Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Sworzeń wahacza przedniego MB1 95r D16Y3

  1. #11
    Użytkownik Awatar Barry
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Piotr
    Auto
    D15Z8-->R18
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    251

    Domyślnie

    Ja na Twoim miejscu założyłbym całe wahacze. Dużo było już na forum narzekań na podróby i przeróżne patenty. W końcu to Twoje bezpieczeństwo.

  2. #12
    Użytkownik Awatar czara
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    czara
    Auto
    MB2
    Skąd
    3-miasto
    Posty
    1,445

    Domyślnie

    możesz założyć sam sworzeń ale to rozwiązanie krotko trwale ja włożyłem sam sworzeń Deckermana (60zł) także nie najtańsze gówno fakt pojeździł dobre poł roku i musiałem znowu go wymienić ale tym razem wymieniłem juz cały górny wahacz i po problemie fakt ze cena wahacza jest sporo wyższa niz samego sworznia ale nie płacisz juz tyle później za montaż wiec różnica wychodzi nie aż taka kolosalna...

  3. #13
    Oczekujący Awatar qba1983
    Dołączył
    Jan 2006
    Imię
    dynamodruk.pl
    Auto
    MB3 D15Z8/OIT
    Skąd
    Łódź
    Posty
    2,299

    Domyślnie

    a ja nadal bede zachwalal wymiane sworznie.. nie wiem czara ile robisz km w pol roku, ale ja wiem ze swozen teknorota ktory montowalem juz 3 szt wystarcza na 40-50tys km a kosztowal 32zl... moze przeplaciles i kupiles za dobry

    dla mnie wymiana tego sowznia to zaden problem... za pierwszym razem musialem troche pomyslec, teraz wymieniam w 2godziny obie strony.

  4. #14
    Użytkownik Awatar czara
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    czara
    Auto
    MB2
    Skąd
    3-miasto
    Posty
    1,445

    Domyślnie

    zgadza sie qba może źle trafiłem albo co raczej prawdopodobne w tamtym okresie znalazłem skrót z pracy do domu po potwornych dziurach ale 45 min szybciej bylem w domu wiec pal licho dziury heh i może to dobiło ten sworzeń bo strasznych iloci kilometrów tez nie robię w pól roku 15 - 20 tys km

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Jeśli wahacz wygląda jeszcze sensownie, rdza go na wylot nie bierze , to ja bym wymieniał tylko sworzeń.

  6. #16
    Użytkownik Awatar silver30
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Damian
    Auto
    Honda civic liftback 1,6
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    259

    Domyślnie

    Ostatnio tez wymieniałem sam sworzeń z górnego przedniego wachacza. Sworzeń był jakiejś japońskiej firmy. Z tego co wiem ta firma akurat ma dobre zdanie jeżeli chodzi o częsci zamienne.
    Wymieniłem sam sworzeń, ponieważ wachacz był dobry tak jak tuleje były w dobrym stanie. Troche przy tym roboty było, ale da sie to zrobić. Tylko pamietać należy, że zaraz po wymianie sworznia nalezało by podjechac i sprawdzić geometrie kól.

  7. #17
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Debiut - marzenie!

    Spoko, dobre chęci w cenie, ale myślę że po 10 latach to yasiu jakoś ogarnął temat....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •