Strona 268 z 268 PierwszyPierwszy ... 168218258266267268
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,677 z 2677

Wątek: woski, pasty polerskie itp...

  1. #2671
    Użytkownik Awatar Siwy93
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    szybsze od Hondy
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1,500

    Domyślnie woski, pasty polerskie itp...

    Jak kogoś interesuje wrzucam filmiki z hydrofobowość Coli 467S i PROSTUFF Ore No Kuro


    COLLINITE NO. 476S | zrzut wody, hydrofobowość | Leon FR | Siwy Car Care https://youtu.be/0unZSyprnTg


    https://youtu.be/TGUqzv-f8jo


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Siwy93 ; 04-04-20 o 13:06

  2. #2672
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Marcin
    Auto
    MC2/EK3-4D/EK4
    Posty
    340

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siwy93 Zobacz posta
    Jak kogoś interesuje wrzucam filmiki z hydrofobowość Coli 467S i PROSTUFF Ore No Kuro


    https://youtu.be/R5k1LS-1_Pw


    https://youtu.be/TGUqzv-f8jo


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Siwy93 cze te woski są w miarę świeżo nałożone? Ile czasu każdy z nich leży na aucie? Jakie przygotowanie robiłeś pod nie?
    ProStuff sprawia lepsze wrażanie pod względem odprowadzenia, coś jakby soft z serii king of gloss, przynajmniej na filmiku tak to widzę. Coli nakłada się w miarę łatwo a jak z ProStuff?
    Pozdr

  3. #2673
    Użytkownik Awatar Siwy93
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    szybsze od Hondy
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1,500

    Domyślnie woski, pasty polerskie itp...

    Ore no kuro to wosk naturalny, test robiłem w tamtym roku na moim audi i deklarowane 3miesiące+ w dobrych warunkach spokojnie wytrzymał przy myciu auta na bezdotyku sama aktywna piana bez proszku mniej więcej 2x w tygodniu i dodatkowo co jakiś czas rękawicą. Autem jeździłem raczej w okol komina. Na filmiku auta są świeżo po korekcie i nałożenia wosku, jedynie odtłuszczone po kilka razy ipą.

    Coli na szarym seacie położony na lakier w średnim stanie, jedynie po dekontaminacji i tez bez żadnego cleanera, tylko ipa. Wytrzymał od września tamtego roki do połowy listopada w nienaruszonym stanie, auto myte na bezdotyku proszkiem, pogoda średnia dużo deszczu i wilgoć. Po tym czasie już krople zaczęły słabnąć, tylna klapa klapa jak i doły drzwi umarły. Po porządnym myciu krople zrobili się już trochę lepsze, hydro na dołach drzwi wróciło w postaci tafli podczas płukania pod ciśnieniem, a krople tworzyły się niedługo po skończeniu płukania, klapa nadal martwa. Ostatecznie osłabł już jakos w grudniu. Na dzień dzisiejszy co dziwne jakieś tam krople jeszcze widać ma masce i przednich błotnikach poza tym martwy. Auto co 2 tyg robi trasy po 500 km, w tygodniu po mieście. Na filmiku wosk po 3 tygodniach, pierwsze mycie.

    Ostatecznie prostuffa lubię bardzo, ale jak w przypadku softa trzeba nakładać go z umiarem bo jak zaschnie to mogą pojawić się problemy z dotarciem. Jako ze to wosk naturalny raczej nadaje się na sezon letni w którym naprawdę daje radę.

    Coli dociera się banalnie prosto w końcu to amerykańska firma żeby każdy debil sobie z mim poradził. Ostatecznie myśle ze dał radę zważywszy na to se lakier na aucie nadaje się do korekty, został położony jedynie po ipie i autem latałem po trasach w słabych warunkach.

    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Siwy93 ; 23-03-20 o 15:46

  4. #2674
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szukam hydrowosku samochodowego na clinik4car. Ktoś mógłby mi doradzić? Jeśli chodzi o adbl to jakie macie zdanie? korzystałem preparatu do skóry i był okej. Wolałbym kupować wszystko od jednego producenta.

  5. #2675
    Użytkownik Awatar Siwy93
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    szybsze od Hondy
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1,500

    Domyślnie woski, pasty polerskie itp...

    Cytat Zamieszczone przez soberacz Zobacz posta
    Szukam hydrowosku samochodowego na clinik4car. Ktoś mógłby mi doradzić? Jeśli chodzi o adbl to jakie macie zdanie? korzystałem preparatu do skóry i był okej. Wolałbym kupować wszystko od jednego producenta.
    Żadnego z tych trzech nie miałem, ogolnie wcześniej używałem wodnistych qd jako hydrowosk. Niedawno zacząłem używać k2 molt bo jest w dobrej cenie, może teoretycznie mniej wydajny niż chemotion bo wlewam ok 50ml na 1l wody ale fajnie pachnie i dobrze sprawdza się na bezdotyku czy do osuszania auta przed korektą.



    Auto po samym spłukaniu po molcie, jak widać na filmiku wcześniej przed woskiem totalna tafla wody


    Ostatnio edytowane przez Siwy93 ; 02-04-20 o 11:09

  6. #2676
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Imię
    Dawid
    Auto
    Honda Civic EJ6
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    139

    Domyślnie

    Co polecacie ciekawego do zmęczonych uszczelek w Hondzie? Moje niestety juz sa szare, a nie chciałbym sie bawic w ich wymiane.

  7. #2677
    Użytkownik Awatar sparco
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    2,081

    Domyślnie

    Ogarnąć najpierw tire cleanerem i na to 1Z Gummi Pflege Stift, lub jakiś dressing do opon.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •