Cytat Zamieszczone przez [H] Dylu [H] Zobacz posta
tarcze:
- EBC
- Bosch
- Lucas
- ATE

klocki:
- Ferrodo
- Bosch
- ATE

na chwilę obecną skłaniam się do gładkiej tarczy EBC + klocek F.Premier lub Bosch...ale chętnie wysłucham dalszych propozycji
i to bedzie chyba ok ( tarczy EBC + klocek F.Premie)
osobiście używałem i z listy wykreśliłbym klocek i tarcze ATE (mimo, iz wczesniej je chwaliłem... )z perspektywy czasu i uzytkowania uważam, że one dają rade ale do seryjnej (moze lekko dynamiczniejszej ) jednostki do 150KM - dalej słabo sie robi...

ponadto dałbym jeszcze taka propozycje:
dobry klocek + słabsza tarcza i jej czestsza wymiana (nie zdązy sie pogiąć)
sam juz pisałem kiedyś, że nie tyle z oszczędnosci co w zwiazku faktem, że wymiane musiałem zrobić "na już" nie miałem gdzie na szybkosci kupic tarcz i klocków jakie chciałem i kupiłem najtańsze w IC (komplet 220zł bez zniżek) i najtańsze klocki (IFK czy cos takiego za 80zł)
okazło sie, że zrobiłem na tym juz pona 12 tys km - w tym 5-6 x trac day i tarcze jest prosta aklocek zaczyna sie własnie kończyc. I naprawdę nie mogę narzekać na hamowanie w jeździe drogowej a i na próbach dawało rade.

Idąc tym tropem kupiłem na ten sezon lepszą wesję IC (SPEEDMAXy), które własciwie wszyscy chwala - cena jest naprawdę korzystna do jakości - komplet tarcz do ITR to... 180 zł - taniej dużo niż dobre klocki.......
i dodałem klocek Ferodo DS Performace
na zestawie nie jeździłem (nie założony)
ale cena w Twoich granicach finansowych - warto sie zastanowic...
tyle, ze ja raczej staram sie dbac o hebel - chłodze jak moge itd (choc nie wzbraniam się przed używaniem

są 2 aspekty jeszcze:
1 - każe heble da sie zajechać na amen
2 - może warto kupowac tansze tarcze i czesciej je wymieniac bo ma sie ciągle nowe tarcze w sumie - i grube i proste...