Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Zabezpieczenie Civica

  1. #11
    duchu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emg
    Cytat Zamieszczone przez PAT
    czy to nie nawali w sensie ze sam sobie nie poradze,
    Poradzisz poradzisz. Zamontowałem takich wyłączników chyba ze sto i tylko jeden switch się zwalił - dlatego awaryjne wyłączenie. Otóż zasada działania takiego wyłącznika jest następująca: włączamy zapłon, włączamy rozruch (nic się nie dzieje) naciskamy i trzymamy na czas rozruchu switch. Po odpaleniu puszczamy switch i już. Wyłączając zapłon automatycznie się blokuje - przy każdym rozruchu naciskamy switch.
    Dobry warsztat alarmowy powinien Ci to zrobić bez problemu. Jak coś to pisz na priwa - spróbuję zrobić schemacik

    Co do odcięcia pompy paliwa - można zablokować cały przekaźnik i wtedy po włączeniu zapłonu świeci cały czas check, po wyłączeniu blokady gaśnie, albo samą pompę, można zablokować komputer, zmienić piny w komputerze jak ktoś przyjdzie ze swoim itp. sposobów jest dużo.

    Jutro zobaczę nazwy i ceny samych urządzeń i napiszę na prv
    do odcięcia paliwa może zastosować http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41488224

    pat
    a co myslicie o tym zestawie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=41502453 ??
    a masz automata ?? bo jjak nie to sobie można narobić buby z tym odpalaniem na odległość lepiej jakiś normalny alarm do 200 pln coś spoko można kupić może jakaś "forteca 2"
    pare zakładałem i klijenci są zadowoleni

    pozdrawiam

  2. #12
    Użytkownik Awatar PAT
    Dołączył
    Dec 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emg
    Jutro zobaczę nazwy i ceny samych urządzeń i napiszę na prv
    bede bardzo wdzieczny za wszelkie dane nazwy i ceny..dzieki z gory

  3. #13
    Użytkownik Awatar PAT
    Dołączył
    Dec 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PAT
    Cytat Zamieszczone przez emg
    Jutro zobaczę nazwy i ceny samych urządzeń i napiszę na prv
    bede bardzo wdzieczny za wszelkie dane nazwy i ceny..dzieki z gory
    a znasz kogos kto juz ma tego TERMINATORA i go uzywa????

  4. #14
    Użytkownik Awatar hcc
    Dołączył
    Aug 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FD7
    Skąd
    Wall Street
    Posty
    1,323

    Domyślnie

    Oj PAtryk ,przeciez bedziesz mial SMT wiec na noc zabierasz do domu i koniec tematu. Jesli ci malo to zaluz sobie GPS.... juz nie sa takie drogie... ja przynajmniej montuje... doubezpieczec sie nie oplaca...

  5. #15
    duchu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PAT
    a znasz kogos kto juz ma tego TERMINATORA i go uzywa????
    no znam JA
    ale ja mam w wersji "multi block" bez antynapadu i antyporwania bo to mam w alarmie podłączony mam do zapłonu bo d13b2 pompa jest mechaniczna działa od 5 miesięcy bez problemu

    pzdr

  6. #16
    Użytkownik Awatar PAT
    Dołączył
    Dec 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcc
    Oj PAtryk ,przeciez bedziesz mial SMT wiec na noc zabierasz do domu i koniec tematu. Jesli ci malo to zaluz sobie GPS.... juz nie sa takie drogie... ja przynajmniej montuje... doubezpieczec sie nie oplaca...
    a powiedz cos wiecej o GPS mialem kiedys ale taki co sie abonament placi miesiecznie, a ty jaki montujesz?? podaj mi wiecej szczegolow please!!!

    Duchu-> a dlaczego mone cos byc zle z tym zestawem?? dlaczego byli niezadowoleni???

  7. #17
    duchu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PAT
    Duchu-> a dlaczego mone cos byc zle z tym zestawem?? dlaczego byli niezadowoleni???
    Sory przejęzyczenie już poprawiłem na "są zadowoleni" ostatnio zakładalem do lanosa, opla agili, forda scorpio (pałna elekyrtyka< podświetlane drzwi pedały poprostu wszystko pełen wypas 2 dni roboty a na dokładke jeszcze dokładałem do tego powiadomienie radiowe noramlnie MASAKRA) i hondy 4g i chyba są zadowoleni

  8. #18
    Użytkownik Awatar PAT
    Dołączył
    Dec 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez duchu
    Cytat Zamieszczone przez PAT
    Duchu-> a dlaczego mone cos byc zle z tym zestawem?? dlaczego byli niezadowoleni???
    Sory przejęzyczenie już poprawiłem na "są zadowoleni" ostatnio zakładalem do lanosa, opla agili, forda scorpio (pałna elekyrtyka< podświetlane drzwi pedały poprostu wszystko pełen wypas 2 dni roboty a na dokładke jeszcze dokładałem do tego powiadomienie radiowe noramlnie MASAKRA) i hondy 4g Mobiego i chyba jest zadowolony
    czyli ty polecasz forteca 2??

    A powiedzcie cos o GPS?? jak wyglada teraz sprawa z montazem i uzytkowaniem, ceny zestwu czy koszt???

  9. #19
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Ja dosc niedawno montowalem alarm challengera
    centralka alarmowa
    2x syrenka (wew i zew) jedna z wlasnym zasilaniem
    czujnik ruchu
    czujniki na wszystkich drzwiach, maska, bagaznik
    odciecie zaplonu
    odciecie przekaznika pompy paliwowej ( z dodatkowym obejsciem, np w trybie serwisu auta)
    podlaczenie pod centralny zamek z dodatkowym silownikiem w drzwiach kierowcy
    Koles chcial 450zl, ja dalem 500zl. Ile by chcial od "przecietnego" obywatela tego nie wiem (to jest mój przyszly szwagier :-) ) Oczywiscie cena z montazem, bardzo profesjonalnym uwazam (koles robil w tym fachu i robi w podobnym, ma dojscie do firmowych zestawów, róznych firm, tanszych i drozszych).
    Jakbys chcial namiar do kolesia, to wal na priv, mysle ze moze ci to zrobic. Dowiesz sie szczególów, powiesz co chcesz, okresli ci cene itd.
    Moze tez ci zalatwic po taniosci blokade skrzyni "niedzwiedz lock" (mi chcial po cenie producenta)
    SPPJ Member

  10. #20
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    challenger byl/jest fabrycznie montowany w Nissanach - utrapienie - blokuja sie, wariuja, wyją - nie da sie naprawic tego gowna na drodze i trzeba wozic do seriwu... nie odradzam, bo to dobry alarm i skuteczny, ale...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •