Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 229

Wątek: D13B2 i 2500pln w kieszeni - co polecacie ?

  1. #111
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kj-19871 Zobacz posta
    nieporozumieniem jest wasza wiedza :]
    no tak, własnie widzę, jak odwiedziłeś multum imprez na 1/4mili swoim autem i podajesz same oficjalne wyniki... Ale tak czy siak - temat na świąteczną nudę przy stole jest przefajny i mi się podoba

  2. #112
    Użytkownik Awatar zabas
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Łukasz
    Auto
    V gen Sedan D16Z7
    Skąd
    okolice Oswiecimia
    Posty
    3,470

    Domyślnie

    no popatrz a mój sedan nie zrobi 100km/h na 2

  3. #113
    Użytkownik Awatar kj-19871
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    D13Z6 VTEC
    Skąd
    Puławy
    Posty
    647

    Domyślnie

    Czytaj ze zrozumieniem :/ gdzie pisze o wynikach profesionalnych ? gdzie pisze ze startowałem ? Napisałem ze w kwietniu będe pierwszy raz ! i podam wynik jaki wyjdzie na profesjonalnym pomiarze ...

    zabas no i ? moja wina czy co :]
    Ostatnio edytowane przez kj-19871 ; 24-12-09 o 13:53 Powód: Automerged Doublepost

  4. #114
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kj-19871 Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem :/ gdzie pisze o wynikach profesionalnych ? gdzie pisze ze startowałem ? Napisałem ze w kwietniu będe pierwszy raz ! i podam wynik jaki wyjdzie na profesjonalnym pomiarze ...
    czytam ze zrozumieniem. Napomknąłeś, że nie mamy wiedzy o wyścigach na 1/4mili, a sam na takowych ani razu nawet się nie pojawiłeś.. więc tekst chyba ciut nie na miejscu, nieprawdaż

    Obejrzałem sobie filmiki jeszcze raz z jakimiś tam moimi pomiarami stoperowo-ch*jowymi. d13b7 z dolotem, kolektorem, wydechem i ecu jest wolniejsze do 150 od z6tki z dolotem, wydechem i skrzynią d13 o okolice DWÓCH SEKUND! To jest przepaść. A dopiero po czapce z z6 do 140 idą praktycznie łeb w łeb. I to jest łeb w łeb z czasami na ćwiartkę w okolicach 15.9-16.0 bo własnie tyle ma oficjalnie zmierzony Czex vel Czesiu. Co by było powyżej tej prędkości? Pewnie znowu zaczniecie marudzić, że po filmach sie gówno zobaczy bla bla bla, ale te filmy są i dają jakiś tam obraz. Ja zdania nie zmienię.

  5. #115
    Użytkownik Awatar kj-19871
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    D13Z6 VTEC
    Skąd
    Puławy
    Posty
    647

    Domyślnie

    hahaha tak tak ty sie scigałeś z d13b7 ty jechałeś i liczyłeś ze 2 sek wyszło człowieku po co zgadujesz jak nic nie wiesz :/ te wasze d16z6 niech ma dolot i inne rzeczy do 150 nie wyprzedza mnie ! potem owszem zostaje z tyłu ale co z tego :/ nie robie auta na vmax tlyko na przspieszenie ! a 1/4 konczys ie już dawno... że nie masz pojecia nie chodziło mi o 1/4 tlyko o te wasze spojżenie na znaczek 1.3 1.6 ... jesli liczba jest wieksza to juz mniejszy nie ma szans :] moze masz jakiegos super kierowce z okolic Lublina ? z z6 umawiaj go nagramy film i kolega opowie jak bylo ... bo z tego co widze wszystkie d16z6 ode mnie sa zajechane :/ ani eden nie jest zdrowy ...

  6. #116
    Użytkownik Awatar dimo
    Dołączył
    Oct 2006
    Auto
    EP2 Sport, Duster
    Skąd
    Pabianice
    Posty
    2,309

    Domyślnie

    Panowie idzcie lepic pierogi a nie zawracacie sobie glowe liczbami... peace

  7. #117
    Użytkownik Awatar kamilgt
    Dołączył
    Jan 2008
    Imię
    Kamil
    Auto
    Civic 5d
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    730

    Domyślnie

    właśnie nie ma co już bić piany, bo już nudne się robi to. Przyjdzie wisona kolega kj może wystartuje w jakiś zawodach i pochwali się wynikiem. Mimo wszystko i tak gratulacje za zrobienie szybkiego D13 bo jak na 1.3 to bez wątpienia jest całkiem nieźle.

  8. #118
    Użytkownik Awatar zabas
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Łukasz
    Auto
    V gen Sedan D16Z7
    Skąd
    okolice Oswiecimia
    Posty
    3,470

    Domyślnie

    kj-19871 ale ja nie do Ciebie pije wyluzuj chodzi mi o to że ja mam d16 i do 100 nie dojde na 2 a znam kolege co ma d13 pomodzone ale nie tak jak ty i na dwójce spokojnie do 100 -105 dochodzi. czillllll out
    bo chodzi mi o to żę może inne przełożenie mają d16 w sedanach niż hatch bo gdzieś tak kiedyś przeczytałem :P no ale

    Pany spokojnie każdy chwali swoje cudzego nie znając

  9. #119
    Użytkownik Awatar kj-19871
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    D13Z6 VTEC
    Skąd
    Puławy
    Posty
    647

    Domyślnie

    Ja nie bije piany tylko pokazuje przejazdy ze zdrowym d16z6 nie jednym bo kilkoma a kto ogląda pisze nie możliwe i nie wierzy :/ Fak to est przesada ... rozumiem jak bym rzuciał słowa na wiatr ale nawet cos pokazać to człowiek nic nie udowodni... podejrzewam ze na żywo tez by nie uwierzył dobra pany kończymy to :] bo temat jest jeden wilki spam ...
    Startuje we wszyskich V rundach WST nie bedzie łatwo ani pierwszych miejsc ale bedzie zabawa bede wałczył swoa padaka i informował co wyszło
    pozdrawiam

  10. #120
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kj-19871 Zobacz posta
    ty sie scigałeś z d13b7 ty jechałeś i liczyłeś ze 2 sek wyszło człowieku po co zgadujesz jak nic nie wiesz :/
    Cytat Zamieszczone przez kj-19871 Zobacz posta
    ... rozumiem jak bym rzuciał słowa na wiatr ale nawet cos pokazać to człowiek nic nie udowodni...
    ja nic nie zgaduje, sami zaczeliscie wrzucać filmy. Ale widzę, że filmy filmami, raz udowadniają, raz nie. Ja też już kończę, po raz drugi stwierdzę, że to nie ma sensu. pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •