Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 226 z 226

Wątek: Mam gaz w B18C4 i jestem zadowolony ;)

  1. #221
    Użytkownik Awatar Michał102
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Michał
    Auto
    EJ9 na gaz
    Skąd
    Będzin
    Posty
    11,422

    Domyślnie

    U mnie nie czuć absolutnie nic. Choćbyś nie wiem jak był wyczulony, to nie wyłapiesz momentu przejścia na PB. Wtrysk benzyny przecie nie podaje paliwa przez cały czas i nie wszystkie podają go dokładnie w tym samym momencie, więc jest czas i miejsce by w pewnym momencie wyłączyć zasilanie gazem i zastąpić je zasilaniem benzyną. Przynajmniej ja na chłopski rozum tak to widzę. Zresztą pytałem o to Jogala i mówił mi, że nie ma opcji by silnik w momencie przełączenia rodzaju zasilania pozostał bez paliwa. To by przecie groziło dziurą w tloku.

  2. #222
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Może mój zaufany gaziarz jest przewrażliwiony na tym punkcie. Montował takie wtryski żeby wszystko było na gitara do końca ;P

  3. #223
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Auto
    Civic VI Aerodeck
    Posty
    40

    Domyślnie

    Hej czy do B18C4 zasilanego gazem stosujecie jakieś specjalne przewody zapłonowe? Właśnie mi się rozleciał*jeden (mam Bosch Silicone Power 453) i nie wiem teraz jakie nowe kupić.

  4. #224
    Użytkownik Awatar Jedras
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Andrzej
    Auto
    VTI B20Vtec
    Skąd
    Sokołów Młp
    Posty
    3,280

    Domyślnie

    Jak Cie stać to OEM a jak nie to bierz visiony/beru lub to co masz pod ręką ;-)

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  5. #225
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    Ej2 D16+T
    Posty
    916

    Domyślnie

    Polecam ngk. U mnie jeżdżą w moim turbo lpg 2 lata i nie ma problemu, w drugim aucie z kompresorem bez lpg również bez problemu.
    Przy lpg fajnie mieć lepsze świece np irydowe, lub chociaż taką z małą elektrodą typu Iridium TT.

  6. #226
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Auto
    Civic VI Aerodeck
    Posty
    40

    Domyślnie

    NGK to model RC HE73 ? gdzieś*na forum widziałem posta że nie do końca pasują. Wg danych które znalazłem to są*nieco krótsze od tych które właśnie zdjąłem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •