Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Maszynka do zaginania rantów / wypychania nadkoli

  1. #21
    Użytkownik Awatar Dealer
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    marcin
    Auto
    Dc5 & Is220
    Skąd
    okolice wawy
    Posty
    1,526

    Domyślnie

    jakiś namiar na fachowców w wawy lub zachodnich okolic ktoś ma?? nie chciałbym rurą rozwalić nadkola w swojej DC5

  2. #22
    Użytkownik Awatar LukasEG8
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Hądą obecnie EJ2
    Skąd
    Poznań
    Posty
    136

    Domyślnie

    Hej
    ma ktoś maszynkę do zaginania rantów? (Fender Roller) z Poznania lub okolicy?

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LukasEG8 Zobacz posta
    Hej
    ma ktoś maszynkę do zaginania rantów? (Fender Roller) z Poznania lub okolicy?
    Ogólnie znam też parę osób którzy zaginąć maszynką, bo bali się że popęka lakier itp to szlifierką oscylacyjną powoli zbierali ten rancik od samej góry i mniej z dołu, tak że robiło się płynne przejście, rantu nie było i wyglądało prawie jak OEM bez pęknięć itp.

  4. #24
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hymphh Zobacz posta
    Ogólnie znam też parę osób którzy zaginąć maszynką, bo bali się że popęka lakier itp to szlifierką oscylacyjną powoli zbierali ten rancik od samej góry i mniej z dołu, tak że robiło się płynne przejście, rantu nie było i wyglądało prawie jak OEM bez pęknięć itp.
    Ja tak zrobiłem i było bardzo dobrze, zabezpieczyłem mocno przed rudą i wsio. Fakt, ten rant jest strasznie twardy, więc się namęczysz, ale koło po takim zabiegu idealnie wchodziło. Sam bałbym się zaginać bo wystarczy mikropęknięcie gdzie syf będzie się zbierał w owym zgięciu i czapa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •