Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problem z klimą i ....

  1. #1
    Cola_ldz
    Gość

    Domyślnie Problem z klimą i ....

    Witam Właśnie stałem się posiadaczem Hondy Civic Autko sprowadziłem z Niemiec Jest to wersja 3d hatchback z 93r Silnik 1.3 16V
    Mam kilka pytań związanych z tym autkiem Mianowicie w momencie włączenia klimy spada moc silnika na luzie zdarza się że gaśnie Co może być tego przyczyną A druga sprawa potrzebuje jakiśch instrukcji, poradników i książek jak samemu naprawiać civica Coś w stylu ,,zrób to sam'' Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie

    pare tematow wyzej jest topik DZIEN DOBRY tam sie wita.
    A co do pytania to normalne ze spada moc zawsze tak jest , a jak pogrzebierz archiwum to sie dowiesz wszystkiego pozdrawiam i czekamy na zdjecia

  3. #3
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Ponieważ temat do witania się jest gdzie indziej, powinienem temat zablokować, a najlepeiej skasować. Ze względu na zadane pytania dotyczące problemów z autkiem, pozwoliłem sobie zmienić tytuł tematu, tak by ten został i ułatwić ewentualne późniejsze korzystanie z archiwum. W tym temacie odpowiadamy tylko na zadane pytania.
    W związku z problemami technicznymi, temat nadaje się do innego działu, dlatego zostaje przesunięty do TUNING I TECHNIKA.

    A nowemu koledze Cola_Idz proponuje sięzapoznanie z regulaminem i układem forum (działy), w celu uniknięcia w przyszłości kolejnych problemów.
    Pozdro
    SPPJ Member

  4. #4
    Carat
    Gość

    Domyślnie

    Co do "zrób to sam" to nic innego jak serwisowka około 100 mb i 1200 stron dostępna jest w necie.

  5. #5
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430
    SPPJ Member

  6. #6
    Cola_ldz
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuje za link

  7. #7
    Użytkownik Awatar boomer
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wawa/Stara Milosna
    Posty
    1,598

    Domyślnie

    Wg mnie trza wyregulowac minimalne obroty. Sa oddzielne dla wlaczonej klimy

  8. #8
    Cola_ldz
    Gość

    Domyślnie

    a w jaki sposób wyregulować te obroty Da się to zrobić samemu czy trzeba gdzieś w serwisie :?:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •