Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: czy do Hondy Civic sa nadrozsze czesci oraz serwis?

  1. #1
    szachistka
    Gość

    Domyślnie czy do Hondy Civic sa nadrozsze czesci oraz serwis?

    Czesc. Jestem nowa i nie ukrywam,ze na samochodach znam sie malo, ale marzy mi sie Honda Civic. Najbardziej to roczniki ok 93-96 ale poniewaz to nie na moja kieszen (wciaz jestem studentak dzienna;p) wiec upolowalam sobie ladnych kilka sztuk z '91. Tylko ze dowiedzialam sie od taty, iz japonskie samochody maja najdrozsze czesci oraz - serwis. Wy na pewno macie o tym pojecie wiec chcialabym sie dowiedziec, czy rzeczywiscie tak jest? Gdybym kupila sobie taka 15-letnia Honde ile musialabym rocznie do niej dokladac? Ponoc to sa samochody malo awaryjne. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam milosnikow Civic

  2. #2
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szachistka
    ile musialabym rocznie do niej dokladac?
    tego nikt Ci nie powie. A części wcale nie są takie drogie

  3. #3
    Antiope
    Gość

    Domyślnie

    Hehe! Mój tata też mnie straszył, że mnie nie stać na hondę, bo drogie części itd. i mówił, żebym sobie jakiegoś niemca kupiła. Na szczęście nie dałam się przekonać
    A tak na marginesie, to też dziennie studiuję co nie przeszkodziło mi kupić samochodu z 92'

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2006
    Skąd
    Rawicz
    Posty
    99

    Domyślnie

    kolego ja jezdzilem astra ,kadetem i teraz mam civic jestem bardzo zadowolony, czesci np.pasek rozadu i napinacz w civic wyszedl mnie 140zl a do astry 160zl,musisz kupic civic w dobrym stanie to nic nie bedziesz wkladal i wmiare normalnie latac przy zakupie patrz na zawieszenie czy nic nie puka i silnik czy wyciekow niema czy nie dymi z rury

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Czeladź
    Posty
    339

    Domyślnie Re: czy do Hondy Civic sa nadrozsze czesci oraz serwis?

    Cytat Zamieszczone przez szachistka
    Czesc. Jestem nowa i nie ukrywam,ze na samochodach znam sie malo, ale marzy mi sie Honda Civic. Najbardziej to roczniki ok 93-96 ale poniewaz to nie na moja kieszen (wciaz jestem studentak dzienna;p) wiec upolowalam sobie ladnych kilka sztuk z '91. Tylko ze dowiedzialam sie od taty, iz japonskie samochody maja najdrozsze czesci oraz - serwis. Wy na pewno macie o tym pojecie wiec chcialabym sie dowiedziec, czy rzeczywiscie tak jest? Gdybym kupila sobie taka 15-letnia Honde ile musialabym rocznie do niej dokladac? Ponoc to sa samochody malo awaryjne. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam milosnikow Civic
    każda część jest droga jak kupujesz w ASO (nawet pospolite fiaty ,dajewo ) tez w aso mają kosmiczne ceny ,,,,,zamienniki takie same ceny jak do innych aut,a serwis jak serwis poza ASO ceny podobne jakl w innych autkach

  6. #6
    Stowarzyszenie CKP
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Radek
    Auto
    ATR !
    Skąd
    warszawa
    Posty
    1,499

    Domyślnie kupuj

    kupuj honde i sie nie zastanawiaj. jest malo awaryjana. poszukaj tylko w dobrym stanie. potem dobre zniżki i dalej jazda. tutaj jest wiele osób ktore potem ci pomoga co gdzie i jak aż za bardzo. a na poczatek czytac czytac czytac

  7. #7
    Użytkownik Awatar kosiniak
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Łomża
    Posty
    4,282

    Domyślnie

    ceny w JC porownywalne z cenami do opla, volksvagena itd. wiec tylko Honda!!

  8. #8
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    To taki stereotyp jeszcze istnieje? :shock:

    Części jak do każdego innego auta, ale awaryjność mniejsza
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  9. #9
    tabaq
    Gość

    Domyślnie

    Ja tak sie sklada tez jestem studentem i chcialem niemca (golfik III 1.9tdi) ale nadazyla sie okazja zeby kupic civiczke 91 rok w stanie bdb. Cale szczescie ze tak sie stalo ... zakochalem sie w tym samochodzie i nie zamienilbym go na nic innego no chyba ze na najnowszego civica Goraco polecam. P.S jak narazie wydalem 45zl na plyn do chlodnicy a tak poza tym to tylko paliwo

  10. #10
    oktan
    Gość

    Domyślnie

    hej.mam drugiego civica.obecnym jeżdzę już rok i włożyłem w to autko całe 80 zł.Oczywiście nie licząc olejów i innych płynów.samochód ma 15 lat.Ojcec ma golfa IV z 2001 i w ciągu roku włożył w niego ok 6000.Rachunek jest prosty.Tylko Honda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •