Strona 267 z 268 PierwszyPierwszy ... 167217257265266267268 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 2677

Wątek: woski, pasty polerskie itp...

  1. #2661
    Użytkownik Awatar Driftek97
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kuba
    Auto
    Low Civic EJ9
    Skąd
    Radom
    Posty
    1,225

    Domyślnie

    Wosk Soft99, szczerze mówiąc to go jeszcze nie używałem, ale są to ponoć bardzo dobre i polecane woski

  2. #2662
    Użytkownik Awatar sparco
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    2,081

    Domyślnie

    Na temat tego się nie wypowiem, ale z własnych doświadczeń to polecam 2 warstwy fk1000 w odstępie minimum 12h, najlepiej na jałowym lakierze. Kładę tak u ojca i brata, którzy jeżdżą tylko na bezdotykowy i daje radę.

  3. #2663
    Użytkownik Awatar endriu21
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1,418

    Domyślnie

    Potrzebuję porady, chce kupić jakiś niedrogi quick detailer do czarnego lakieru. Zależy mi na: łatwości/szybkości aplikacji, bezproblemowym docieraniu, żebym mógł go nałożyć na szybko po wstępnym wyschnięciu po umyciu auta na myjce, żeby nie pozostawiał smug, usuwał water spoty, podbił i zabezpieczył na trochę lakier.

    Posiadam Meguiar's Gold Class Premium Quik Wax, jako główny wosk, fajny wosk długo lezy, nie zostawia białych śladów w odpryskach, ale docieranie i wypracowanie wosku w cieplejsze dni to masakra. Używam go 2-3 razy w roku ale chce coś w miedzy czasie po każdym myciu.

    Myślałem o ADBL Synthetic Spray Wax, ale boje sie ze będzie z nim równie ciężko jak z megsem, chce po prostu cos nałożyć i wypolerować bez wysiłku.
    Myślę jeszcze o ADBL QD1, czy jego kładzie sie łatwiej niz ADBL SSW, czy nie ma różnicy?
    Doradźcie coś panowie, podzielcie sie doświadczeniem z tymi środkami.
    Ostatnio edytowane przez endriu21 ; 26-03-19 o 15:52

  4. #2664
    Użytkownik Awatar sparco
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    2,081

    Domyślnie

    Botox, elixir, watergold ;-)

  5. #2665
    Użytkownik Awatar Marcin_civic
    Dołączył
    Feb 2010
    Auto
    EJ9 D16-->CL9 K24
    Skąd
    Eudezet !
    Posty
    2,093

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez endriu21 Zobacz posta
    Potrzebuję porady, chce kupić jakiś niedrogi quick detailer do czarnego lakieru. Zależy mi na: łatwości/szybkości aplikacji, bezproblemowym docieraniu, żebym mógł go nałożyć na szybko po wstępnym wyschnięciu po umyciu auta na myjce, żeby nie pozostawiał smug, usuwał water spoty, podbił i zabezpieczył na trochę lakier.

    Posiadam Meguiar's Gold Class Premium Quik Wax, jako główny wosk, fajny wosk długo lezy, nie zostawia białych śladów w odpryskach, ale docieranie i wypracowanie wosku w cieplejsze dni to masakra. Używam go 2-3 razy w roku ale chce coś w miedzy czasie po każdym myciu.

    Myślałem o ADBL Synthetic Spray Wax, ale boje sie ze będzie z nim równie ciężko jak z megsem, chce po prostu cos nałożyć i wypolerować bez wysiłku.
    Myślę jeszcze o ADBL QD1, czy jego kładzie sie łatwiej niz ADBL SSW, czy nie ma różnicy?
    Doradźcie coś panowie, podzielcie sie doświadczeniem z tymi środkami.
    ja z całego serca polecam to cudo !!

    https://mrcleaner.pl/quick-detailery...rat-1-10-50-ml

    jak dla mnie nie ma lepszego na rynku a przetestowałem chyba prawie wszystko

  6. #2666
    Użytkownik Awatar endriu21
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1,418

    Domyślnie

    sparco, Marcin_civic dzięki za podpowiedź.

    Używa ktoś może rrc plastic conditioner- odżywka do plastiku?
    Jak to się sprawdza na plastikach hondy 6gen, bo słyszałem że nie na wszystkich plastikach się sprawdza? (lusterka, listwy drzwi, podszybie, progi)

  7. #2667
    Użytkownik Awatar kurak91
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Rafał/kurzej :)
    Auto
    EM2 D17A9 black (;
    Skąd
    kosów lac/siedlc
    Posty
    2,091

    Domyślnie

    Ja kupiłem i powiem ci że pc od etc robi robotę. Uważaj żeby na lakier nie poleciało 😁

  8. #2668
    Użytkownik Awatar endriu21
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1,418

    Domyślnie

    nie wiem co to znaczy "pc od etc" możesz wyjaśnić? A co się z lakierem dzieje?

  9. #2669
    Użytkownik Awatar kurak91
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Rafał/kurzej :)
    Auto
    EM2 D17A9 black (;
    Skąd
    kosów lac/siedlc
    Posty
    2,091

    Domyślnie

    Plastik codictioner od rrc miało być. Słownik. No ciężko ogólnie go zmyć z lakieru. Potem

  10. #2670
    Użytkownik Awatar sparco
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    2,081

    Domyślnie

    Na plastiki bardzo dobrze siadają powłoki. Możesz np odkupić ok30ml moonlight lub can coat, oblecisz całe auto i przynajmniej na pół roku lakier zabezpieczysz + aplikacja banał, a fajne szkiełko się zrobi na lakierze ;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •