glowie. Skoro ogarniales juz simsony, mz i ogarniasz prawa fizyki to wg mnie dobre bedzie cos z klasy 500, dwucylindrowka np. ER 5, CB 500 maja nizsze ceny czesci eksploatacyjnych niz 600 sport. Albo bandit/gsxf 600.

    Wydaje mi sie ze po temacie sprzetow z NRD i jakims tam czasem przerwy jazda 180 konnym motocyklem to nie jest dobry pomysl

  5. #5
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    600rr super sprzęt tylko podobnie jak r6 oddaje agrysywnie moc. No i ta pozycja... na tor kozak, ale do miasta mordęga. Efki przyspieszaja bardziej liniowo, przez co bardziej nadają się na pierwsze powazne moto.

  6. #6
    Użytkownik Awatar Piotrek.
    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    Łomża
    Posty
    1,363

    Domyślnie

    Ramzes to moze najpierw napiszesz czego oczekujesz od motoru ? Czy ma to byc bike do rekreacji po miescie i poza nim czy badz bedziesz walił w eXtremalna jazde.

  7. #7
    Użytkownik Awatar przemir
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Fałtekowo
    Posty
    708

    Domyślnie

    ja expertem nie jestem ale R6ka ktora jezdzilem byla nerwowa tylko do synchronizacji gaznikow - pozniej doskonale bylo czuc moto.
    A najistotniejsze to co powiedzial m.in. Piotrek - zalezy do czego ma sluzyc moto - ja sie teraz nastawiam na korki i szukam zupelnie cos innego niz R6ka

  8. #8
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie

    do czego motor hmmm raczej rekraacja przejechac sie od czasu do czasu troche do lansu... a wyczynowa jazda to raczej pozniej... a mozeecie mi powiedziec jaka jest roznica w prowadzeniu r 1 i r6 ? bede wybieram miedzy tymi maszynami....

  9. #9
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    ziom... jak ty nie wiesz jaka jest róznica miedzy r1 a r6 to radze ci szczerze... kup CBF 250 i to nie jest żart...

    pomijajac powyzsze, to forum hondy, nikt nie bedzie ci polecał Yamahy...

  10. #10
    Ramzes
    Gość

    Domyślnie

    zaraz zaraz bo ktos mi tu jeszcze powie ze ze rozni sie naklejka rozumim roznice mocy i nie o to pytam... Zapytalem jasno chodzi mi o prowadzenie motocykla! czytalem ze jesli o to chodz to sa to dwa rozne sprzety... ok nie wazne masz racje to forum hondy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •