Strona 162 z 162 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,613 z 1613

Wątek: filtr stożkowy, wkladki itd ...

  1. #1611
    Użytkownik Awatar Labed2007
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Paweł
    Auto
    EJ9 Aqua Mint
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2,016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał102 Zobacz posta
    Panowie, ktoś z Was używał lub miał do czynienia z airboxem tego typu:



    ???

    U siebie mam problem z upchnięciem stożka pod odgrodzeniem (krótki dolot) i zastanawiam się nad takim wynalazkiem.
    Koniecznie "podłącz" zimne powietrze pod tą puchę, w porównaniu do zwykłego stożka jest jeden duży plus: nie ma zmulenia gdy w komorze zrobi się gorąco(szczególnie odczuwalne w korkach latem).

  2. #1612
    Użytkownik Awatar Michał102
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Michał
    Auto
    EJ9 na gaz
    Skąd
    Będzin
    Posty
    11,422

    Domyślnie

    Zimne oczywiście byłoby podłączone. Niektórzy jednak mi sugerowali, że tak szczelna konstrukcja zmieni charakterystykę dolotu i jego liczenie pójdzie do lasu.
    Z tego co gdzieś kiedyś wyczytałem, to dolot kończy się tam gdzie jest filtr - wszystko co będzie za nim nie ma znaczenia. Jednak nie jestem tego tak do końca pewien - zobaczcie chociaż na OEM dolot z D14 - tam filtr siedzi na przepustnicy i dopiero potem zaczynają się rury.
    Pamiętam, że jak miałem jeszcze D14 i wywaliłem z OEM dolotu rezonator, to wyraźnie było czuć pogorszenie dolnego i średniego zakresu obrotów... auto mocno buczało i straciło na elastyczności.

  3. #1613
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Civic VI 1.4 16v M
    Skąd
    Wólka Sokołowska
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. Mam tylko małe pytanie czy ten filtr JAMEX 330007 to jest filtr suchy. Chciałbym go wymyć i nie wiem czy go potem nasączać, a nie mogę znaleźć nigdzie informacji na jego temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •