Strona 11 z 268 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2677

Wątek: woski, pasty polerskie itp...

  1. #101
    Użytkownik Awatar sunnboy
    Dołączył
    Jul 2006
    Imię
    Adrian
    Skąd
    Toruń
    Posty
    3,566

    Domyślnie

    ziomki zlot sie zbliza to trzeba pucowac :aloha: ..macie cos do usuniecia rysek na szybie po zimie? i czegos do oponek co by czarniawe byly :djablek: ..pzdr...

  2. #102
    Użytkownik Awatar zieloo007
    Dołączył
    Feb 2007
    Auto
    Civic VII Coupe
    Skąd
    Racibórz/Poznań
    Posty
    764

    Domyślnie

    Dołączam się do pytania. Czy zna ktoś dobry środek do usuwania rys z szyb, w szczególności przedniej szyby. Ja mam rysę od wycieraczki szerokości ok 3mm.

    Co myslicie o tym:
    http://moto.allegro.pl/item192721295...s_gratis_.html

    Jeśli chodzi o czernidło do opon i lusterek to może byc ten produkt. Jest tani a dobry. Sam stosuje i polecam !!

    http://www.allegro.pl/item195508066_...r_od_s_s_.html

  3. #103
    Użytkownik Awatar ceelx
    Dołączył
    Feb 2006
    Imię
    Karol
    Auto
    total hybrid
    Skąd
    worldwide
    Posty
    13,171

    Domyślnie

    rysy z szb to i ja bym se usunal bo w nocy jest masakra :/

    a do opon to srodek w zielonej buteleczce czyli castrol
    nie widzialem jeszcze lepszego preparatu.po 3-5 myciach oponki nadal czarne :aloha:

  4. #104
    Użytkownik Awatar zieloo007
    Dołączył
    Feb 2007
    Auto
    Civic VII Coupe
    Skąd
    Racibórz/Poznań
    Posty
    764

    Domyślnie

    to nieźle, musze spróbować...
    a może plak..

    Co do szyb, czekam na opinie osób które już ten środek kupiły. Jak mi odpowiedzą to przekleje je na forum


    ....od sprzedawcy z allegro:

    "na głębokie rysy pomaga tylko zeszlifowanie papierem ściernym 2000 (wodnym) i potem polerowanie Hartpolishem.
    Zalecam wypróbować to na butelce lub kawałku szkła. Nie jest to łatwa robota.
    Natomiast przy zwykłych , niezbyt głębokich rysach można stosować samą pastę"

    Mam instrukcję polerowania tym środkiem. Jakby ktoś chciał to przesle...
    Choć nadal nie jestem przekonany czy warto kupować... :/

    Spróbowałem wodnym papierem grubość 2000. I nic.... jeszcze gorzej, bo rysy nie zeszły ale pojwiło się kilka drobnych.

    Komentarz kupującego pastę polerską...

    "polecam ! super sprawa jedyny zestaw ktory sie nadaje."

    I co o tym mysleć... :zamkniety temat:

  5. #105
    Użytkownik Awatar dantetdh
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    63

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Jakiś czas pytałem o robienie lakieru (skończyło się zlaniem, ale co tam).
    A więc jestem już po (ale sukces,nie?). Wcześniej się nie dało, bo nie było czasu. Ale do rzeczy.
    Kupiłem Tempo oraz CarPlan T-Cut Color Fast. Umyłem dokładnie auto, następnie przejechałem pastą Tempo (efekt DRUZGOCĄCY, polecam każdemu). Na koniec pojechałem woskiem (koloryzujący).
    Auto świeci się jak psu wiadomo co, jednak pojawił się mały problem. Kiedy ostatnim razem popadał sobie drobniusienki deszczyk, na lakierze pojawiło się kilka maciupeńkich kropelek. Kiedy kilka z nich chciałem zmyć, pojawiły się smugi. Postanowiłem więc je zostawić do wyschnięcia. No i sobie wyschły. W taki sposób, że zostały, ale stwardniałe. Kiedy zbliżam się do lakieru, te krople dalej tam są, ale nie da się ich już zmyć (drapać nie będę). No i teraz dwa pytania:
    1. Jak się tego draństwa pozbyć?
    2. Czy ktoś się z takim czymś spotkał?
    Proszę o odpowiedzi
    No a wosk poza tym cacy - kurz nie osiada kompletnie, a jak coś osiądzie na dachu czy tylnim zderzaku, wystarczy dmuch i pozamiatane
    Pozdrawiam!

  6. #106
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dantetdh
    Kiedy zbliżam się do lakieru, te krople dalej tam są, ale nie da się ich już zmyć (drapać nie będę). No i teraz dwa pytania:
    1. Jak się tego draństwa pozbyć?
    2. Czy ktoś się z takim czymś spotkał?
    Mysle, ze wlasnie woskiem to usuniesz.. Czyli nanies, niech troche podeschnie i wypoleruj... Moglbys tez Tempo, ale za czesto nie jest zalecane jej uzywac (jakby nie bylo jest lekkościerna).

    ps. Pozdrawiam ziomka z Gorzowa Milo widziec kogos z naszego miasta

  7. #107
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dantetdh
    Kiedy zbliżam się do lakieru, te krople dalej tam są, ale nie da się ich już zmyć (drapać nie będę). No i teraz dwa pytania:
    1. Jak się tego draństwa pozbyć?
    2. Czy ktoś się z takim czymś spotkał?
    Mysle, ze wlasnie woskiem to usuniesz.. Czyli nanies, niech troche podeschnie i wypoleruj... Moglbys tez Tempo, ale za czesto nie jest zalecane jej uzywac (jakby nie bylo jest lekkościerna).

    ps. Pozdrawiam ziomka z Gorzowa Milo widziec kogos z naszego miasta

  8. #108
    Użytkownik Awatar Frydzio
    Dołączył
    Aug 2006
    Auto
    H22A5 193 HP
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Posty
    1,601

    Domyślnie

    Twoj problem to przy moim pikus:

    jakichs czas temu uzylem srodka Brunox na rdze, byly to doslownie 1-2mm kopki w kilku miejscach, na opakowaniu napisane bylo ze mozna uzyc go jako podklad albo od razu na lakier, wiec do dziela. przetarlem ekstrakcyjna, pedzelkiem walnalem minimalnie Brunoxu, po dniu - rdza zrobila sie czarna - zaszla reakzja "dezaktywacji" jak to pisza w opisach tego preparatu, brunox byl miekki, moglem go zetrzec, ale poczekalem jeszcze dzien - i... okazalo sie ze zrobila sie taka twarda skorupka, ktorej ni grzyba nie mozna usunac - probowalem benzyna, mylem sto razy samochod i nic...


    co mozna jeszcze zrobic? czlowiek uczy sie na bledach, teraz smieje sie z samego siebie ;(

  9. #109
    Użytkownik Awatar Frydzio
    Dołączył
    Aug 2006
    Auto
    H22A5 193 HP
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Posty
    1,601

    Domyślnie

    Twoj problem to przy moim pikus:

    jakichs czas temu uzylem srodka Brunox na rdze, byly to doslownie 1-2mm kopki w kilku miejscach, na opakowaniu napisane bylo ze mozna uzyc go jako podklad albo od razu na lakier, wiec do dziela. przetarlem ekstrakcyjna, pedzelkiem walnalem minimalnie Brunoxu, po dniu - rdza zrobila sie czarna - zaszla reakzja "dezaktywacji" jak to pisza w opisach tego preparatu, brunox byl miekki, moglem go zetrzec, ale poczekalem jeszcze dzien - i... okazalo sie ze zrobila sie taka twarda skorupka, ktorej ni grzyba nie mozna usunac - probowalem benzyna, mylem sto razy samochod i nic...


    co mozna jeszcze zrobic? czlowiek uczy sie na bledach, teraz smieje sie z samego siebie ;(

  10. #110
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Tak ma być :bicie:

    Brunox w reakcji z rdzą staje sie czarny i dopiero to malujesz, nic nie zdrapuj.
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •