Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: klima

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    ANDRZEJ
    Auto
    HONDA CIVIC D14A3, E
    Skąd
    Łódź
    Posty
    59

    Domyślnie klima

    Witam mam pytanko sorry moderatorzy jak powtórzę znowu wątek - jednak szukałem i nie znalazłem, chodzi mi o klimę nie używałem jej dwa lata a teraz chciałbym nabić, jednak zastanawiam się czy jezeli nie mam już czynnika chłodzącego to czy powinna załączać się i tak sprężarka? (zawsze gdy włączyłem ac wzrastały obroty i słychać było buczenie) być może nic się nie załącza jeżeli jest pusto. Muszę to ustalić gdyż umówiony jestem na nabicie na wtorek z odgrzybianiem za 170 zeta a gościu nie naprawia jakby co klimy tylko nabicie, a inny robi trochę drożej wszystko chetnie wysłucham waszych opinii

  2. #2
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    jak nie ma czynnika albo jest go sporo mało, kompresor się nie włącza. Ja mam od kilku lat ten sam czynnik ( nie dobijałem) i nic praktycznie nie ubyło więc u Ciebie przez 2 lata też nie powinnien zniknąć chyba że masz dziurawy układ ew. wcześniej go tam nie było. !!!Darował bym sobie kolesia który tylko nabija klimy i pojechał do normalnego serwisu klimy !!! Zapytaj na lokalnym gdzie jest jakiś dobry w łodzi .

    Odgrzybianie ja bym sobie darował . Szkoda kasy . Kup puszkę z preparatem za 20zł i zrobisz to sam równie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 30-05-10 o 07:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •