Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Centralny zamek do Hondy Civic 3D z 96r

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    222

    Domyślnie Centralny zamek do Hondy Civic 3D z 96r

    Witam.

    Mam do Was drodzy formulowicze pytanko odnosnie centaralengo zamka do Cifa z 96 roku...
    Chcialem zamontowac sobie takowy w samochodzie ale nie wiem czy te, ktore sprzedaja jako uniwersalne bedea pasowac do cifa...
    Przeciez nasze cify nie posiadaja tzw. "grzybkow"
    Moze ktos z Was zakladal juz i wie cos na ten temat???
    Za odpowiedz z gory dzieki i pozdrawiam

    Pawel

  2. #2
    Członek honorowy SCKP Awatar eVok
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Jacek
    Auto
    angol
    Skąd
    Głosków
    Posty
    2,917

    Domyślnie

    będą pasować,możesz kupić spokojnie

  3. #3
    Użytkownik Awatar tieesto
    Dołączył
    Dec 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    DODGE
    Skąd
    Sulejówek/Wawa
    Posty
    4,679

    Domyślnie

    no z tymi centralnymi w hondach to wogule śmieszna sprawa, montowałem teraz alarm w swojej i sie okazało ze siłownik jest tylko w jednch drzwiach(pasażera) noi teraz zeby mi sie elegancko zamykały drzwi musze dokupić jeden siłownik:/

  4. #4
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tieesto
    no z tymi centralnymi w hondach to wogule śmieszna sprawa, montowałem teraz alarm w swojej i sie okazało ze siłownik jest tylko w jednch drzwiach(pasażera) noi teraz zeby mi sie elegancko zamykały drzwi musze dokupić jeden siłownik:/
    w piatej generacji tak jest, ze drzwi kierowcy zamykane sa z kluczyka, a pozostale za pomoca silowników, tez musialem dokupic, ale wiedzialem o tym juz przed montarzem. W 6 generacji juz jest normalnie.

    Jak chcesz zalozyc centralny uniwersalny nie ma problemu, montowalem taki w poprzednim cifie i bylo OK.

    EDIT: pomylka z mojej strony (zasugerowwlem sie napisem w nawiasie w wypowiedzi tieesto), dobrze myslalem, zle napisalem.
    emg dzieki za spostrzezenie :-)
    SPPJ Member

  5. #5
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LIO
    w piatej generacji tak jest, ze drzwi pasarzera zamykane sa z kluczyka ... ... W 6 generacji juz jest normalnie.
    chyba drzwi kierowcy...

    w 6gen różnie bywa - jak jest sterowanie na podczerwień to są wszędzie siłowniki, jak nie ma to w drzwiach kierowcy jest słicz który tylko podaje impulsy masowe, tak więc siłownik w tym przypadku konieczny. Zwykłe siłowniki podejdą bez problemu - parę razy zakładałem. Drobny problem to przejście z kablami do sterowania od alarmu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •