Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: wachacze przednie

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Nisko
    Posty
    186

    Domyślnie

    a czy montował ktoś tuleje poliuretanowe czerwone takie jak tu http://www.strongflex.eu/pl/epeuevem...-przednia.html
    bo nie wiem czy lepsze są zwykłe czy te z poliuretanu zwykłe są bardziej elastyczne tak mi się zdaje a te są takie wielkie cukierki

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Nisko
    Posty
    186

    Domyślnie

    hmm chyba nikt z forumowiczów nie montował takich tulei no cóż :-(

  3. #13
    Użytkownik Awatar Maciek 1991
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic Ep
    Posty
    126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek Zobacz posta
    Ja nie pakowałem się w oryginały - kupiłem zamienniki i hulam już na nich 3 lata i nie mam zastrzeżeń.
    zależy ile przelatałeś w 3 lata a różnica kosztów miedzy zmienikiem a oryginałem są śmieszne praktycznie żadna oszczędność !!!

    Cytat Zamieszczone przez zbych123 Zobacz posta
    a czy montował ktoś tuleje poliuretanowe czerwone takie jak tu http://www.strongflex.eu/pl/epeuevem...-przednia.html
    bo nie wiem czy lepsze są zwykłe czy te z poliuretanu zwykłe są bardziej elastyczne tak mi się zdaje a te są takie wielkie cukierki
    poliuretan usztywni ci zawias skoro ,masz 5d to raczej szatanem na drodze nie jesteś więc kup zwykłe

  4. #14
    Użytkownik Awatar radek0684
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    54

    Domyślnie

    Panowie podepnę się może pod ten temat bo też dotyczy zawiechy, a mianowicie jakie amorki na przód poza Kayaba polecacie do Civa VII gena. Wiadomo Kayaba dobre amory, ale cenowo to już fajnie nie wygląda. Jeśli ktokolwiek wymieniał u siebie na jakieś amorki z innej firmy i jest zadowolony w kwestii cena-jakość to Proszę o wskazówkę, na pewno każdemu się taka informacja przyda. Mam nadzieję, że autor tego tematu się nie pogniewa Pzdr.

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    K20A2 Ep3
    Skąd
    Krakow
    Posty
    1,254

    Domyślnie

    Wydaj 7 stow i kup Kayaby.Zalozysz i masz spokoj.Niz po roku wymieniac na nowe

    Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Nisko
    Posty
    186

    Domyślnie

    chodziło mi głównie o wytrzymałość tych tulei bo ponoć są pod tym względem lepsze dlatego chciałem sie dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów zamontował sobie takie tuleje i jak to mu sie sprawuje

  7. #17
    Użytkownik Awatar karas
    Dołączył
    Jan 2006
    Auto
    civic ek3
    Skąd
    wrocław
    Posty
    1,489

    Domyślnie

    kyb albo tokico japan

  8. #18
    Użytkownik Awatar Maciek 1991
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic Ep
    Posty
    126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbych123 Zobacz posta
    chodziło mi głównie o wytrzymałość tych tulei bo ponoć są pod tym względem lepsze dlatego chciałem sie dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów zamontował sobie takie tuleje i jak to mu sie sprawuje
    jak chcesz, myślę ze jak kupisz ori to już do końca tego auta ich nie będziesz wymieniał a poliuretan wiadoma sprawa że wytrzymalszy ;d

  9. #19
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    Cześć. Czy do sedana będzie szła ta sama tuleja z koncowka 801?1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •