Strona 2 z 83 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 821

Wątek: światła dzienne w UFO - pomysły na montaż

  1. #11
    Użytkownik Awatar mrcn
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Cupra ST 4drive
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro2004 Zobacz posta
    Mam jedno pytanie: czy rozstaw tych lamp w tym konkretnym przypadku trzyma przepisową odległość? Wg przepisów jest to minimum 600mm (od powierzchni świecących oczywiście a nie od obudowy lamp). Wydaje mi się, że są zbyt blisko siebie, ale to może być złudzenie związane z błędnym oddawaniem perspektywy na fotografii. Szacuję tylko wzrokowo na podstawie długości tablicy rejestracyjnej (ok 520mm).
    Tak, oko Cię nie myli - jest około 53cm pomiędzy lampami (do boków jest przepisowe 40cm). Niestety tylko przy takim ustawieniu krzywizna jest idealnie dopasowana.

  2. #12
    Użytkownik Awatar buri
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic fk3
    Skąd
    wwa
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    sorry ale dla mnie to jest rzezba i wies na tym samym poziomie co dokladanie tego do starych a6, passatow, golfow i opli astra ktore pozniej wygladaja jak choinka
    pomijam juz kwestie homologacji oczywiscie

  3. #13
    Użytkownik Awatar szubek
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic 1.8 EXE
    Skąd
    Łódź
    Posty
    340

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buri Zobacz posta
    sorry ale dla mnie to jest rzezba i wies na tym samym poziomie co dokladanie tego do starych a6, passatow, golfow i opli astra ktore pozniej wygladaja jak choinka
    pomijam juz kwestie homologacji oczywiscie
    zgadzam się - już fabrycznie autko jest choinkowe jeszcze te ledy strasznie to wygląda, jak dla mnei to nawet względy praktyczne i bezpieczeństwa za tym nie przemawiają, ja wolę aby mnie było porządnie widać na drodze.

  4. #14
    Użytkownik Awatar carno
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport '09
    Skąd
    z domu
    Posty
    137

    Domyślnie

    tez mi się to nie podoba, za kratka obejdzie ale w Type S bo jest drobniejsza
    ale znów zaś się szybko brudzą i problemy z umyciem więc ogólnie lipa.

    z drugiej strony patrząc na zużycie energii warto coś takiego zapodać ale by to jakoś wyglądało

    Światła mijania - 110 W
    Światła dzienne - 32-42 W
    Światła dzienne LED - 10 W


    LEDy nie powodują mierzalnego wzrostu zużycia paliwa i światła te są około 30 razy bardziej trwałe.
    znalazłem coś takiego -> LEDay Flex Hella

  5. #15
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    Jezdze od ponad 3 lat i nie przepalila mi sie jeszcze zarowka od swiatel mijania, takze trwalosc nie jest istotnym problemem.

    Natomiast przez ten czas uzylem moze ze 2-3 razy przednich swiatel przeciwmgielnych. Moim zdaniem jedynym miejscem na sensowne umieszczenie swiatel dziennych sa wlasnie miejsca swiatel przeciwmgielnych. Spelnia ono chyba wymogi przepisow, czyli 25 cm ponad podlozem (trzeba by zmierzyc) i rozstaw ponad 60 cm. Natomiast wymaga rezygnacji z halogenow. Problemu nie maja wlasciciele wersji Comfort, bo chyba w stanradzie nie maja przeciwmglowek i maja te miejsca zaslepione.
    Ostatnio edytowane przez Pik ; 13-05-10 o 14:31

  6. #16
    Użytkownik Awatar mrcn
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Cupra ST 4drive
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ale mnie chłopaki zjechaliście A tak poważnie - na żywo wygląda to naprawdę nieźle, te zdjęcia nie do końca dobrze to prezentują.

  7. #17
    Użytkownik Awatar malykciuk
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Artek:)
    Auto
    Fn2>Eg4>Ep1>Fn1
    Skąd
    Łódź
    Posty
    430

    Domyślnie

    nie npodoba mnie się
    jedyde auto gdzie to ujdzie to audi
    ostatecznie jeszcze golf 5 R32 gdzie jest to idealnie wpasowane i wyglada jak seryjne
    kazdeinne auto bedzie wygladało jak :tjuningowane"
    no ale to nie nam ma się podobać.....

  8. #18
    Użytkownik Awatar buri
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic fk3
    Skąd
    wwa
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    w cr-zecie tez spoko wygladaja fabryczne ledy do jazdy dziennej

  9. #19
    Użytkownik Awatar Mati_1979
    Dołączył
    Jun 2006
    Imię
    Mateusz
    Auto
    S21, B18, D16, D14
    Skąd
    Wolsztyn WLKP
    Posty
    4,248

    Domyślnie

    Według mnie do UFO to pasuje ale już do poprzednich modeli nie. Takie moje zdanie

  10. #20
    Użytkownik Awatar Ca$h
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CIVIC VIII 2.2
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    706

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mati_1979 Zobacz posta
    Według mnie do UFO to pasuje ale już do poprzednich modeli nie. Takie moje zdanie
    DOKŁADNIE! tak jak nasza hania tak zedne auto nie nadaje sie to takich tjuningowych udziwnien

    1) U Marcina wyglada spoko kiedy sie pali, a kiedy sie nie pali to sie stoi albo jest ciemno wiec ten gorszy efekt jest widoczny rzadziej.

    2) Np w poliftowej A6 mimo ze seria to mi sie nie podoba, CR-Z tez wyglada to jak sciagniete z A6

    3) Moim skromnym zdaniem liczy sie miejsce i sposob montazu, im to lepiej wpasowane w luki w plastikach czy karoserii tym efekt bedzie lepszy ("seryjny")

    ciekawa propozycja jest nowy produkt Hella dzieki pojedynczym punktom oświetlenia mozna to jakos ciekawie wpasowac , lub zrobic eleganckie "trójkąciki" w halogenach... niestety taki zestaw to ponad 1000zl, wiec nie zwroci to kosztów zarówek nawet przy ksenonach, jest to element czysto design'erski


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •