Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Odnowienie stalówek?

  1. #11
    Moderator Awatar woPo
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Wojtas
    Auto
    EJ9, EP3, ?
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    5,768

    Domyślnie

    Po dwóch zimach i tak wyjdzie rdza, ja malowałem przed zimą w zeszłym sezonie, rok temu git, a po tym sezonie już wyszła rdza

    Malowałem Motip'em

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    EM2 D17A9
    Posty
    65

    Domyślnie

    Moim zdaniem niezły efekt powinno dać piaskowanie a następnie malowanie proszkowe.

    T.

  3. #13
    Użytkownik Awatar fajgus
    Dołączył
    Feb 2008
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FN2 K20Z
    Skąd
    Brodnica
    Posty
    177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teston Zobacz posta
    Moim zdaniem niezły efekt powinno dać piaskowanie a następnie malowanie proszkowe.
    tak, tylko jak ktoś nie ma dostępu do piaskarki i nie ma znajomości w lakierni to są już koszta.....jak by się nie zrobiło to i tak po następnej zimie wyjdzie ruda.....ja swoje stalówki piaskowałem, dałem podkład, czarny matowy lakier ( kilka warstw ) a i tak po zimie w kantach pojawił się złoty bonus

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    EM2 D17A9
    Posty
    65

    Domyślnie

    No fakt, dawno tego nie robiłem więc nie wiem jakie są teraz ceny. Dawno dawno temu robiłem w ten sposób ramy rowerowe i wtedy o ile pamiętam za piaskowanie płaciłem jakieś 10-15, a za malowanie 15-20 PLN.
    Tyle że po piaskowaniu ten proszek naprawdę dobrze przylega - pamiętajmy że nakładany jest w technice elektrostatycznej a potem utwardzany w piecu, więc siłą rzeczy samemu się tak dobrej powłoki nie wykona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •