Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: "motocyklista czyli zlodziej"

  1. #1
    Użytkownik Awatar przemir
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Fałtekowo
    Posty
    708

    Domyślnie "motocyklista czyli zlodziej"

    co sadziecie http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=773398

    spotkaliscie sie z czyms takim?

  2. #2
    Użytkownik Awatar kosiniak
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Łomża
    Posty
    4,282

    Domyślnie

    no prawda jets taka ze wiekszosc gowniazerni to sportowe auta i motocykle za hajs mamusi i tatusia ktorzy nie zawsze daja na wache, stad poznije takie numery

  3. #3
    Użytkownik Awatar nitro20
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    907

    Domyślnie

    Kosi masz racje, ale to wynika równiez z tego że w polsce niestety cały czas toleruje się cwaniactwo, gość, który tak zrobi później chwali się kolegom i wszyscy mają go za "spoko" zioma tylko ze ludzie pracujący na stacji zarabiają naprawdę średnio, a na niektórych jest tak jak w restauracjach jak klient ucieknie nie płacąc kelnerka, albo kasjerka ze stacji płaci z własnej kieszeni....... Ale wieśniaków zawsze było i będzie od chu... dopóki ten kraj jest tak żałośnie wykształcony i uświadomiony.

  4. #4
    Oczekujący Awatar jajacek
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    Evo
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    niestety, takie sytuacje się zdarzają od dawna (że ktoś na motocyklu wyjeżdża ze stacji bez płacenia) i to nie tylko na motocyklach. Sam ostatnio byłem świadkiem jak typki odjechali ze stacji starą laguną na czarnych numerach... Takim to tylko jaja poobcinać.

    w ostatni weekend byłem w Szwecji. Jeszcze bardzo nam daleko do takich krajów. Tam po prostu każdy po sobie sprząta, naprawia to co zjebał... kulturka i pożądek...

    W Polsce też się zmieni, tylko musimy sobie uświadomić, że należy zacząć od siebie- bez przekrętów, pożądnie, bez wyrzucania śmieci za okno w samochodzie...

  5. #5
    patryk.cbr
    Gość

    Domyślnie

    Ta sytuacja nie dotyczy tylko motocyklistów. Ostatnio wyjeżdżając na urlop podjechałem na stację shell-a i dopiero kiedy pozostawiłem "zaliczkę" w kasie, odblokowano dystrybutor i mogłem zatankować.
    Zaznaczam, że bynajmniej nie wyglądałem na młodocianego przestępcę (ogromne kombi, moja połowica itd.).
    Widocznie takie "wschodnie" przepisy wprowadzili i już... :evil:

  6. #6
    Użytkownik Awatar kenny
    Dołączył
    Dec 2004
    Imię
    Michał
    Auto
    Honda
    Skąd
    Sydney
    Posty
    7,300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patryk.cbr
    Widocznie takie "wschodnie" przepisy wprowadzili i już... Evil or Very Mad
    Na autostradzie w Belgii miałem to samo

  7. #7
    Użytkownik Awatar maciekxxxx
    Dołączył
    Jan 2005
    Imię
    Maciek
    Auto
    accord
    Skąd
    Wawa/Kraków
    Posty
    1,247

    Domyślnie

    Póki nie zdjąłem kasku 2 razy miałem akcję że paliwo nie leciało, dopiero jak się zorientowałem o co im biega to zdjąłem i po kilku sekundach włączyli dystrybutor

  8. #8
    Użytkownik Awatar civic lsi dubi
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    daniel
    Auto
    [H]coupe vgen [H]CBR f2
    Skąd
    Lipnik,okolice krakowa
    Posty
    396

    Domyślnie

    mam 23 lata mam sportowy motocykl--------====="jestem złodziejem" ...spoko:/

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Auto
    FK3
    Skąd
    Toruń
    Posty
    66

    Domyślnie

    Różnie to może być czemu zaraz tak generalizują. Moja siostra będąc w anglii zatankowała swoje auto i odjechała do domku. Następnego dnia kiedy płaciła w sklepie zorientowała się ze ma ciut za dużo kasy w portfelu i suma sumarum doszła iż musiała nie zapłacić za paliwo na stacji. Wstyd jej było no bo w dodatku Polka a jakby generalizował to "wszyscy Polacy to złodzieje" zabrała swojego chłopaka(anglika) i pojechali wytłumaczyć sprawę na stację. Goście na stacji tylko się uśmiechneli powiedzieli że u nich czasem tak się zdarza i fakt zgłąszają dopiero po 7 dniach fakt Policji jezeli któś nie wróci i nie ureguluje płatności. Inaczej pewnie by było gdyby auto było na innych niż brytyjskie numerach Także najgorsze co może być to generalizowanie i szybkie wydanie wyroku a dzinnikarze jak zwykle wszystko rozdmuchują bo byle temat podchwycić i statystyki poprawić.

  10. #10
    Użytkownik Awatar Nowy Kubi
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Kuba
    Auto
    CBR 600 F4i
    Skąd
    Sopot
    Posty
    1,935

    Domyślnie

    Żeby tak po całości nie dyskryminować motocyklistów, zawsze mogą pobierając zaliczkę zapytać "a może płyn do spryskiwacza?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •