Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Montaż radia

  1. #1
    Mikel
    Gość

    Domyślnie Montaż radia

    Witam, niedawno sprawiłem sobie civica '97 i dzisiaj kupiłem radyjko i przejsciówke (niby do hondy), niestety złącze w hondzie jest jeszcze szersze niż te w przejściówce. Czy to możliwie, że mam jakiś inny standard ?

    I przy okazji jeszcze - chciałbym wymienić olej, w serwisie polecili mi mobil s 10s40, a w sklepie z japońskimi częsciami dali mi olej Comma Lite 10W40 mówiąc ze to jest to samo. Dałem się zrobić czy to wlewać ten olej.
    Dzieki za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Awatar hosi
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Dublin, IRL
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Comma Lite? Co to ma być?
    O olejach było troche, więc zachęcam do użycia funkcji "SZUKAJ".

  3. #3
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie

    Utnij kable hondowskie i przerób sobie odrazu na kostki ISO... (albo daj to fachowcą do zrobienia :P 60zł chca za cos takiego)
    Z olejem chyba Cie zrobili w ch***, moze sproboj im zwrocic i wymienic na Mobil1.. to jest olej numer 1 :P
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  4. #4
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikel
    niestety złącze w hondzie jest jeszcze szersze niż te w przejściówce. Czy to możliwie, że mam jakiś inny standard
    Kupiłeś po prostu złą przejściówkę. W MM kosztuje 22pln (kupowałem niecały miesiąc temu) - ja bym nie ciął instalacji.

    EDIT: a na allegro po 17 pln - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39766485

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •