Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: manual do cifa(88-91)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Auto
    CM2 / EP4
    Skąd
    ZS
    Posty
    2,145

    Domyślnie manual do cifa(88-91)

    szukam manuala do civica 4 gen, a w szczególności do d13b2-> przewertowałem całe forum i linki w necie, ale nigdzie niema a dosyć pilnie potrzebuje bo mam pare rzeczy do zrobienia przed badaniem technicznym. Może ktos poratuje linkiem bądź FTPem??

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    albo stąd http://nixon.plu.pl/hcp/services.htm - jak ściągniesz to: Ab0VE.Honda Civic (1988-90) Service Manual EF.zip - śmiem twierdzić że nie przewertowałeś i nie szukałeś - bo jest - i to sporo stron z manualami.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Auto
    CM2 / EP4
    Skąd
    ZS
    Posty
    2,145

    Domyślnie

    no tak ale EF jest do crx-a....

  5. #5
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bono
    no tak ale EF jest do crx-a....
    - ok, dałem pierwszego lepszego linka który mi się nawinął po 30 sek. szukania - a na pierwszej stronie tego manuala jest napisane - CIVIC COUPE CRX Construction and Function D12B/D13B/D14A/D15B/D16A Engine Maintenance and Repair - a chyba chodziło Ci o D13B2 - więc wychodzę z założenia że znajdziesz to czego potrzebujesz. I dalej twierdzę że nie szukałeś, bo jakbyś szukał to sam byś znalazł - a zamiast dziekuję słyszę że to nie to :evil:

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Auto
    CM2 / EP4
    Skąd
    ZS
    Posty
    2,145

    Domyślnie

    no wiesz mi nie tylko chodzi o silnik, w tym rzecz,że musze sie dobrać do blach i pewnych łączeń, a nie wiem jak...a w manualu sa. z kolei crx nie ma taki dokłądanie takich samych rozwiązan jak civic, w kazdym bądź razie dziękuj,że poszukałes...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •