Strona 80 z 83 PierwszyPierwszy ... 30707879808182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 821

Wątek: światła dzienne w UFO - pomysły na montaż

  1. #791
    Użytkownik Awatar Civic4774
    Dołączył
    Dec 2016
    Auto
    CIVIC FN3
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    67

  2. #792
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Tomasz
    Auto
    CRX
    Skąd
    Poznań
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez butler.gdansk Zobacz posta
    U siebie mam przekaźnik opóźniający ustawiony na około 10 sekund z tego co pamiętam - tyle mam czasu na odpalenie auta po przełączeniu kluczyka na drugą pozycję.
    A w weekend w końcu podłączyłem ręczny wyłącznik na kokpicie
    Opiszesz coś więcej na temat tego przekaźnika sposób montażu i co to dokładnie za przekaźnik jest,sam mam xenony i zamierzam właśnie zamontować DRL chciał bym odciążyć żarniki a nie je dodatkowo skatować

  3. #793
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic VIII 1.8
    Skąd
    Radom
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Civic4774 Zobacz posta
    tak jest to ogłoszenie użytkownika

    ja swoje sprzedałem na allegro za tyle co kupiłem na alliexpress ze względu na montaż dziennych w drogowych.

    Nie chciało mi się męczyć z rozkręcaniem błotników, gdyby przepaliły się te LEDy

  4. #794
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwl Zobacz posta
    Minus taki, że na auto odpalasz samochód z włączonymi mijania, jeśli jest ciemno. Przy ksenonach to morderstwo dla palników.
    Wystarczy dołożyć jeden mały przekaźnik i już po problemie, więcej opisałem tutaj;
    http://civicklub.pl/forum/showthread...78#post2828378

  5. #795
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    TRAFO, przekaźnik zrobiłeś tak że działa Ci tylko na OFF czy na AUTO także?
    Jeśli chodzi o moją czasówkę to ja mam takie coś http://ase.hoste.pl/sklep/index.php?...zwloczny-1tp30
    Sposób montażu... Wg. opisu przekaźnika na stronce co podałem. Na jeden styk masa, na kolejny styk (+) po stacyjce. Jak się pojawia napięcie to po ustalonym czasie nastąpi otwarcie/zamknięcie pomiędzy kolejnymi stykami przekaźnika. Tu jako źródło mam (+) prosto z akumulatora, oczywiście z bezpiecznikiem po drodze.

  6. #796
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Działa i na OFF i na AUTO.
    Fragment tekstu który mam przygotowany do opisu na stronce;

    ... Lampy DRL zgasną po przekręceniu przełącznika w pozycję "OFF", a światła mijania (dla pozycji "AUTO") włączą się dopiero po uruchomieniu silnika.
    Fabryczna funkcjonalność przełącznika prawie nie została zmieniona. Jedyna różnica po zamontowaniu tego układu to to, że po przekręceniu kluczyka do pozycji innej niż "II" nie da się włączyć świateł mijania - zamiast nich świecą jedynie postojówki. Jednak z wieloletniego doświadczenia wiem, że jeszcze nie przydarzyła mi się sytuacja kiedy potrzebował bym włączyć światła bez przekręcenia kluczyka. Plusem za to jest to, że po wyłączeniu silnika auto nie pozostaje na włączonych światłach mijania, i nie rozładowuje niepotrzebnie akumulatora.
    Podsumowując; nowa funkcjonalność wyłącznika ma więcej plusów niż minusów...

  7. #797
    Użytkownik Awatar Civic4774
    Dołączył
    Dec 2016
    Auto
    CIVIC FN3
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    67

    Domyślnie

    Czekamy z niecierpliwością na szczegóły

  8. #798
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Tomasz
    Auto
    CRX
    Skąd
    Poznań
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Civic4774 Zobacz posta
    Czekamy z niecierpliwością na szczegóły
    X2

  9. #799
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6857803933

    Jakby ktoś szukał w dobrej cenie

  10. #800
    Użytkownik Awatar Civic4774
    Dołączył
    Dec 2016
    Auto
    CIVIC FN3
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    67

    Smile Podłączenie świateł

    Cytat Zamieszczone przez romir_ed9 Zobacz posta
    Dobra to mam pytanie dla tych ktorzy maja o to ten zestawik http://ultraleds.pl/529,swiatla-dzie...s-1000-lm.html z przekaźnikiem (który docelowo wyladuje pod deska rozdzielcza) a który dodawany jest w komplecie, o sama chwile podłączenia przewodów: "Zółty" przewód to masa, "czerwony" + zasilania świateł postojowych skrzynki bezpieczników pod deską rozdzielczą; gniazda G pinu 5, gniazda F pinu 3 lub gniazda E pinu 19 ,"czarny" to + ze stacyjki(na jakim kablu otrzymam ten plus? gniazdo nr 37 w skrzynce bezpieczników pod deską rozdzielczą?), "biały" przewód bezpośrednio + do lamp DRL?
    Siemanko , jestem w trakcie podłączania świateł ale nie kumam gdzie podpiąć czerwony z przekaźnika chodzi mi o to zdanie
    "zasilania świateł postojowych skrzynki bezpieczników pod deską rozdzielczą; gniazda G pinu 5, gniazda F pinu 3 lub gniazda E pinu 19 ,"
    co to są za gniazda G,F lub E proszę o pilną podpowiedź bo stoję z robotą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •