Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: (FELGI)Potrzebuje porady w sprawie civica 6gen cupe :D

  1. #1
    Użytkownik Awatar grksn
    Dołączył
    Oct 2009
    Imię
    Daniel
    Auto
    Civic Coupe EJ6
    Skąd
    Łódź/Lutomiersk
    Posty
    490

    Domyślnie (ALUFELGI)Potrzebuje porady w sprawie civica 6gen cupe :D

    Czesc
    Szukam jakis fajnych alu do civica coupe 6 gen ale jest jeden problem samochod jest obnizony stoi teraz na stalowkach 14 (czesto obcieram na progach zwalniajacych) chcialbym wlozyc 15 -16 ale jak to sie ma do przyspieszenia duza zmiana bedzie ?? , opony nisko profilowe odpadaja poniewaz szybko fele pokrzywie
    jak narazie mam 2 fele na oku , podobaja mi sie wielko szprychowe
    Foto civica jak wyglda od boku

    i co myslicie na temat tych alu
    1
    http://www.alufelgi.net/index.php?pr...ct&prod_id=699
    2
    http://www.alufelgi.net/index.php?pr...ct&prod_id=640
    fotki jak ten civic wyglada




  2. #2
    Użytkownik Awatar Piotr_Sz
    Dołączył
    Sep 2005
    Auto
    Civic D14A2
    Skąd
    Józefów k/Warszawy
    Posty
    276

  3. #3
    Użytkownik Awatar crash
    Dołączył
    Dec 2006
    Imię
    Piotrunio
    Auto
    Corolla E12 :]
    Skąd
    Słupca
    Posty
    1,522

    Domyślnie

    kup 15" i laczki 195/50/15 .... chyba najlepszy wybor... nie wyobrazam sobie zalozenia do wiekszej felgi opon nie niskoprofilowych... przy 195/50/15 masz zblizony rozmiar do 14 z opona 175/65/14 .... poszukaj sobie kalkulatora opon w necie ... co do osiagow to sporo zalezy od opony bo ja mam teraz firestony i jakos nie zauwazylem ogromnej roznicy w spadku osiagow....

    a w ogole to uzyj szukajki bo nic nowego nie wymyslilem

  4. #4
    Użytkownik Awatar grksn
    Dołączył
    Oct 2009
    Imię
    Daniel
    Auto
    Civic Coupe EJ6
    Skąd
    Łódź/Lutomiersk
    Posty
    490

    Domyślnie

    ale jak zaloze 15 na niskim to mam to samo co teraz na 14 z wysokim chodzi mi tez o to zeby podwozia nie rysowac bo az mi sie niedobrze robi jak na tych progach zwalnijacych oram troche :X nie czesto ale sie to zdarza , zastanawiam sie nad 16calowa alu z oponka posredni profil chodzi mi o to zeby nie był niski i nie wysoki co na ten temat mysicie i czy wejda ?

  5. #5
    Użytkownik Awatar buster_11
    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    Coupe na 15 wyglada jeszcze jak straszna kupa. Kupuj 16 i opone 195/45 lub 205/45 wtedy problem zahaczania o garby zniknie bo auto pojdzie automatycznie do gory troche. A czy felgi sie krzywia?? hmmmm gowno prawda ja mam tak od dwoch lat i felgi mam *****iscie proste

    Cytat Zamieszczone przez grksn Zobacz posta
    6calowa alu z oponka posredni profil chodzi mi o to zeby nie był niski i nie wysoki co na ten temat mysicie i czy wejda ?
    temat przerabiany milion razy poczytaj troche do 16 cali to raczej taka opona jaka Ci juz podałem


    SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ
    Ostatnio edytowane przez buster_11 ; 12-10-09 o 16:13 Powód: Automerged Doublepost

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •