Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Centralny zamek

  1. #1
    men
    Gość

    Domyślnie Centralny zamek

    Witam!

    W weekend będę zakładał alarm do mojej HC3d rocznik 1995, model EG3

    I mam w instrukcji 3 różne opcje sterowania centralnym zamkiem:





    Jakby ktoś wiedział, któty wariant jest Civicu EG3, to mniejsza szansa, że coś spalę :razz:

  2. #2
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    A masz siłownik w drzwiach kierowcy? Jak nie masz to wariant 3, a jak masz to wariant 2 sterowanie masą.

  3. #3
    men
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emg
    A masz siłownik w drzwiach kierowcy? Jak nie masz to wariant 3, a jak masz to wariant 2 sterowanie masą.
    Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy. Czyli wariant 2? Dzięki.

    A może wiesz jeszcze jak podłączyć domykanie szyb i dachu pod alarm (jest fabrycznie z przycisków w kabinie)

  4. #4
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    Wiem, ale dopiero jak zmierzę, co jest na którym kabelku w konkretnym samochodzie

  5. #5
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez men
    Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy
    Fabrycznie masz, ale przekrecasz kluczykiem zamek kierowcy i zamykaja sie jedne i drugie drzwi, z tym ze fabrycznie drzwi kierowcy zamykaja sie kluczykiem, a pasazera za pomoca impulsu i silownika w drzwiach. Latwy test powolutku przekrecasz kluczyk i w pewnym momencie centralny zaskoczy i zamkna sie drzwi pasazera, a twoje jeszcze nie !!!!
    Chyba ze sprawdzales i wiesz ze silowniki sa w obydwu drzwiach, ja wiem ze w Vgeneracji bylo tak jak opisalem (ale moze jestem w bledzie)
    SPPJ Member

  6. #6
    men
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LIO
    Cytat Zamieszczone przez men
    Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy
    Fabrycznie masz, ale przekrecasz kluczykiem zamek kierowcy i zamykaja sie jedne i drugie drzwi, z tym ze fabrycznie drzwi kierowcy zamykaja sie kluczykiem, a pasazera za pomoca impulsu i silownika w drzwiach. Latwy test powolutku przekrecasz kluczyk i w pewnym momencie centralny zaskoczy i zamkna sie drzwi pasazera, a twoje jeszcze nie !!!!
    Chyba ze sprawdzales i wiesz ze silowniki sa w obydwu drzwiach, ja wiem ze w Vgeneracji bylo tak jak opisalem (ale moze jestem w bledzie)
    No ładnie czyli jeśli się sprawdzi to co móiwsz to muszę siłownik dokupić. Albo kupię dwa to przynajmniej sobie detektywistycznej roboty oszczędzę

  7. #7
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    nie no 2 to nie potrzeba, w drzwiach pasazera jest na bank, jesli masz centralny fabryczny :-) A u kierowcy to zrób tak jak mówie, albo poprostu zdejmij boczek i bedzie widac (zdjecie i zalozenie zajmuje 5 minut).
    SPPJ Member

  8. #8
    men
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LIO
    nie no 2 to nie potrzeba, w drzwiach pasazera jest na bank, jesli masz centralny fabryczny :-) A u kierowcy to zrób tak jak mówie, albo poprostu zdejmij boczek i bedzie widac (zdjecie i zalozenie zajmuje 5 minut).

    Kurcze a gdzie w Warszawie kupię pojedynczy siłownik? Na Allegro chodzą cale zestawy

  9. #9
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    na wolumenie.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez men
    Kurcze a gdzie w Warszawie kupię pojedynczy siłownik? Na Allegro chodzą cale zestawy
    W każym serwisie który zajmuje sie auto alarmami . W Wawie musi być ich mnóstwo. I na pewno pojedynczy siłownik sprzedadzą .

    P.s. jakiej firmy bedziesz wstawiał Alarm???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •