Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Czarne wnętrze

  1. #11
    Użytkownik Awatar zakit
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Silvia S12/Laguna
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3,751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ferenss Zobacz posta
    a jak wygląda utrzymanie takiego floka? wyciera się to a może szybko brudzi? niech się ktoś wypowie kto ma.
    podobno szybko sie kurzy, ale wilgotną szmatka sie bardzo latwo czysci

  2. #12
    Użytkownik Awatar kurgan
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Seweryn
    Auto
    AccordQpeCD7F22B5
    Skąd
    Legnica
    Posty
    1,905

    Domyślnie

    owszem kurzy sie, to znaczy zalezy jaki kolor floku bo na czarnym widac bardziej niz np na zielonym w zimie kurzy sie (zbieraja sie drobinki z kurtki). aczkolwiek nie jest to w ilosciach, ktore moglyby przeszkadzac. w zupelnosci wystarczy raz an miesiac wyczyscic. w moim przypadku raz na 2 tygodnie. albo odkurzacz z miekka koncowka albo taki piertolnik to zbierania kurzy i pylkow z ubran. mozna tez na wilgotno, ale mi sie ten sposob nie podobal. elementy z polipropylenu czy jakos tak - z tego flok ma tendencje do odchodzenia, ale podejrzewam, ze to kwestia dobrego odtluszczenia. u mnie jest ok. poza tym opcje standardowego odkurzania dywanikow i generalnie nie ma najmniejszych problemow.
    jak to wyglada? gdzies w moim topicu macie fotki czarnego wnetrza we floku.

    wracajac do kurzu jak ktos generalnie srednio przejmuje sie porzadkiem w aucie to nie polecam, a jak ktos dba to ma

    flok str. 6 http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/sho...t=10695&page=6

  3. #13
    Użytkownik Awatar radar333
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Radek
    Auto
    9 gen HB R18Z4
    Skąd
    Proszowice k/KRK
    Posty
    1,672

    Domyślnie

    A jak już temat się kręci to kto mi powie czym mogę sobie te materiałowe boczki i kanapę tylną welurową zafarbować z seryjnych beżowych jasnych na czarne? Mam siedzenia z Prelude ciemne (te granatowe - nie czarne) a obicie boczków i kanapę z jasnego weluru i wygląda jak misz-masz to i właśnie myślałem jak to zabarwić na ciemno?

  4. #14
    Użytkownik Awatar raggaman
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Turbo Quattro
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radar333 Zobacz posta
    czym mogę sobie te materiałowe boczki i kanapę tylną welurową zafarbować z seryjnych beżowych jasnych na czarne?
    Kilo sadzy i skrzydła nietoperza

    Kup jakiś fajny materiał na allegro i klej do podsufitek - boczki zerwij i oklej nowym materiałem..a kanapę oddaj komuś do obszycia

  5. #15
    Użytkownik Awatar kurgan
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Seweryn
    Auto
    AccordQpeCD7F22B5
    Skąd
    Legnica
    Posty
    1,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radar333 Zobacz posta
    A jak już temat się kręci to kto mi powie czym mogę sobie te materiałowe boczki i kanapę tylną welurową zafarbować z seryjnych beżowych jasnych na czarne? Mam siedzenia z Prelude ciemne (te granatowe - nie czarne) a obicie boczków i kanapę z jasnego weluru i wygląda jak misz-masz to i właśnie myślałem jak to zabarwić na ciemno?
    musle, ze musisz je zdjac, a reszte trzeba by mamy, albo babci zapytac jak ojcom, dziadkom koszule farbowaly sa pewnie farbki do zmiany koloru materialu. procedura to farba, duzy gar i gotowanie

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Qba
    Auto
    EJ9
    Posty
    64

    Domyślnie

    moim zdaniem lepiej fotele, kanapę oddać do tapicera do obszycia,a boczki powoli samemu można ogarnąć. Co do podsufitki można ja pomalować. Ja osobiście wolałbym wyprać i zostawić oryginalny kolor, trochę rozjaśni czarny środek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •