Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: sticker's honda civic FK2

  1. #1
    Użytkownik Awatar Manwe
    Dołączył
    Jun 2008
    Auto
    civic EK3 było / i
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3,190

    Domyślnie sticker's honda civic FK2

    Jak w temacie. Planuję na nowy sezon zmienić stickery na nowe. Stąd moje pytanie jakie propozycje macie, co by pasowało no i gdzie mile widziane linki do aukcji z Alledrogo. Moja koncepcja wygląda tak:

    - zamiast logo CIVIC na klapie bagażnika (chyba jest na taśmę przyklejone) czerwona VTEC inside
    - drzwi kierowcy pod lusterkiem grafika JAPAN SUN
    - słupek C po stronie pasażera WAKABA

    Piszcie bo chociaż o gustach się nie dyskutuje to z takiej dyskusji może fajny pomysł wyjść. PS. nie chcę zrobić z Hani Choinki więc w grę wchodzą maks 3 naklejki

    do tej pory wyglądało autko tak:

    naklejka po stronie kierowcy:



    naklejka po stronie pasażera (foto stare bo bez malowania blendy i z zimowymi kołami) :


  2. #2
    Użytkownik Awatar reed2
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    D14z2
    Posty
    194

    Domyślnie

    Fajnie, że taki temat powstał, bo też chciałem prosić o Waszą opinię.
    Miałem w planach wrzucić na tylną klapę "TDi engines are for senior citizens", a póxniej trafiłem jeszcze na taką: http://moto.allegro.pl/item100910136...dyna_taka.html
    I teraz wpadłem na pomysł, aby na ramke tylnej tablicy wrzucić sobie napis: "Life's to short to drive TDi engine " ewentualnie Diesel. Co o tym myślicie da rade, czy lepiej sobie odpuścić?

  3. #3
    Użytkownik Awatar Manwe
    Dołączył
    Jun 2008
    Auto
    civic EK3 było / i
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3,190

    Domyślnie

    reed2 mogłeś coś w mojej kwestii też napisać Co do Twojego pytania to ja brałbym zdecydowanie "TDi engines are for senior citizens" na klapę lub lepiej tylną szybę. Naklejka z linka jest jak dla mnie mało "profesjonalna" i jakoś nie podchodzi mi do hondy. Tym bardziej zrezygnuj z czegoś takiego na ramce tablicy. Zdecydowanie zgrabniej wyglądają fajnie dobrane sticker'y na karoserii. Zobacz tu http://www.allegro.pl/item1005452121...w_cenie_1.html

  4. #4
    Użytkownik Awatar reed2
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    D14z2
    Posty
    194

    Domyślnie

    Heh w takim razie chyba zdecyduje się na pierwszą opcję. Aczkolwiek inne opinie miale widziane. Natomiast jeśli chodzi o Twoje zapytanie to ciężko mi cokolwiek doradzić. Co mogę powiedzieć to że bardzo ładne autko i pamiętaj proszę, że we wszystkim należy zachować umiar żeby nie zaszkodzić. Ale to chyba wiesz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •