Strona 3 z 134 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1335

Wątek: Wszystko o mini-me

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    35

    Domyślnie

    Na głowicy od d16z6 i tłokach P29 od d16a1 (podobno sa dobre do takich modów) wychodzi 10.47 myślisz ze taka kompresja jest ok czy np. jeszcze robić planowanie ?? :roll:
    I jak w końcu z tą przepustnicą? Jaka będzie najlepsza?

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2006
    Auto
    eg5 d16z6T
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    74

    Domyślnie

    niedługo będę już po mini-me. Honda jest w trakcie robienia i z tego co widziałem na forum to chyba jeszcze nikt nie robił d15b2 na głowicę od z6 a właśnie jestem już w końcówce takich modów. Najgorzej miałem z elektryką. wyciągać więkrzość wiązek a w dodadku miałem wiązkę silnikową od anglika więc też sporo przekładania. w d15b7 było by łatwiej bo tylko dwa kabelki od vtec i nic więcej. pozdrawiam. niedługo postaram sie o jakąś fotorelację.

  3. #23
    Użytkownik Awatar jamal
    Dołączył
    Dec 2004
    Auto
    civic es5
    Skąd
    katowice
    Posty
    426

    Domyślnie

    niewiem czy dobrze zrobilech ale mi wyszlo 10.14:1 :roll:

  4. #24
    Użytkownik Awatar BRNK
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Łask
    Posty
    193

    Domyślnie

    odświeże bo tak sobie szukam informacji i tutaj mi sie spodobaly tylko że... jest podane aby nie stosowac w d15z1 i to mnie ograniczylo... olać to? :roll:

  5. #25
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BRNK
    odświeże bo tak sobie szukam informacji i tutaj mi sie spodobaly tylko że... jest podane aby nie stosowac w d15z1 i to mnie ograniczylo... olać to? :roll:
    w z1 trzeba wymieniać wszystko (zostaje sam czysty blok) wiec sie nie oplaca
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  6. #26
    Użytkownik Awatar sunnboy
    Dołączył
    Jul 2006
    Imię
    Adrian
    Skąd
    Toruń
    Posty
    3,566

    Domyślnie

    ..podlacze sie...6 gen 96 rok...chcialbym zmienic na cos mocniejszego bez jakiejs wygorowanej zabawy w skomplikowane przerobki,,jakis w miare prosty swap,,,co polecacie..pzdr,,,

  7. #27
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sunnboy
    ..podlacze sie...6 gen 96 rok...chcialbym zmienic na cos mocniejszego bez jakiejs wygorowanej zabawy w skomplikowane przerobki,,jakis w miare prosty swap,,,co polecacie..pzdr,,,
    do czego chcesz sie podlaczyc? To temat o mini-me a nie o SWAPie.. uzyj opcji SZUKAJ
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  8. #28
    Użytkownik Awatar 3dan
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    krakow
    Posty
    244

    Domyślnie

    Witam,czy mini-mi D15Z6 na D16Z6 musze wymienic wszystkie z ponizszych czesci:
    Lista części:
    Wymagane:
    -D16Z6 głowica (włączając pokrywę rozdzielacza, pokrywę zaworów, świece/przewody, wiązka VTEC, itp.)
    -D16Z6 albo D16Y8 uszczelka głowicy
    -P28 ECU
    -D16Z6 pasek rozrządu
    -Świece i przewody dla przełącznika ciśnienia oleju VTEC
    czy :wystarczy tylko zaminic sama glowice od D16z6 ,a przewody ,swiece,pokrywe rozdzielacza,ECU,pasek rozrzadu... pozostawic od D15Z6???
    Czy moze cos jeszcze polacacie zmienic w takim mini-mi

  9. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Rem
    Auto
    ZE1
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,021

    Domyślnie

    powinna wystarczyc sama zmiana glowicy i komputera ( od z6 nei moze zostac bo nie bedzie to dobrze dzialac)

  10. #30
    Użytkownik Awatar sunnboy
    Dołączył
    Jul 2006
    Imię
    Adrian
    Skąd
    Toruń
    Posty
    3,566

    Domyślnie

    ..przepraszam..pomylilem pojecia ops: ...czyli mini me do d14a4..ile moze kosztowac taki podstawowy pakiet?..moze ma ktos taki na sprzedaz?przypadkiem..i czy sa jakies problemy z tym wzgledem mojego silnika?..pzdr..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •