Strona 3 z 268 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2677

Wątek: woski, pasty polerskie itp...

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    266

    Domyślnie

    ostatnio kupilem jakis wosk i zmatowiała mi maska wiec nic z woskiem... chodzi o czyste mleczko bez dodatkow... wiec jak ?

  2. #22
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Co do za różnica czy z dodatkami czy bez.

    Efekt jest dobry.
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dejvt
    ostatnio kupilem jakis wosk i zmatowiała mi maska wiec nic z woskiem... chodzi o czyste mleczko bez dodatkow... wiec jak ?
    Pierwsze slysze, zeby od wosku zmatowiała maska... Albo kupiles jakis totalny badziew od Ruskich na ryneczku, albo w to nie wierze.
    Co znaczy czyste mleczko? Bo chyba kazde ma dodatki na bazie wosku...

  4. #24
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    a ja ostatnio kupilem PLASTMAL i jestem b. zadowolony. 8)

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    266

    Domyślnie

    rano byla pogoda do du.. pozniej zaczelo swiecic slonce jak jeszcze nie wysechł wosk i dupa ... teraz po polerce jest idealne.. boje sie wiec wosku zeby mi sie nie porobily takie zacieki jak od szamponu z woskiem z shella...

  6. #26
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Wszystkie mleczka których używałem usuwają zacieki.
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  7. #27
    Użytkownik Awatar Gr00bY
    Dołączył
    Oct 2004
    Skąd
    WU i WZY
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja używam jakiegoś T-Cuta, ale sprobowałem Tempo i efekt i duuuuuuuuuzo lepszy. A do mycia silnika CRC Engine Clean 8)

  8. #28
    Użytkownik Awatar ariadna111
    Dołączył
    Aug 2004
    Skąd
    Tomaszów
    Posty
    152

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem polecam Plastmal-do lakierów lekko matowych miejscami.
    Pasta TEMPO - efekt niesamowity, ale tylko do bardzo matowych lakierów. Pasta ta ma wieksze własciwości cierne.
    Po Plastmalu lub Tempo radzę zrobić lakier woskiem koloryzującym, tak ze dwa razy najbidniej i sa rezultaty. Polecam kosmetyki AutoLand. CarPlan drogi i bez rewelacji.
    Godne uwagi sa kosmetyki SONAX, choć cenowo może nie porywają.

  9. #29
    Użytkownik Awatar pirat
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Radek
    Auto
    bylEH9D16Z6;jest:EK3D15Z6
    Skąd
    Brwinów
    Posty
    763

    Domyślnie

    ostatnio umylem samochod plynem do mycia aut z woskiem firmy Shell
    po mysciu byla tragedia... takie zacieki matowe mi sie porobily ze niemilo patrzylo sie na auto... moze bylo wina to ze samochd mogl imec nagrzany lakier, bo stal w slncu, przed mysicem postawilem we wmiare dostepny cien, schlodzilem karosere woda.. ale moze jeszcze za bardzo bylo nagrzane... no nie wiem :/ wiem tyle ze nie uzyje tego wiecej do mycia samochodu.
    Swoja droga to ktos ostatnio narobil mi przyrysowal tylnie drzwi i nadkole tylnie... tak nie za gleboko a;e wida takie biale... zastanawialem sie czym to usunac bo mnie strasznie denerwuje, i nie chodzi o to zebym nie widzial tego po 1 myciu, a po 2 wroci spowrotem jak uzyje tego srodka, ale zeby bylo a duzej.

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gr00bY
    Ja używam jakiegoś T-Cuta, ale sprobowałem Tempo i efekt i duuuuuuuuuzo lepszy. A do mycia silnika CRC Engine Clean 8)
    Bo Tempo to pasta lekkoscierna, rzeczywiscie efekt po tym jest super. Ale niewskazane jest raczej co tydzien traktowac calego auta Tempo. Jesli chodzi o usuwanie drobnych rys to jest moim zdaniem bez konkurencji, dobrze sobie radzi.

    [ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 07:53 ]
    Cytat Zamieszczone przez ariadna111
    Polecam kosmetyki AutoLand. CarPlan drogi i bez rewelacji.
    A moje odczucia sa wlasnie odwrotne

    [ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 07:58 ]
    Cytat Zamieszczone przez pirat
    ostatnio umylem samochod plynem do mycia aut z woskiem firmy Shell
    Schell produkuje badziewne kosmetyki samochodowe, nie kupie nic tej marki nigdy do auta.

    Dziwne macie te problemy ze smugami po wosku.
    Ja najpierw myje dokladnie auto, osuszam potem dokladnie. Nastepnie albo nakladam T-Cut (radziej), albo wosk (CarPlan do metaliku). Wieksze rysy traktuje Tempo.
    Nigdy nie mialem zadnych problemow ze smugami czy odbarwieniami..

    [ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 08:04 ]
    Cytat Zamieszczone przez pirat
    Swoja droga to ktos ostatnio narobil mi przyrysowal tylnie drzwi i nadkole tylnie... tak nie za gleboko a;e wida takie biale... zastanawialem sie czym to usunac bo mnie strasznie denerwuje, i nie chodzi o to zebym nie widzial tego po 1 myciu, a po 2 wroci spowrotem jak uzyje tego srodka, ale zeby bylo a duzej.
    Jesli juz widac podklad, albo blache to raczej tego sam nie usuniesz... NIe łudz sie czasami, ze kredką to zatuszujesz.. Przerabialem to, strata kasy. Tempo czy inna pasta scierna z takimi rysami tez sobie nie poradzi... Zostaje raczej wizyta u lakiernika. Slyszalem kiedys niby o jakims patencie, ze ryse mozna zamalowac... włosem :grin: . Macza sie wlos (np. od miotły czy szczotki) w lakierze i wypełnia ryse, a potem po wyschnieciu poleruje... Nie wiem na ile to jest prawda i czy rzeczywiscie ten sposob dziala... Bardzo mozliwe, ze to bzdura wyssana z palca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •