Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: ponad 350km w b16a

Użytkownik

Domyślnie ponad 350km w b16a

poniewaz zabieramy sie z kolega do zrobienia ponad 350km w cvicu b16a czli jdm
    oglnie interesuje nas sprawa silnika po zawias juz jest skrzynia z itr sprzego act +50%(ale pewnie bedzie potrzebne mocniejsze) big breake kit juz niedlugo
    wiec tylko silnik:
    -jakie walki ktory stage jaka firma
    - talezyki tez jaka firme polecacie
    - tloki (JE, Wiesco,itp) ktore
    - korby
    - wal
    - turbo
    - kolektor wydechowy zeliwny czy lepiej baran??
    - kolektor ssacy moze byc czy trzeba zminic
    - blok tylko tuleje czy np caly blok benson
    - wtryski
    - eloktronika
    - poloski
    - turbo

interesuj nas adresy www firm u ktorych mozemy zamowic poszczegolne elementy
    z gory dzieki

Użytkownik Awatar Skrobek
    Imię
    Piotr
    Auto
    hmm...

Domyślnie Re: ponad 350km w b16a

Cytat Zamieszczone przez -piter-
    oglnie interesuje nas sprawa silnika po zawias juz jest skrzynia z itr sprzego act +50%(ale pewnie bedzie potrzebne mocniejsze) big breake kit juz niedlugo
    wiec tylko silnik:
    -jakie walki ktory stage jaka firma
    - talezyki tez jaka firme polecacie
    - tloki (JE, Wiesco,itp) ktore
    - korby
    - wal
    - turbo
    - kolektor wydechowy zeliwny czy lepiej baran??
    - kolektor ssacy moze byc czy trzeba zminic
    - blok tylko tuleje czy np caly blok benson
    - wtryski
    - eloktronika
    - poloski
    - turbo

z gory dzieki

bez urazy... ale jak Wy chcecie zrobc tak mocny silnik jak o wszystko pytacie i tym bardziej gdzie macie wszystko kupic???????????????????????????????????????

jak Wam na raz odpowie kilkanascie osób to bedzie niezła bardacha?!?!?!?!?

było 3mld razy na forum o takich przeróbkach

przeczytajcie temat w dziale nasze hondy pana "ITR" i macie odp na wszystkie zadane przez Was pytania

pozdrawiam i powodzenia :573:

Użytkownik Awatar dominik...

Domyślnie Re: ponad 350km w b16a

Cytat Zamieszczone przez -piter-
    wiec tylko silnik:
    -jakie walki ktory stage jaka firma, ITR 2000
    - talezyki tez jaka firme polecacie , portflow lub seria
    - tloki (JE, Wiesco,itp) ktore bez znaczenia
    - korby EAGLE tanio,np. Pauter jak chce sie wydac wiecej...
    - wal - seria
    - turbo - gt28 3071, z wewnetrznym wastegate
    - kolektor wydechowy zeliwny czy lepiej baran?? jak ma duzo jezdzic malo pekac to zeliwny.
    - kolektor ssacy moze byc czy trzeba zminic JG edelbrock Victor X lub seria ITR
    - blok tylko tuleje czy np caly blok benson- seria z z blockguard przy dobrym zestrojeniuspokojnie da rade do 400KM
    - wtryski RC 750CC
    - eloktronika
    - poloski seria
    - turbo
    www.ecu-performance.com.pl- mozemy miec wszystko :wink:
    z gory dzieki

itr
    Gość

Domyślnie

dominik bo ci kurfa ostrzezenie *******ne

norbas
    Gość

Domyślnie

nie rozumiem - jeden człowiek pyta drugi odpowiada dając mu gotowe rozwiązanie "one stop shopping" i sie go ostrzeżeniami straszy - to taki mały OT

Z częściami to moje zdanie jest takie, że jak silnik nie będzie sie kręcił wysoko to na górze silnika (sprężyny, tależyki) wystarczy to co jest w serii, a i wałek nie wiem czy będzie potrzebny inny. Zakupy polecam tu: tunertoys.zoovy.com
    jak zarejestrujesz się tu: www.homemadeturbo.com to w tunertoys będziesz miał 5% zniżki (trzeba w sekcji "sponsors" wybrac odpowiedni baner i przeniesie na strone TunerToys i tam już "sajt będzie wiedział", że ma policzyć wszystko ze zniżką :grin: ) - niby niewiele, ale zawsze coś. ja tak zrobiłem, tylko że graty ktoś mi przywiózł więc wyszło mi OK 60% ceny za jaka sie kupuje u naszych wspaniałych dystrybutorów.
    Oczywiście takie rzeczy jak stalowa uszczelka, śruby (polecam ARP) zakładam, że nie wspomniasz o tym, bo to oczywiste :wink:
    Co zaś się tyczy sprężarki to obawiam się, że GT28 może nie dać rady, ja zdecydowanie wybrałbym coś z GT3. No i powodzenia w realizacji projektu

Użytkownik Awatar kenny
    Imię
    Michał
    Auto
    Subaru

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norbas
    nie rozumiem - jeden człowiek pyta drugi odpowiada dając mu gotowe rozwiązanie "one stop shopping" i sie go ostrzeżeniami straszy - to taki mały OT
    Podpis dominika. To nie giełda, taka odpowiedź powinna być na PW

Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO

Domyślnie

cos Kenny Ciebie nie rozumiem, jakbys wogóle nie skumal o co tutaj biega
    a kolega norbas niech sie nie oburza, bo itr i dominic zyja na stopie kolezenskiej i to nie bylo zadne straszenie :-)

norbas
    Gość

Domyślnie

spox i nie róbmy OT, bo kolega napisał, że chce zbudować szybką hondę i pyta jak :grin: więc mu pomóżmy...

Użytkownik Awatar BRACIA

Domyślnie

tylko że graty ktoś mi przywiózł więc wyszło mi OK 60% ceny za jaka sie kupuje u naszych wspaniałych dystrybutorów.
    Tylko jest jedna acz zasadnicza roznica, gwarancja, a zeby byla gwarancja to musi byc clo i vat, wiec nie wiem czemu jestes taki oburzony i masz pretensje do dystrybutorow.

norbas
    Gość

Domyślnie

eeee, pretensje, oburzony, ja :?:

Uprawnienia umieszczania postów