Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Spinki zderzaków

  1. #1
    Użytkownik Awatar Calypso
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Piotrek
    Auto
    EJ2/Abarth/VW CC
    Skąd
    Lublin
    Posty
    669

    Domyślnie Spinki zderzaków

    Witam.
    Będę ściągał do malowania zderzaki z hondy civic coupe 95r i chciałbym się Was zapytać czy może wiecie jakie dokładnie oraz ile sztuk spinek posiada zderzak przód/tył?
    Znalazłem wyszukiwarkę http://www.spinkisamochodowe.pl/#
    Tutaj jest kilka rodzai dlatego pytam bo może ktoś ściągał zderzaki i orientuje się jakie spinki są potrzebne i mniej więcej w jakiej ilości... Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!

  2. #2
    Użytkownik Awatar tomalacivic
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Tomek
    Auto
    1.5 V-tec Ek3 D15Z
    Skąd
    Pułtusk
    Posty
    353

    Domyślnie

    Kolego ja kupy walem spinki do zderzaka i grilla to numer spinki co stronkę podałeś B17267 pasują do grilla i do tylnego zderzaka w sedanie ale to będzie to samo a cena nie jest taka straszna.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Tompro
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic X Sport
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    1,344

    Domyślnie

    Jakie spinki chcesz kupować? Gdzie niby idące? Nie wiem jak u Ciebie, ale ja oba zderzaki w Coupe 5 gen mam na śrubach więc nie bardzo wiem o co pytasz. Do normalnego ściągnięcia i założenia zderzaka nie są potrzebne żadne spinki.

  4. #4
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Kolega ma na myśli spinki trzymające zderzak po rogach żeby nie odstawał chyba

  5. #5
    Użytkownik Awatar Tompro
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic X Sport
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    1,344

    Domyślnie

    Nie ma żadnych spinek które się niby niszczą przy ściąganiu zderzaka. Zderzaki u mnie ściągam z zamkniętymi oczami i nie wiem co tam można wymieniać ze względu na zdjęcie lub założenie. Wykręcasz śrube później ją wkręcasz i po co tu wymiana plastikowego gniazda w które ona wchodzi?
    Mi się bardziej wydaje, że kolega który założył temat nawet się nie wysilił, żeby zajrzeć pod maske czy do bagażnika, tylko od razu założył wątek i tyle.

  6. #6
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Więc co jest przyczyną że na rogach tylnego zderzaka odstaje pod światłami ? (prześwit między elementami jest większy niż na pozostałej lini)

  7. #7
    Użytkownik Awatar Calypso
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Piotrek
    Auto
    EJ2/Abarth/VW CC
    Skąd
    Lublin
    Posty
    669

    Domyślnie

    Kolega się wysilił... I zobaczył że po bokach są plastikowe białe spinki które mocują zderzak... U mnie te spinki po jednej stronie po prostu puściły i na razie nie ściągałem zderzaka żeby sprawdzić... Dlatego zadałem pytanie czy takowe spinki są jeszcze w innych miejscach co wiąże się z ich ilością.

  8. #8
    Użytkownik Awatar Tompro
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic X Sport
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    1,344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemereth Zobacz posta
    Więc co jest przyczyną że na rogach tylnego zderzaka odstaje pod światłami ? (prześwit między elementami jest większy niż na pozostałej lini)
    Przy tylnym to są dwa uchwyty z boków auta i one podtrzymują zderzak. Do dostania tylko w ASO (ja nigdzie indziej nie znalazłem) numer: 71598-SR4-000.

    Cytat Zamieszczone przez Calypso Zobacz posta
    Kolega się wysilił... I zobaczył że po bokach są plastikowe białe spinki które mocują zderzak... U mnie te spinki po jednej stronie po prostu puściły i na razie nie ściągałem zderzaka żeby sprawdzić... Dlatego zadałem pytanie czy takowe spinki są jeszcze w innych miejscach co wiąże się z ich ilością.
    No to trzeba było odrazu tak napisać Tulejka zderzaka HONDA : B18415.
    http://www.margotjg.com/sklep/produc...roducts_id=105

    Potrzebujesz 4 sztuki.
    Ostatnio edytowane przez Tompro ; 12-02-10 o 07:09

  9. #9
    Użytkownik Awatar Calypso
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Piotrek
    Auto
    EJ2/Abarth/VW CC
    Skąd
    Lublin
    Posty
    669

    Domyślnie

    Dzięki Tompro za wskazanie spinek A czy te mocowania tylnego zderzaka znajdują się również na rogach tak jak w przypadku przodu?

  10. #10
    Użytkownik Awatar Tompro
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic X Sport
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    1,344

    Domyślnie

    Tak, też na rogu. A te podpórki z ASO znajdują się mniej więcej na środku boku zderzaka, z tym, że na nie się zderzak tylko nakłada.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •