Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Dorobienie kluczyka

  1. #31
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    To nie jest proste.
    Kiedyś próbowałem coś więcej się dowiedzieć o kluczykach i dostałem taką informację, że kluczyki pod względem elektroniki różnią się od siebie częstotliwością na której pracują i rodzajem transpondera (metoda kodowania czy coś takiego).
    Podobno nawet civic w wer. amerykańskiej różni się pod tym względem od wer. europejskich - ale to tylko sucha nie potwierdzona informacja.
    Gdyby udało się zdobyć kluczyk w którym elektronika pracuje dokładnie tak samo, to myślę że można by było takie kluczyki uruchomić.
    Chyba że zakładasz, że to "inne" auto to taki sam civic, to wtedy szansa na pewno jest większa.
    Temat odpuściłem ale prawdopodobnie firmy dorabiające kluczyki są w stanie te parametry odczytać.

  2. #32
    Użytkownik Awatar remi_k
    Dołączył
    Jun 2007
    Auto
    CN2
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRAFO Zobacz posta
    Chyba że zakładasz, że to "inne" auto to taki sam civic, to wtedy szansa na pewno jest większa.
    dokładnie z tego samego modelu civic usa i o tych samych numerach z tyłu kluczyka, ale z innego auta

  3. #33
    Użytkownik Awatar Ginax
    Dołączył
    Mar 2015
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Honda Cicic 2.2 i-
    Skąd
    Ireland
    Posty
    7

    Domyślnie Youtube

    Cytat Zamieszczone przez remi_k Zobacz posta
    dokładnie z tego samego modelu civic usa i o tych samych numerach z tyłu kluczyka, ale z innego auta
    https://www.youtube.com/watch?v=hDzWRXO0jNk, czy tak to mozna zrobic ? w hond civic VIII gen.

  4. #34
    Użytkownik Awatar remi_k
    Dołączył
    Jun 2007
    Auto
    CN2
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    337

    Domyślnie

    Mi ten sposób nie działa...a mam 2 identyczne kluczyki o tych samych numerach.

    wystukane z LG-D855

  5. #35
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Panowie, mam pewien problem z kluczykiem. Otóż mam tylko jeden egzemplarz kluczyka i postanowiłem wymienić w nim baterię, tak na wszelki wypadek gdyby się niespodziewanie rozładowała. I jak się okazało nie idzie odkręcić tej małej śrubki w kluczyku Nie wiem czy próbować to rozwiercać czy co...
    Proszę o pomoc.


  6. #36
    Użytkownik Awatar Tarnowska
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Arek
    Auto
    FK3 N22A2 EXECUTIV
    Skąd
    WG
    Posty
    45

    Domyślnie

    Moim zdaniem zanieś do zegarmistrza oni mają różne małe narzędzia to cos poradzi. Mi kiedyś pomogl z taką śrubką w pilocie od garażu.

  7. #37
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    No właśnie to oni mi tak załatwili tą śrubkę. Najpierw jeden (partacz), potem drugi próbował i dupa. Udało mi się rozchylić obudowę i wydostać bebechy, więc wymienię bateryjkę na nową. Wątek był założony już dawno... czy coś się zmieniło w kwestii dorobienia drugiego kluczyka? Na allegro znalazłem coś takiego, ale skąd wziąć bebechy z guziczkami?
    http://allegro.pl/kluczyk-obudowa-pi...kluczyki-50756
    Ostatnio edytowane przez marcin001984 ; 15-07-15 o 21:14

  8. #38
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Imię
    Adam
    Auto
    Civic N22A Type S
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    353

    Domyślnie

    A dałoby się przerobić nasz standardowy na taki jak w VW mają czyli taki otwierany? W sensie przełożyć wszystko i dziala?

    Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Auto
    Honda Civic 1.8 4D
    Posty
    532

    Domyślnie

    Da sie , są surówki. Nawet juz dorobiłem sobie , zostało przełożenie elektroniki ale jakoś mi przeszło i leży juz 2 lata w szafce. Jest gdzieś o tym temat na forum, trzeba przelutować transponder bo Ci inaczej immo nie będzie działał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •