Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: kto swapowal?

  1. #11
    Użytkownik Awatar izzy_rajder
    Dołączył
    Jul 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ARTX
    3. ARTX - 3 tygodnie 8) ja o kosztach nie rozmawiam bo swap mnie wyszedl darmo 8) :lol:
    Czekam na jakis browar w warszawie i na tylną półkę. Pismo dziekczynne prosze zostawic w sekretariacie

    pozdro600

  2. #12
    Sknerus
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ARTX
    1. Tencio - rok czasu
    2. Boborobol - pół roku..
    3. ARTX - 3 tygodnie ja o kosztach nie rozmawiam bo swap mnie wyszedl darmo
    4.Sknerus - miejmy nadzieje ze do wakacji zdaze

  3. #13
    ArturVF500
    Gość

    Domyślnie Re: kto swapowal?

    Cytat Zamieszczone przez TheMc
    Musialem zalozyc ten temat bo niemoge znalesc tego czego szukam. Popierwsze chcialbym sie dowiedziec kto z was robil swapa na B16A2?
    Ja wlasnie jestem w trakcie swapa; silnik i krzynia prosto z japsow; po pierwsze nie zabieraj sie za swapa, jak masz kompletowac kawalki; tylko i wylacznie CALY zestaw z takiego samego MR jak Twoj; ja sciagnalem bez polosi i poduch, a teraz sie wqrzam bo co rusz to jakis grat nie pasuje

    co do 8kzl za kompletny swap to dobra cena; ja za sam silnik JDM i skrzynie ze szpera dalem podobne pieniadze, tyle ze przebieg 35tys mil, co w polsce bedzie pewnie nieosiagalne (nie wspominajac o JDM;D)

    pozdrawiam
    Artur

  4. #14
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArturVF500
    po pierwsze nie zabieraj sie za swapa, jak masz kompletowac kawalki; tylko i wylacznie CALY zestaw z takiego samego MR jak Twoj
    dokładnie - wszystkie swapy przeciągały się w czasie tylko dlatego że czegoś brakowało - czasami są problemy ze znalezieniem jakiejś części i zaczynają się schody... Artx przeprowadził swój chyba w miarę bezboleśnie, bo miał całego dawcę.
    Cytat Zamieszczone przez TheMc
    Podpisuje sie pod pytaniem Dizzego, ile moze kosztowac sam swap jak dostarcany jest caly komplet
    Samo przerzucenie silnika i reszty gratów nie jest aż tak strasznie skomplikowane, i powinien sobie poradzić z tym każdy dobry warsztat - cena za robociznę coś ok. 1500 pln - wydaje mi się że max 2k(ale to już dużo)

  5. #15
    ArturVF500
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemaR
    Samo przerzucenie silnika i reszty gratów nie jest aż tak strasznie skomplikowane, i powinien sobie poradzić z tym każdy dobry warsztat - cena za robociznę coś ok. 1500 pln - wydaje mi się że max 2k(ale to już dużo)
    nie przesadzaj; moj mechanior robi to za 700zl, o ile nie ma zadnego specjalnego dlubania; czas operacji (jak wszystko jest) to 2 dni, jak dobrze idzie to nawet 1

    pozdrawiam
    Artur

  6. #16
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArturVF500
    nie przesadzaj; moj mechanior robi to za 700zl,
    zgadza się - tylko trzeba mieć swojego mechaniora, i podejrzewam że w Twoich stronach ceny są trochę inne, napisałem orientacyjnie - bardzo wątpię żeby w wawie, robiąc normalnie, u nikogo zaprzyjaźnionego komuś chciało się bawić swapa za 700 zl - no ale nie ma co gdybać - telefonik w łapkę - wystarczy zadzwonić do kilku zakładów i wszystko będzie jasne.

  7. #17
    Użytkownik Awatar Peter
    Dołączył
    Aug 2004
    Imię
    Piotrunio
    Auto
    V For Volvo
    Skąd
    Z Warszawy
    Posty
    3,047

    Domyślnie

    Ja się swapuje i uturbiam w Japan Sport Service 8)

  8. #18
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Przekldaka takiego samego silnika, bez rzezby, a co wazniejsze, bez zabawy z elektryka to koszt jakies 400-500zl. Jak jest zmiana na inny, w tym przypadku B16, trzeba najpierw znalezc zaklad, który chce sie w to bawic, no i oczywiscie krzyknie sobie dodatkowa cene, a tu juz wahlarz jest szeroki (cena x 2-3).

    co do OT, to widzialem, ale nie chcialem juz zwracac uwagi. Zeby bylo okey, moze wystarczy edytowac post i zmienic na prawidlowa nazwe i bedzie po klopocie :-)
    SPPJ Member

  9. #19
    Użytkownik Awatar Dizzy
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Peter
    Ja się swapuje i uturbiam w Japan Sport Service
    Ile Ci krzykneli za swap?

  10. #20
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    kumpel mowi ze jesli masz wszystko i tylko wyjąć-włożyć to 600. wawa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •