Witam,
na forum przez opcję szukaj niestety do niczego się nie dokopałem, przeglądając ręcznie dział techniczny również...:/ Może już był poruszany taki temat na forum, a ja po prostu nie mogę go odnaleźć... (proszę wtedy o pomoc i usunięcie tego tematu)

Mam pytanie, czy ktoś może mi wytłumaczyć (podać ink do jakiś opisów) różnic (głównie konstrukcyjnych) między tymi wersjami...?
FD2 - wiadomo type-r w sedanie
któreś FD to hybryda itd...

głównie interesuje mnie opis FD1 vs FD7... dlaczego tych dwóch? ano dlatego, ponieważ mam zamiar przesiąść się na FD7, a wszystkie części "tuningowe" opisywane są jako FD1 (chodzi mi o ich kompatybilność - zawieszenie, układ hamulcowy, koła)

Przy okazji chciałem również zapytać, co jest z nadwoziami FD (po za FD2) że nie występują do nich żadne aplikacje powyżej 17" jeśli chodzi o felgi?
Ostatnio sprawdziłem autko od spodu i faktycznie jest tam mało miejsca (co najmniej tylne, lewe koło - blisko przebiega rurka wlewu paliwa), ale czy taktycznie aż tak mało aby nie mieściło się tam nic o szerokości 8" z ET 40-45 bez obcierek (zarówno od środka jak i o nadkola)? Względem mojego poprzedniego auta (avensis t25) faktycznie miejsca jest tam mało (między budą, a kołem) ale chyba jest jakaś nadzieja na "sensowne" koła do tego modelu?

przeglądając galerię użytkowników forum, największe to chyba 7x17et40
przeglądając zawartość netu, ludzie śmigają na 19kach.
Pytanie tylko, czy wymaga to drastycznych przeróbek, czy też nie ma z tym większych problemów... - niestety modele "modyfikowane" występujące w necie to inne niż FD7....

Proszę o jakieś info w miarę możliwości...

pzdr